باربری تهران به تبریز | حمل بار به تبریز

باربری تهران به تبریز

باربری تهران به تبریز به طریق مختلفی صورت ‌می‌ گیرد. برای حمل بار به تبریز، همگام بار بیمه نامه رایگان و بارنامه رسمی صادر می کند.

 

انتخاب وسیله نقلیه مناسب معمولا متناسب با وزن، حجم و همچنین نوع بار صورت می‌گیرد. باربری تهران به تبریز باید به‌صورت فنی و کاملا حساب شده صورت بگیرد زیرا مسیر جاده تهران به تبریز یکی از مسیرهای پرتردد است. همین امر ایجاب می‌کند که حمل بار از تهران به تبریز با رعایت همه نکات ایمنی و فنی صورت بگیرد تا احتمال آسیب بار در حین جابجایی به کمترین حد ممکن برسد.

 

در حال حاضر شرکت‌ های باربری مختلفی در سطح شهر تهران فعالیت می‌کنند. لذا عزیزان همشهری می‌توانند برای حمل بارهای خود در سطح شهری و بین‌ شهری از آن‌ها کمک بگیرند. منتهی نکته مهمی که در رابطه با انتخاب شرکت باربری باید مورد توجه قرار بگیرد کیفیت خدماتی است که از این دسته مراکز برای باربری تهران به تبریز ارائه می‌شود.

 

قیمت حمل بار از تهران به تبریز

 

مهم‌ترین معیارها برای تعیین تعرفه باربری تهران به تبریز نوع بار، حجم بار، تناژ باز و نوع وسیله نقلیه است. به‌ عبارت دیگر عزیزانی که می‌خواهند در رابطه با قیمت حمل بار از تهران به تبریز بصورت شفاف همه اطلاعات مورد نیاز را به‌ دست بیاورند باید همه معیارهای نام برده را در نظر بگیرند.

 

البته ناگفته نماند که سطح خدمات و همچنین کیفیت خدماتی که از طرف شرکت‌های باربری ارائه می‌شود، نیز بر نرخ کرایه باربری تهران به تبریز تأثیر می‌گذارد. به عبارت دیگر بین کیفیت و قیمت خدماتی باربری رابطه مستقیم وجود دارد.

 

به هر حال ارائه خدمت توسط وسایل نقلیه مجهز، کارآمد و به‌ روز و همچنین توسط تیم فنی باتجربه به‌ واسطه بهترین و به‌روزترین ابزار آلات کاربردی در این حوزه مستلزم صرف هزینه بیشتر است.

 

قیمت حمل بار از تهران به تبریز در تابستان سال ۱۴۰۲ به شرح زیر می باشند :

قیمت حمل بار با نیسان از تهران به تبریز۲/۹۰۰/۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
قیمت حمل بار با خاور مسقف از تهران به تبریز۵٫۹۵۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
قیمت حمل بار با خاور روباز از تهران به تبریز۵٫۸۵۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
قیمت حمل بار با کامیون تک از تهران به تبریز۷٫۹۰۰٫۶۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
قیمت باربری با جفت از تهران به تبریز۸٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
قیمت حمل بار با تریلی از تهران به تبریز۱۰٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید

 

برای اطلاعات دقیق تر در مورد نرخ کرایه باربری تهران به تبریز با کارشناسان همگام بار تماس بگیرید.

 

باربری تهران به تبریز با نیسان وانت

 

از نیسان وانت معمولا در مواقعی که بار، حجم و وزن کمی دارد، استفاده می‌شود. به‌طور کلی نیسان وانت جزو وسایل نقلیه سبک به‌ شمار می‌روند که در همگام بار، حمل بار به تبریز با نیسان صورت می پذیرد.

 

 حداکثر ظرفیت بار نیسان دو تن است. البته ناگفته نماند که وانت و نیسان نیز به نوبه خود دارای انواع و اقسام مختلف هستند. به‌ عنوان مثال وانت پراید جزو وسایل نقلیه سبک در این دسته بندی قرار دارد و معمولا برای بارهای بسیار سبک به کار می‌رود.

 

 ابعاد و اندازه بار نیز مهم است و معمولا، بارهایی که دارای حداکثر طول ۲.۲ متر و عرض ۱.۶ متر ارتفاع ۱.۲ متر هستند، را می‌توان با استفاده از نیسان جابه‌ جا کرد. به این ترتیب برای باربری تهران به تبریز جهت افزایش ایمنی و کاهش احتمالات آسیب بار، در صورتی که بار سبک باشد لازم است که،  وسیله نقلیه مناسب مثل نیسان وانت انتخاب شود.

 

همچنین باید متذکر شد که برخی از وسایل نقلیه سبک برای جابجایی مسافت‌های طولانی و نقل و انتقال‌های بین شهری مناسب نیستند. از این رو صاحبان بارهای سبک باید از بین انواع و اقسام نیسان و وانت‌ بار برای انتخاب گزینه بهتر مسافت را نیز در نظر بگیرند.  

 

باربری تهران به تبریز با نیسان وانت
باربری تهران به تبریز با نیسان وانت

 

حمل بار به تبریز با خاور

 

در باربری تهران به تبریز از انواع و اقسام کامیونت استفاده می‌ شود. یکی از رایج‌ترین انواع کامیونت برای حمل بار به تبریز شامل خاور است. خاور نیز در انواع مختلف مسقف و روباز وجود دارد و جزو وسایل نقلیه مناسب برای انتقال محموله بین شهری به‌ شمار می‌رود.

 

این وسیله قادر است حداکثر تا چهار تن بار را از تهران به تبریز منتقل کند. همچنین محموله‌هایی که ۳.۸ تا ۵.۹ متر طول، ۲ تا ۲.۲ متر عرض و ۱.۴ متر ارتفاع دارند، با خاور قابل حمل هستند.

 

همگام بصورت شبانه روزی آماده باربری تهران به تبریز با انواع خاور روباز، مسقف می باشد.

 

حمل بار به تبریز با خاور
حمل بار به تبریز با خاور

 

باربری تهران به تبریز با کامیون

 

کامیون نیز دارای انواع و اقسام مختلف است که رایج‌ ترین انواع این دسته از وسایل نقلیه شامل کامیون‌های تک و جفت می‌باشد. کامیون جزو ماشین‌ های باری نیمه سنگین به‌ شمار می‌رود و در باربری تهران به تبریز به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

برای حمل بار به تبریز،  زمانی از کامیون استفاده می‌ شود که وزن بار حداکثر ۱۵ تن باشد. به‌ عبارت دیگر کامیون‌ های تک یا شش چرخ می‌توانند تا ده تن و کامیون‌ های جفت یا ده چرخ می‌توانند تا ۱۵ تن بار را در مسافت‌های طولانی جابه‌ جا کنند.

 

باربری تهران به تبریز با تریلی

 

دیگر وسیله نقلیه کاربردی برای باربری تهران به تبریز، تریلی می باشد. ماشین سنگین تریلی در انواع مختلفی نظیر تریلی بغلدار، تریلی کفی، تریلی چادری، تریلی ترانزیت، تریلی کمرشکن، بوژی غیره و وجود دارد.

 

تریلی برای حمل بار به تبریز، زمانی که بار سنگین و همچنین فوق سنگین و حجیم باشد استفاده می‌شود. همچنین این دسته از وسایل حمل و نقل برای جابجایی بار در مسافت‌های طولانی و حتی بین‌ المللی نیز کارایی دارند.

 

برای حمل بارهای ترافیکی و خیلی سنگین از تریی های کمرشکن و بوژی استفاده می شود و همگام بار با کمترین کرایه، حمل بار از به تبریز را انجام می دهد.

 

باربری تهران به تبریز با تریلی
باربری تهران به تبریز با تریلی

 

حمل انواع بار از تهران به تبریز

 

کلان‌ شهر تهران چندین شهرک صنعتی بزرگ دارد و در حال‌ حاضر بزرگ‌ترین بازار صنعتی و تولیدی در کشور را به خود اختصاص داده است. برای آنکه رونق تولید در شهر تهران روند رو به رشدی داشته‌ باشد باید تولید کنندگان دولتی و خصوصی فعال در این شهر بتوانند کالا و تولیدات خود را به‌دست مصرف کنندگان در سراسر کشور برسانند.

 

همچنین بسیاری از شرکت‌های تولیدی و خدماتی فعال در استان تبریز نیز نیازمند دریافت ابزارآلات و تجهیزات صنعتی هستند که باید از تهران به این شهر منتقل شوند. از این‌رو روزانه انواع و اقسام بار توسط وسایل نقلیه مختلف توسط باربری تهران به تبریز منتقل می‌شود. به‌طور کلی بارهایی که در طی روز از تهران به تبریز ارسال می‌شود ممکن است در یکی از اشکال زیر باشد.

 

حمل انواع بار از تهران به تبریز به شرح زیر می باشند :

 • حمل لاستیک
 • حمل لوازم کارگاهی
 • حمل تبرآهن
 • حمل بارهای ترافیکی
 • حمل جهیزیه
 • حمل لوازم خانگی
 • حمل لوازم اداری
 • حمل دستگاه صنعتی و غیر صنعتی
 • حمل انواع کالاهای تجاری و غیر تجاری
 • حمل کیسه جامبو
 • حمل کیسه مواد
 • حمل مصالح ساختمانی

 

درباره تبریز

 

شهر تبریز ۲۴۴٫۵۱ کیلومتر مربع مساحت دارد و در حال‌ حاضر سومین شهر ایران به‌شمار می‌رود. همچنین تبریز به‌ عنوان بزرگ‌ترین قطب اقتصادی منطقه آذربایجان در ایران شناخته شده‌ است. به همین دلیل باربری تهران به تبریز رونق و اهمیت ویژه‌ای دارد و روزانه انواع و اقسام ماشین‌های سبک و سنگین باربری از شهر تهران انواع محموله‌ها را به این شهر منتقل می‌کنند.

 

تبریز جزو مناطق کوهستانی کشور به‌شمار می‌رود و به همین دلیل جاده‌های پرپیچ و خمی دارد. از این رو ارسال بار از تهران به تبریز مخصوصاً در فصول سرد سال با دشواری‌های مختلفی به‌همراه است.

 

به این ترتیب می‌توان نتیجه گرفت که اگر صاحبان کالا و محصولات غذایی و خدماتی برای انتقال محموله‌های خود از شرکت‌های باربری با تجربه و متعهد در این حوزه کمک نگیرند متحمل خسارت‌های زیادی خواهند شد.

 

برای حمل بار از تهران به تبریز بر حسب نوع، وزن و حجم بار انواع و اقسام وسیله نقلیه وجود دارد. یک شرکت باربری باتجربه و مسئول در این رابطه به صاحبان محموله کمک می‌کند متناسب با شرایط بار بهترین وسیله نقلیه را انتخاب کنند. به‌طور کلی باربری تهران به تبریز ممکن است با یکی از وسایل نقلیه کامیون، تریلی، کامیونت و نیسان وانت صورت بگیرد.

 

حمل بارهای تجاری از تهران به تبریز

 

در باربری تهران به تبریز، حمل بارهای تجاری به‌صورت گسترده صورت ‌می‌گیرد. زیرا مراودات تجاری گسترده‌ای بین این دو کلان‌ شهر وجود دارد. همین امر سبب شده ‌است حمل بار از تهران به تبریز از رونق خوبی بهره‌مند باشد. بارهای تجاری می‌تواند شامل محصولات فروشگاهی، کیف، کفش و انواع محصولات دیگر باشد.

 

برای جابجایی مواد غذایی و دیگر محصولات فروشگاهی معمولا از انواع ماشین‌های سبک و سنگین استفاده می‌شود. نظیر دیگر موارد، انتخاب وسیله مناسب در این حوزه نیز متناسب با شرایط بار صورت‌ می‌گیرد.

 

ارسال بار صنعتی از تهران به تبریز

 

باربری تهران به تبریز ممکن است شامل محموله‌های صنعتی باشد. به‌ عبارت دیگر ارسال بار از تهران به تبریز در حوزه ابزارآلات صنعتی رونق خوبی دارد.‌ به نحوی که روزانه انواع و اقسام تجهیزات صنعتی نظیر دستگاه‌ ها و ابزارآلات صنعتی و تولیدی از شهر تهران راهی تبریز می‌شود.

 

از آنجایی که تجهیزات و ابزارآلات صنعتی جزو محموله‌های سنگین و فوق سنگین به‌شمار می‌روند، معمولا برای حمل و نقل آن‌ها از انواع تریلی کمرشکن استفاده می‌شود.

 

یکی دیگر از شاخه‌های باربری تهران به تبریز در حوزه حمل مبلمان سرویس چوب کابینت و دیگر مصنوعات چوبی است. برای ارسال بار تهران به تبریز در حوزه مصنوعات چوبی نیز باید از وسایل نقلیه مناسب و همچنین تجهیزات جانبی مورد نیاز استفاده ‌کرد تا این دسته از محموله‌ها به بهترین شکل ممکن از تهران به تبریز منتقل شوند.

 

برای انتقال مبلمان و دیگر مصنوعات چوبی معمولا بر حسب حجم و تعداد از وسایل نقلیه سبک و سنگین نظیر نیسان کامیون و کامیونت استفاده می‌شود.

 

به‌عنوان مثال زمانی که محموله مورد نظر برای باربری تهران به تبریز شامل یک دست مبل به‌همراه میز ناهار خوری باشد از نیسان استفاده می‌شود. اما زمانی که تعداد بیشتر از موارد ذکر شده باشد به‌ وسیله نقلیه بزرگ‌ تر همانند کامیون نیاز است.

 

حمل بار صنعتی از تهران به تبریز
حمل بار صنعتی از تهران به تبریز

 

صدر بیمه نامه برای باربری تهران تبریز

 

بیمه نامه برای حفاظت از بارهای مشتریان هنگام باربری تهران تبریز صادر می‌ شود. بیمه نامه خطرهای ناشی از مفقودی بار، آتش سوزی، واژگونی، آب زدگی و تمام عوامل طبیعی و غیر طبیعی را جبران می کند.

 

صدور بیمه نامه باعث می شود، صاحبین بار هنگام حمل بار به تبریز هیچ استرس و نگرانی نداشته باشند.

 

شرکت معتبر همگام بار تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان بصورت کاملا رایگان تمام بار و محموله ها را بیمه می نماید.

 

حمل بارهای ساختمانی به تبریز

 

باربری تهران به تبریز در حوزه حمل بارهای ساختمانی بصورت گسترده انجام می‌شود. حمل بار از تهران به تبریز در حوزه بارهای ساختمانی شامل آجر، سیمان، کاشی و آهن‌آلات، گنج کاشی موزائیک و دیگر موارد مشابه است. برحسب نوع، حجم و وزن بار معمولاً از انواع کامیونت، کامیون و تریلی برای این منظور استفاده می‌شود.

 

به‌ عنوان مثال آهن آلات شامل انواع تیرآهن، نبشی، میل‌گرد ناودانی و دیگر موارد مشابه است که برای جابجایی آن‌ ها تریلی کفی شرایط ایده‌ آل‌تری دارد.

 

ثبت سفارش باربری تهران به تبریز

 

شرکت حمل و نقل باربری همگام بار در لیست شرکت‌ های کامل‌ و گسترده ناوگان حمل و نقل جاده‌ای قرار دارد. به همین صاحبان انواع و اقسام بار در حوزه باربری تهران به تبریز به‌ تمامی ماشین‌های باربری سنگین و سبک از طریق این شرکت به راحتی دسترسی دارند.

 

از این رو همه عزیز می‌توانند متناسب با نوع، وزن و حجم بار خود از این شرکت خدمات دریافت کنند. همچنین شرکت مجهز به تیم فنی و متخصص با تجربه در حوزه بارگیری می‌باشد.

 

پس همه کسانی که می‌خواهند محموله‌های خود را به‌شکل فنی بارگیری و همچنین تخلیه کنند می‌توانند از این مجموعه خدمات دریافت کنند تا علاوه‌بر صرفه‌ جویی در هزینه‌ های حمل بار از تهران به تبریز، از صحت و سلامت بار خود در مسیر جابجایی نیز اطمینان‌ خاطر بیشتری داشته‌ باشند.

 

ناگفته نماند که مزیت دریافته خدمات از همگام بار فقط به اینجا خلاصه نمی‌شود. بلکه این شرکت به‌منظور شفافیت سازی قیمت‌ ها قبل از ارائه خدمت، در رابطه با تعرف ه‌های خدمات مختلف اطلاعات و آگاهی‌های لازم را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

 

همچنین همه محموله‌های خود را که از استان تهران به تبریز منتقل می‌شوند، به‌صورت رایگان بیمه می‌کند. به این ترتیب کسانی که شرکت باربری همگام بار را برای باربری تهران به تبریز انتخاب می‌کنند دیگر نگران خسارت‌ های ناشی از آسیب‌ها و صدمات احتمالی که ممکن است در مسیر به محموله وارد شود، نخواهند بود.

 

مقالات پیشنهادی :

باربری تهران به اهواز

باربری تهران به مشهد

باربری تهران به زاهدان

باربری تهران به کرمان

باربری بین شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *