باربری تهران به اراک | حمل بار به اراک

باربری تهران به اراک

باربری تهران به اراک هر روزه در شاخه‌ های مختلف توسط وسایل نقلیه متنوع صورت می‌‌‌‌گیرد. اراک جز شهرهای صنعتی کشور به شمار‌ می‌رود و در حال‌ حاصز تعداد زیادی کارخانجات صنعتی در این شهر فعالیت می‌کند. ‌‌به همین دلیل حمل‌  و‌نقل محموله‌ های صنعتی و همچنین ارسال مواد اولیه مورد نیاز برای کارخانجات تولیدی از تهران به اراک هر روزه به صورت گسترده در حال انجام است.

 

باربری تهران به اراک توسط وسایل نقلیه مختلفی قابل انجام است. برای حمل بار به اراک، دقت در انتخاب نوع وسیله نقلیه بسیار مهم است و حتما باید انتخاب ماشین باربری بر اساس نوع و شرایط بار صورت بگیرد.

 

نرخ کرایه باربری تهران به اراک

 

نرخ باربری تهران به اراک کاملا وابسته به نوع و شرایط بار است. به‌عنوان مثال قیمت باربری تهران به اراک زمانی که بار با استفاده از انواع ماشین سنگین نظیر تریلی کفی جابجا می‌شود نسبت به زمانی که نوع وسیله نقلیه نیسان است بالاتر خواهد بود. به طور کلی تعرفه باربری تهران به اراک با توجه به نوع بار، حجم بار، نوع وسیله نقلیه، مسافت بین مبدا تا مقصد و سطح خدمات دریافتی از شرکت‌های باربری تعیین شود.

 

تعرفه حمل بار به اراک از تهران در تابستان ۱۴۰۲ به شرح زیر می باشند :

 

 

کرایه نیسان وانت از تهران به اراک۱/۶۰۰/۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه خاور مسقف از تهران به اراک۳٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه خاور روباز از تهران به اراک۳٫۶۹۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه کامیون تک از تهران به اراک۵٫۶۱۰٫۵۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه کامیون جفت از تهران به اراک۶٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه تریلی از تهران به اراک۷٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید

 

برای کسب اطلاعات دقیق از هزینه ارسال بار از تهران به اراک با کارشناسان همگام بار تماس بگیرید.

 

حمل بار به اراک با وانت و نیسان

 

باربری تهران به اراک توسط انواع ماشین باربری سبک نظیر وانت و نیسان زمانی که بار حجم و وزن کمی ‌‌‌‌دارد قابل انجام است.

 

نیسان ها ماشین های مناسب حمل بار بین شهری یم باشند و  در حمل بار به اراک زمانی از وسایل نقلیه سبک استفاده می‌شود که وزن بار کمتر از ۲ تن باشد. ناگفته نماند که نیسان در بین وسایل نقلیه سبک، بیشترین ظرفیت را دارد.‌

 

 ابعاد و اندازه کالا نیز مهم است و معمولا، بارهایی که دارای حداکثر طول ۲.۲ متر و عرض ۱.۶ متر ارتفاع ۱.۲ متر هستند، را می‌توان با استفاده از نیسان جابه‌ جا کرد. به این ترتیب برای باربری تهران به اراک برای افزایش ایمنی و کاهش احتمالات آسیب بار، در صورتی که بار سبک باشد لازم است که، وسیله نقلیه مناسب مثل نیسان و وانت انتخاب شود.

 

باربری تهران به اراک با کامیون

 

در باربری از تهران به اراک از انواع کامیون و کامیونت نیز به صورت گسترده استفاده می‌شود. در باربری از تهران به اراک تمامی محموله‌هایی که بیشتر از ۲ تن و کمتر از ۱۵ تن وزن دارند، توسط کامیون جابجا می‌شود. البته ناگفته نماند که انواع کامیون نیز بسیار متنوع هستند و انتخاب گزینه مناسب از بین همه آنها کاملاً بستگی به شرایط بار دارد.

 

انواع کامیون :

 1. حمل بار به اراک با کامیون تک
 2. حمل بار به اراک با کامیون جفت
 3. حمل بار به اراک با کامیون ۹۱۱

 

حمل بار از تهران به اراک با‌‌‌ تریلی

 

در باربری تهران به اراک زمانی از‌‌‌ تریلی استفاده می‌شود که حجم و وزن بار بسیار بالا باشد.‌‌‌ تریلی‌ ها انواع بسیار مختلفی دارند که هر کدام از آن ها برای حمل بار از تهران به اراک، شرایط خاص خود را دارند. از این‌ رو انتخاب گزینه مناسب برای جابجایی بار مورد نظر از بین آنها بسیار حائز اهمیت است.

 

انواع تریلی :

 1. تریلی کفی
 2. تریلی بغلدار
 3. تریلی ترانزیت 
 4. تریلی کمرشکن

 

برای باربری تهران به اراک با تریلی با همکاران همگام بار تماس بگیرید.

 

حمل بار از تهران به اراک با‌‌‌ تریلی
حمل بار از تهران به اراک با‌‌‌ تریلی

 

ارسال انواع بار از تهران به اراک

 

ارسال بار از تهران به اراک در زمینه‌های مختلف صورت می‌‌‌‌گیرد و تنوع بارهایی که از شهر تهران راهی اراک می‌شوند بسیار بالا است. جابجایی بار در شاخه‌های مختلف حساسیت خاص خود را دارد. به همین دلیل همه کسانی که می‌خواهند بدون کوچکترین ضرر و زیان محموله‌ های خود را به مقصد برسانند بابد از تجربیات شرکت‌های باربری بهره ببرند. باربری تهران به اراک نیازمند تخصص خاصی می باشد که در وهله اول نیاز به تجربه بالا دارد. به همین دلیل کیفیت جابجایی بار‌هایی که زیر نظر شرکت‌ های باربری ‌‌حمل‌ می‌‌‌‌شوند بسیار بهتر است.

 

حمل انواع بار از تهران به اراک به شرح زیر می باشند :

 • ارسال لاستیک
 • ارسال لوازم کارگاهی
 • ارسال آهن آلات
 • ارسال بارهای ترافیکی
 • ارسال جهیزیه
 • ارسال لوازم خانگی
 • ارسال لوازم اداری
 • ارسال دستگاه صنعتی و غیر صنعتی
 • ارسال انواع کالاهای تجاری و غیر تجاری

ارسال انواع بار از تهران به اراک
ارسال انواع بار از تهران به اراک

 

باربری تهران اراک با خاور

 

در باربری تهران اراک از انواع و اقسام کامیونت استفاده می‌ شود. یکی از رایج‌ترین انواع کامیونت برای حمل بار به اراک شامل خاور است. خاور نیز در انواع مختلف مسقف و روباز وجود دارد و جزو وسایل نقلیه مناسب برای حمل محموله بین شهری به‌ شمار می‌رود.

 

این وسیله قادر است حداکثر تا چهار تن بار را از تهران به اراک جابجا کند. همچنین محموله‌هایی که ۳.۸ تا ۵.۹ متر طول، ۲ تا ۲.۲ متر عرض و ۱.۴ متر ارتفاع دارند، با خاور قابل حمل هستند.

 

همگام بصورت همه روزه آماده باربری تهران به اراک با انواع خاور روباز، مسقف می باشد.

 

 

حمل بارهای تجاری و صنعتی به اراک

 

یکی از شاخه‌های باربری تهران به اراک شامل بارهای تجاری نظیر کالاهای  فروشگاهی، کیف، کفش، انواع محصولات و غیره است. در اکثر موارد برای جابجایی بار‌های فروشگاهی از کامیون و کامیونت استفاده می‌شود.

 

باربری از تهران به اراک در زمینه بارهای صنعتی نظیر دستگاه‌ها و ابزارآلات صنعتی و تولیدی‌ از رونق بالایی برخوردار است. همانطور که در مطالب قبلی به این نکته اشاره شد اراک جزو شهرهای صنعتی ایران به شمار می‌رود و در نزدیکی شهر تهران قرار دارد. از این‌رو بسیاری از صنایع فعال در این شهر‌‌‌ ترجیح می‌دهند نیاز‌های صنعتی خود را به کمک فعالان حوزه صنعت در شهر تهران مرتفع کنند. 

 

ارسال بار از تهران به اراک در زمینه بارهای ساختمانی نیز از رونق بالایی برخوردار است. به نحوی که روزانه حجم بالایی بار ساختمانی نظیر آجر، سیمان، کاشی و آهن‌آلات توسط انواع کامیونت، کامیون و‌‌‌ تریلی از تهران به اراک ‌‌حمل‌ و‌ نقل می‌شود

 

باربری تهران به اراک
باربری تهران به اراک

 

حمل مبلمان، سرویس چوب، کابینت به اراک

 

باربری تهران به اراک ممکن است شامل حمل مبلمان، سرویس چوب، کابینت و دیگر مصنوعات چوبی باشد. این شاخه از باربری نیز قوانین خاص خود را دارد و ممکن است با استفاده از انواع نیسان، کامیون و کامیونت صورت بگیرد.

 

ناگفته نماند که هرگونه اشتباه و کوتاهی در حین بارگیری و جابجایی وسایل چوبی ممکن است ضرر و زیان زیادی را به صاحب محموله وارد کند. به همین دلیل لازم است که این دسته از بارها با دقت بسیار بالایی بارگیری شوند. همچنین جهت پیشگیری از ایجاد خط و خش روی وسایل چوبی در حین جابجایی باید از لوازم جانبی مناسبی در حین چیدمان داخل ماشین استفاده کرد.

 

مزایای سفارش باربری تهران به اراک

 

حمل بار از تهران به اراک زمانی که زیر نظر شرکت همگام بار صورت می‌گیرد با مزایای مختلفی همراه خواهد بود. به‌ عبارت‌ دیگر شرکت همگام بار بدون دریافت گونه وجهی، همه محموله‌های ارسالی از تهران به اراک را به صورت کاملا رایگان بیمه می‌کند. از این رو هزینه باربری تهران به اراک در کنار دیگر تخفیفاتی که از طرف این شرکت شامل حال مشتریانش می‌شود در مقایسه با دیگر موارد بسیار مناسب‌‌‌ تر است.

 

همچنین همه عزیزان می‌‌‌‌توانند قبل از اخذ هرگونه تصمیمی، در رابطه با شرایط و نحوه حمل بار از تهران به اراک، از مجموعه همگام بار مشاوره رایگان دریافت کنند. ناگفته نماند که همه تعرفه‌های تعیین شده برای ‌‌حمل‌و‌نقل بار با انواع وسیله نقلیه و ارائه خدمات جانبی دیگر کاملا مناسب هستند. پس همه کسانی که مجموعه همگام بار را برای دریافت خدمات مرتبط با این حوزه انتخاب می‌‌‌‌کنند، همه اطلاعات لازم در رابطه شرایط و هزینه‌های مقرر برای ارسال بار را به راحتی می‌‌‌‌تواند به دست بیاورد.

 

ناگفته نماند که شرکت همگام بار برای ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت برای باربری تهران به اراک علاوه بر عرضه انواع و اقسام ماشین باربری ایده‌ آل خدمات جانبی مرتبط با هر نوع بار را نیز با بهترین کیفیت توسط نیروهای ماهر و با تجربه به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

 

مقالات پیشنهادی :

باربری تهران به یزد

باربری تهران به تبریز

باربری تهران به مشهد

باربری تهران به کرمان

باربری تهران به اهواز

باربری تهران به زاهدان

باربری بین شهری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *