باربری تهران به شهرستان | حمل بار به شهرستان

باربری تهران به شهرستان

باربری تهران به شهرستان اصول و قوانین خاص خود را دارد. به همین دلیل حمل بار از تهران به شهرستان باید توسط باربری‌ هایی که در زمینه باربری بین شهری تجربه کافی دارند صورت بگیرد. همچنین تعهد به انجام درست کار در این حرفه بسیار مهم است. زیرا اگر باربری تهران به شهرستان، درستی و با رعایت اصول کلی صورت نگیرد با خسارت مالی جبران‌ ناپذیری برای صاحبان آن به همراه خواهد بود.

 

باربری تهران به شهرستان بسته به نوع بار، با وسایل نقلیه متفاوتی صورت می‌گیرد. مهمترین نکته در حمل بار به شهرستان توسط همه وسایل نقلیه این است که این کار توسط نیروهای ماهر و همچنین تجهیزات تخصصی انجام شود.

 

در این صورت احتمال خسارت به محموله در حین جابجایی به کمترین حد ممکن می‌‌رسد. همین امر ایجاب می‌ کند باربری تهران به شهرستان با حساسیت بیشتری به همراه باشد. همچنین همه نکات مهم برای انتخاب باربری مناسب نیز باید مدنظر قرار بگیرد.

 

زیرا طی فرآیند حمل بار به شهرستان، شرکت‌ های باربری بیشترین نقش را ایفا می‌‌کنند. بنابراین هرچه تجربه و تخصص شرکت باربری انتخابی بیشتر باشد به همان اندازه جابجایی بار بهتر صورت می‌گیرد.

 

قیمت باربری تهران به شهرستان

 

هزینه حمل بار به شهرستان با توجه به معیارهای مختلفی برآورد می‌ شود. به عنوان مثال یکی از مهمترین مواردی که به صورت مستقیم بر قیمت باربری تهران به شهرستان تاثیر می‌گذارد، مسافت است. به نحوی که هر اندازه فاصله بین شهر مقصد با تهران بیشتر باشد به همان اندازه قیمت باربری به شهرستان بالاتر می‌رود.

 

علاوه بر مسافت، معیارهای دیگری نظیر نوع بار، وزن بار، نوع وسیله نقلیه مورد نیاز برای جابجایی بار و غیره نیز از جمله مواردی هستند که به صورت مستقیم با تعرفه باربری تهران به شهرستان تاثیر می‌گذارند.

 

نرخ کرایه باربری تهران به شهرستان ممکن است همه روزه دارای ۵ تا درصد نوسانت قیمت داشته باشد، به همین دلیل نیاز است که صاحبان محموله قبل از هر اقدامی ابتدا با شرکت‌ های باربری ارتباط گرفته و با ارائه مشخصات محموله خود، اطلاعات دقیقی در رابطه با هزینه مورد نیاز برای جابجایی آن دریافت کنند.

 

البته ناگفته نماند که کیفیت خدمات شرکت‌ های باربری نیز جزو مواردی است که با قیمت باربری تهران به شهرستان ارتباط دارد. آن دسته از شرکت‌ هایی که خدمات بیشتر و باکیفیت تری در این حوزه ارائه می‌دهند تعرفه بالاتری دریافت می‌‌کنند.

 

حمل بار به شهرستان با کامیون

 

باربری تهران به شهرستان با استفاده از کامیون نیز یکی دیگر از شیوه‌های رایج حمل بار به شهرستان است. استفاده از کامیون برای حمل بار زمانی نیاز است که حجم بار بالا باشد.

 

صاحبان کالا برای ارسال بار خود از تهران به شهرستان باید اطمینان حاصل کنند که ابعاد طول و عرض بارشان با کامیونت مورد نظر مطابقت دارد. کامیون دارای انواع و اقسام مختلفی است.

انواع کامیون :

 1. باربری تهران به شهرستان با کامیون ۹۱۱
 2. باربری تهران به شهرستان با کامیون تک
 3. باربری تهران به شهرستان با کامیون جفت

 

کامیون تک یا کامیون ده تن  توان حمل بار تا ۱۰ تن از تهران به شهرستان های مختلف را دارد. طول اتاق بار این نوع کامیون حدودا ۵ متر ۸۰ سانتی متر و عرض اتاق بار آن حدودا ۲ متر ۱۰ سانتی متر است.

 

برای حمل بارهایی که وزن آن ها بیشتر از ۱۰ تن هست از کامیون جفت یا ۱۰ چرخ استفاده میشود. طول این نوع کامیون ها ۶ متر می باشد و برای حمل بارهایی مثل پروفیل، لوله، تیرچه از آن استفاده می شود.

 

انتخاب کامیون مناسب و همچنین متناسب با بار نیز از جمله نکات مهمی است که باید در این زمینه مورد توجه قرار بگیرد. البته در این رابطه شرکت‌های حمل و نقل نیز موظف هستند مطابق با نیاز مشتری و همچنین نوع بار، وسیله نقلیه مناسبی را در اختیار او قرار دهد.

 

باربری تهران به شهرستان با تریلی

 

حمل بار از تهران به شهرستان با استفاده از تریلی یکی دیگر از روش‌ های متداول به شمار می‌رود.

 

باید متذکر شد که تریلی نیز نظیر دیگر وسایل نقلیه دارای انواع و اقسام مختلف است.

 

به عنوان مثال برخی از تریلی‌ها کمپرسی هستند و معمولا از این نوع تریلی برای حمل و نقل فله‌ای نظیر حمل کود، خاک، غلات و دیگر موارد مشابه استفاده می‌‌شود.

 

یکی دیگر از مدل‌ های تریلی برای باربری تهران به شهرستان،تریلی کمرشکن می باشد. این دسته از تریلی‌ ها برای جابجایی بارهای سنگین کارایی دارند. قطعات مرتبط با پتروشیمی، دستگاه‌های بزرگ ترانسفورماتور، قطعات مرتبط با پالایشگاه‌‌ها، موتورهای دیزلی و دیگر موارد مشابه از جمله مواردی هستند که با تریلی کمرشکن جابجا می‌‌شوند.

 

یکی از رایج‌ ترین مدل‌ های تریلی، تریلی کفی است. در این نوع از ماشین‌ های سنگین، اتاق فاقد دیواره است. به همین دلیل این نوع ماشین‌ های سنگین فقط برای جابجایی بارهای مخصوصی قابل استفاده هستند. به عبارت دیگر بارهای کارتونی با تریلی‌ های کفی امکان جابجایی را ندارند. همچنین تریلی‌های کفی قادر هستند تا ۲۳ الی ۲۴ تن بار را در هر نوبت جابجا کنند.

 

همگام بار انواع تریلی را برای باربری تهران به شهرستان با کمترین قیمت ارائه می دهد.

 

باربری تهران به شهرستان با تریلی
باربری تهران به شهرستان با تریلی

 

باربری تهران به شهرستان با نیسان وانت

 

یکی از شیوه‌های رایج حمل بار از تهران به شهرستان استفاده از نیسان وانت است. معمولا بارهایی که سبک هستند با استفاده از وسایل نقلیه سبک نظیر نیسان وانت جابجا می‌‌ شود. قیمت باربری تهران به شهرستان با نیسان وانت نسبت به دیگر ماشین های حمل ارزان تر می باشد.

 

نیسان وانت تا وزن دو تن را به راحتی می تواند حمل نماید و  کسانی که تمایل دارند بارهای خود را به واسطه نیسان وانت از تهران به شهرستان ارسال کنند می توانند با شرکت ما تماس بگیریند تا فرایند باربری تهران به شهرستان انجام شود.

 

حمل انواع بار از تهران به شهرستان

 

باربری تهران به شهرستان نیازمند تجهیزات مختلفی است. بنابراین در کنار وسیله نقلیه مناسب و متناسب با نوع بار، باید تجهیزات دیگر نیز به شکل صحیح و استاندارد مورد استفاده قرار بگیرند. البته اگر حمل بار از تهران به شهرستان توسط شرکت‌‌ های باربری با تجربه و حرفه‌ای صورت بگیرد همه چیز طبق روال پیش خواهد رفت.

 

 • حمل لوازم کارگاهی
 • حمل کیسه جامبو
 • حمل آهن آلات
 • حمل بارهای ترافیکی و حجیم
 • حمل لوازم خانگی
 • حمل لوازم اداری
 • حمل میلگرد
 • حمل دستگاه صنعتی
 • حمل دستگاه های غیر صنعتی
 • حمل انواع کالاهای تجاری و غیر تجاری
 • حمل پلاستیک
 • حمل کیسه مواد
 • حمل مصالح ساختمانی

 

به عنوان مثال بر حسب نوع بار، تجهیزاتی نظیر کارتون، چسب، سلوفون، پلاستیک حباب دار و دیگر موارد مشابه برای آنکه با کیفیت مطلوب و استانداردی جابجا شود نیاز است شرکتی معتبر و متخصص را انتخاب نمایید.

 

حمل انواع بار از تهران به شهرستان
حمل انواع بار از تهران به شهرستان

 

صدور بیمه نامه و بارنامه دولتی برای باربری تهران به شهرستان

 

صدور بیمه نامه باعث می شود که بیمه گذار به شرط پرداخت حق بیمه، از بیمه شدن خسارت‌ هایی که در حین باربری تهران به شهرستان به وجود می‌ آید، مانند سرقت، آسیب دیدگی و ضرر دیدن بار، پوشش می‌ دهد.

 

شرکت همگام بار برای باربری تهران به شهرستان تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان ، بیمه رایگان ارائه می دهد.

 

بارنامه دولتی یک سند رسمی و قانونی است که در آن اطلاعاتی مثل صاحب بار، حامل، کالا و شرایط حمل بار به شهرستان ثبت می شود و فقط شرکت های باربری می توانند آن را صادر نمایند.

 

حمل بار تجاری و صنعتی از تهران به شهرستان

 

در همگام بار حمل بارهای تجاری نظیر محموله‌ های فروشگاهی، کیف، کفش و انجام می شود. زمانی که حمل بار از تهران به شهرستان شامل محموله‌ های تجاری باشد، جابجایی به صورت عمده صورت می‌گیرد.

 

از آنجایی که محموله‌ های فروشگاهی دارای بسته‌ بندی مناسبی هستند دیگر نیازی به خدمات مرتبط با بسته‌ بندی کالا نیست. اما باید متناسب با حجم و اندازه بار، وسیله نقلیه مناسب برای باربری تهران به شهرستان انتخاب شود. همچنین کالاها باید به شکل مناسب و ایده‌آل درون وسیله نقلیه مورد نظر چیده شوند.

 

حمل بار صنعتی از تهران به شهرستان نیز یکی دیگر خدمات    است که دستگاه‌ ها و ابزار آلات صنعتی و تولیدی از مقصد تهران به دیگر شهرهای کشور منتقل می شوند. معمولا برای جابجایی محموله‌های صنعتی از ماشین‌ های سنگین نظیر تریلی و کمرشکن ها استفاده می‌‌شود.

 

در  همگام بار، حمل بار ساختمانی هم از تهران به شهرستان صورت می پذیرد. بهترین وسیله برای حمل بارهای ساختمانی به شهرستان کامیون و کامیونت است. بارهای ساختمانی شامل آجر، سیمان و کاشی است. البته برای جابجایی آهن‌آلات که این دسته نیز در لیست محموله‌های ساختمانی قرار دارد، از تریلی استفاده می‌‌شود.

 

حمل اثاثیه منزل و اداری از تهران به شهرستان 

 

یکی دیگر از محموله‌ هایی که در فرایند باربری تهران به شهرستان جابجا می‌‌ شود شامل اثاثیه منزل و اداری است. این نوع جابجایی نسبت به موارد دیگر حساسیت بیشتری دارد. زیرا در اکثر موارد علت اصلی حمل اثاثیه منزل، اثاث‌ کشی است.

 

از آن‌ جایی که لوازم و اسباب اثاثیه منزل فاقد بسته‌ بندی استاندارد هستند، بیشتر در معرض آسیب قرار دارند. لذا نیاز است که شرکت‌ های حمل و نقل در این رابطه خدمات بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهند تا احتمال آسیب محموله به کمترین حد ممکن برسد.

 

حمل مبلمان، سرویس چوب، کابینت و دیگر مواردی است که   از تهران به شهرستان انجام می دهد. معمولا متناسب با حجم بار می‌توان از انواع وسایل نقلیه نظیر پیکان باری، نیسان، کامیون و غیره برای جابجایی مبلمان و سرویس چوب استفاده کرد.

 

  همگام بار حمل اثاثیه منزل و اداری از تهران به شهرستان را با کمترین هزینه انجام می دهد.

 

مزایای انتخاب  همگام بار برای باربری تهران به شهرستان

 

در حال حاضر شرکت‌ های باربری زیادی در سطح کشور فعالیت دارند. اما همانطور که در مطالب قبلی نیز به این نکته اشاره شد، کیفیت خدمت‌ رسانی همه آن ها برای باربری تهران به شهرستان، یکسان نیست.

 

شرکت باربری همگام بار یکی از مجموعه‌های فعال در این زمینه است که برای افزایش کیفیت خدمات خود همه جوانب را در نظر می‌گیرد. همچنین این مجموعه متناسب با سطح انتظارات مشتریان خود خدمات مورد نیاز را در حوزه جابجایی بار به آن‌ها ارائه می‌دهد. همگام بار با ارائه خدمات باربری تهران به شهرستان به همراه بیمه رایگان سعی در بهبود هر چه بیشتر خدمات خود به مشتریانش را دارد.

 

برخی از مهم‌ ترین مزایای دریافت خدمت از شرکت حمل و نقل همگام بار برای حمل بار از تهران به شهرستان شامل : بیمه رایگان، مشاوره رایگان، پشتیبانی و شفافیت در قیمت است.

 

عزیزان می‌توانند برای باربری تهران به شهرستان خیلی راحت با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرند و از طریق راهنمایی و مشاوره رایگانی که دریافت می‌‌کنند اطلاعات لازم، در رابطه با هزینه‌ ها و همچنین سطح خدمات را به دست بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *