باربری تهران به اهواز | حمل بار از تهران به اهواز

باربری تهران به اهواز

باربری تهران به اهواز قاعده و قانون خاص خود را دارد. بنابراین صاحبان محموله برای آنکه بتوانند در زمینه حمل بار از تهران به اهواز عملکرد قابل قبولی داشته‌باشند باید محموله‌های خود را بر اساس چهارچوب تعیین شده از تهران راهی اهواز کنند. از آنجایی که در اکثر موارد صاحبان محموله امکانات و تجهیزات کاربردی مورد نیاز و همچنین نیروی متخصص و کاربلد  این حوزه را در اختیار ندارند، بهتر است فرایند باربری تهران به اهواز را در زیر نظر شرکت‌ های حمل بار به سرانجام برساند.

باربری تهران به اهواز با انواع وسیله نقلیه

 

باربری تهران به اهواز باید با وسایل نقلیه مناسب و استاندارد صورت بگیرد. مهم‌ترین عامل جهت انتخاب وسیله نقلیه استاندارد برای ارسال بار تهران به اهواز این است که وسیله نقلیه متناسب با نوع بار انتخاب شود. البته علاوه‌ بر موارد ذکر شده برای انتخاب خودرویی مناسب در این باره موارد دیگری نیز دخیل هستند. به‌ عنوان مثال توجه به مساحت موجود بین مسیر مبدأ تا مقصد نیز از جمله مواردی است که باید برای این منظور مد نظر قرار بگیرد.

 

مسلماً برای جابجایی بار بین دو شهر تهران و اهواز که فاصله زیادی بین آنها وجود دارد باید وسیله نقلیه مناسب انتخاب شود. به همین دلیل اکثر بارهای تهران به اهواز با استفاده از ماشین‌های سنگین حمل می‌شوند.

 

وزن و حجم بار نیز شامل مواردی هستند که در انتخاب وسیله نقلیه مناسب حمل بار به اهواز نقش مهمی دارند. در واقع انتخاب وسیله نقلیه مناسب و متناسب با حجم و وزن بار علاوه‌ بر آنکه موجب افزایش ایمنی حمل‌ و نقل می‌شود در مدیریت هزینه‌ ها نیز نقش اساسی ایفا می‌کند. در حال حاضر برای ارسال بار از تهران به اهواز انواع وسیله نقلیه کاربردی شامل موارد زیر است.

 

حمل بار به اهواز با نیسان وانت

نیسان وانت در باربری تهران به اهواز در مقایسه با دیگر وسایل نقلیه باربری کاربرد کمتری دارد. زیرا همان‌ طور که در مطالب قبلی نیز عنوان کردیم شهرهای تهران و اهواز فاصله زیادی از یکدیگر دارند. به همین دلیل استفاده از وسایل نقلیه سبک، نظیر نیسان وانت برای جابجایی محموله بین آن ها چندان مناسب نیست.

 

سنگین‌ترین خودرو در لیست خودروهای سبک شامل نیسان است که ظرفیت آن برای جابجایی بار حداکثر ۲ تن است. سایر موارد موجود در این دسته بندی نسبت به نیسان ظرفیت کمتری دارند. به عنوان مثال ظرفیت وانت در مقایسه با نیسان خیلی کم است و معمولاً زمانی از نیسان برای حمل بار به اهواز استفاده می‌شود که بار حداکثر ۷۰۰ کیلو وزن داشته‌ باشد.

 

هزینه باربری تهران به اهواز

 

هزینه باربری تهران به اهواز به عوامل مختلفی بستگی دارد. به همین دلیل آن دسته از افرادی که می‌خواهند در رابطه با قیمت باربری تهران اهواز اطلاعات مورد نیاز خود را به‌دست بیاورند لازم است که همه موارد تأثیرگذار بر این فرآیند را مدنظر قرار بدهند.

 

تعرفه باربری تهران به اهواز به‌طور کلی تابع وزن، حجم، نوع بار، نوع وسیله نقلیه و سطح خدماتی که در این حوزه از شرکت‌های باربری دریافت می‌شود است. عقل سلیم حکم می‌کند که برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با هزینه باربری از تهران به اهواز از شرکت‌ های فعال در این حوزه راهنمایی گرفت.

 

زیرا آنها به‌ اندازه کافی در این باره تجربه و تخصص دارند. همچنین با توجه به شرایط کاری خود از تعرفه‌ های به‌روز کرایه ماشین و دیگر خدمات مرتبط با این حرفه مطلع هستند. پس بر حسب شرایط و موقعیت می‌توانند دقیق‌ترین اطلاعات را در اختیار افراد برای حمل بار به اهواز قرار دهند.

 

هزینه باربری تهران به اهواز در فروردین سال ۱۴۰۲ به شرح زیر می باشند :

 

 

هزینه حمل بار با نیسان از تهران به اهواز ۳/۱۵۰/۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
هزینه باربری با خاور مسقف از تهران به اهواز ۶٫۷۵۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
هزینه حمل بار با خاور روباز از تهران به اهواز ۶٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
هزینه حمل بار با کامیون تک از تهران به اهواز ۸٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
هزینه باربری با جفت از تهران به اهواز ۹٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
هزینه حمل بار با تریلی از تهران به اهواز ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید

 

 

هزینه باربری تهران به اهواز
هزینه باربری تهران به اهواز

 

باربری به اهواز با کامیون و کامیونت

 

باربری تهران به اهواز با استفاده از کامیون و کامیونت نیز قابل انجام است. استفاده از کامیون در مسیر بین تهران تا اهواز اغلب برای حمل تره‌ بار رایج است. البته از کامیونت نیز متناسب با شرایط بار در این حوزه استفاده می‌شود.

 

به‌طور کلی همه محموله‌ هایی که بیشتر از دو تن و کمتر از ۶ تن وزن دارند با استفاده از کامیونت و همه مواردی که بیشتر از ۶ تن و کمتر از ۱۵ تن وزن دارند با استفاده از کامیون حمل و نقل می‌شوند. کامیون و کامیونت نیز به نوبه خود از تنوع بالایی بهره‌مند هستند که هر کدام از آنها متناسب با شرایطی که دارند برای حمل با ر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

انواع کامیون :

 • باربری تهران به اهواز با کامیون تک
 • باربری تهران به اهواز با کامیون جفت
 • باربری تهران به اهواز با کامیون ۹۱۱

 

باربری تهران به اهواز با تریلی

 

باربری تهران به اهواز با استفاده از انواع ماشین سنگین و فوق سنگین نظیر تریلی در سطح گسترده‌ای صورت‌می‌گیرد. در ارسال بار از تهران به اهواز زمانی از تریلی استفاده می‌ شود که حجم بار بیشتر از ۱۵ و کمتر از ۲۵ تن باشد. برخی از انواع تریلی نظیر پوژی و تریلی کمرشکن به نحوی طراحی شده‌اند که می توانند تا ۲۵ تن بار را حمل کنند.

انواع تریلی :

 1. تریلی کفی
 2. تریلی بغلدار
 3. تریلی ترانزیت
 4. تریلی کمرشکن

 

 حمل بار به اهواز با انواع تریلی را به همگام بار بسپارید تا در کمترین زمان بدون هیچ آسیبی بارهایتان را دریافت کنید.

 

باربری تهران به اهواز با تریلی
باربری تهران به اهواز با تریلی

 

ارسال انواع بار از تهران به اهواز

 

باربری تهران به اهواز به‌ دلیل موقعیت شهر اهواز از رونق بالایی برخوردار است. زیرا شهر اهواز یکی از شهرهای صنعتی و همچنین نفت‌خیز ایران به‌شمار می‌رود .دیگر عاملی که سبب شده است شهر اهواز در این زمینه موقعیت ویژه‌ای داشته‌ باشد وجود معادن فولاد آن است. از نظر جمعیت نیز یکی از شهرهای پرجمعیت ایران به‌شمار می‌رود و در رتبه هفتم کشوری قرار دارد. همه عوامل نامبرده دست به دست هم داده‌اند و سبب شده‌اند نقل و انتقال کالا و بار بین آن با پایتخت کشور از رونق بالایی برخوردار باشد.

 

حمل انواع بار از تهران به اهواز که در همگام بار انجام می شود به شرح زیر می باشند :

 • حمل لاستیک
 • حمل لوازم کارگاهی
 • حمل آهن آلات
 • حمل بارهای ترافیکی
 • حمل جهیزیه
 • حمل لوازم خانگی
 • حمل لوازم اداری
 • حمل دستگاه صنعتی
 • حمل انواع کالاهای تجاری و غیر تجاری
 • حمل کیسه جامبو
 • حمل کیسه مواد
 • حمل مصالح ساختمانی

 

ارسال بار تهران به اهواز در حوزه‌های مختلف صورت‌می‌گیرد که هرکدام از آنها شرایط و ویژگی‌های خاص خود را دارند. در همه حوزه‌ها فرآیند بارگیری، حمل‌ و نقل و همچنین انتخاب خودرو مناسب باید مطابق با نوع بار و به‌درستی صورت بگیرد.

حمل بارهای تجاری از تهران به اهواز

 

باربری تهران به اهواز در حوزه تجارت شامل بارهای فروشگاهی، کیف، کفش و انواع محصولات است. معمولاً این دسته از بارها با استفاده از انواع کامیون و کامیونت حمل و نقل می‌شوند. البته استفاده از تریلی‌های مسقف نیز برای حمل و جابجایی بارهای تجاری رایج است.

 

به هر حال برای حمل بار از تهران به اهواز مهم‌ترین معیار جهت انتخاب هر کدام از وسایل نقلیه نامبرده حجم و وزن بار است. البته مدیریت درست برای انتخاب وسیله نقلیه مناسب بسیار مهم است. زیرا هر انتخاب اشتباهی در این باره به ناخودآگاه موجب افزایش هزینه باربری تهران به اهواز خواهد شد.

 

ارسال کالا صنعتی به اهواز

 

باربری تهران به اهواز در حوزه صنعت شامل دستگاه‌ ها و ابزار آلات صنعتی و تولیدی است. معمولاً برای ارسال کالا از تهران به اهواز در حوزه بارهای صنعتی از انواع ماشین‌ های فوق سنگین استفاده می‌شود.

 

زیرا دستگاه‌ ها و ابزار آلات صنعتی و تولیدی به‌طور کلی وزن بسیار بالایی دارند. به همین دلیل حمل و نقل و بارگیری آنها بسیار تخصصی است. بنابراین همه شرکت‌های صنعتی برای افزایش کیفیت حمل و نقل محموله‌ های خود ترجیح می‌دهند این فرایند مهم را در زیر نظر شرکت‌ های حمل بار انجام دهند.

 

حمل بارهای ساختمانی به اهواز

 

باربری تهران به اهواز در حوزه ساختمانی شامل آجر، سیمان، کاشی و آهن آلات و دیگر مصالح ساختمانی است. این حوزه نیز حساسیت‌های خاص خود را دارد و باید با بسته‌بندی و چیدمان استاندارد صورت بگیرد.

 

در باربری از تهران به اهواز جهت جابجایی مصالح ساختمانی از انواع وسیله نقلیه سنگین و نیمه سنگین استفاده می‌شود. در این مورد نیز نظیر دیگر موارد انتخاب وسیله نقلیه مناسب بر حسب شرایط، نوع، وزن، ابعاد، اندازه و حجم بار صورت‌می‌گیرد. اما به‌طور کلی کامیون و تریلی‌های کفی در این حوزه بیشترین کارایی را دارند.

 

حمل مبلمان، سرویس چوب، کابینت از تهران به اهواز

 

باربری تهران به اهواز در حوزه مصنوعات چوبی نظیر کابینت و مبلمان و سرویس چوب نیز از جمله موارد رایج است. حمل بار از تهران به اهواز در شاخه مصنوعات چوبی نیز حساسیت‌های خاص خود  را دارد و نیاز است که نکات مهم حاکم بر این حوزه در حین بارگیری چیدمان و جابجایی مد نظر قرار بگیرند.

 

همان‌طور که گفتیم شهر اهواز یکی از شهرهای پرجمعیت کشور به‌شمار می‌رود. از این‌ رو بسیاری از تولیدکنندگان مصنوعات چوبی، برای گسترش تولیدات خود و همچنین کسب بازار فروش ایده آل از قابلیت‌های این شهر نیز غافل نیستند. به همین دلیل حمل و نقل در این حوزه نیز از جمله مواردی است که رونق بالایی دارد.

 

مزایای سفارش باربری تهران به اهواز از همگام بار

 

شرکت همگام بار از جمله شرکت‌ های باربری فعال است که در زمینه حمل بار به اهواز از تخصص و تجربه بالایی برخوردار می‌باشد. به همین دلیل آن دسته از عزیزانی که می‌خواهند قبل از اتخاذ تصمیم‌ های مهم جهت باربری تهران به اهواز، راهنمایی و مشاوره رایگان بگیرند می‌توانند به‌ واسطه پل‌ های ارتباطی موجود با پشتیبانی این سایت ارتباط بگیرند. همگام بار در کنار عرضه خدمات کامل و بی‌عیب و نقص از تیم فنی و متخصص قابلی بهره‌مند است.

 

همچنین باربری تهران به اهواز هنگامی که زیر نظر شرکت همگام بار انجام‌‌ شود آرامش خاطر را به صاحب محموله هدیه می‌دهد. زیرا یکی از خدمات ارزشمندی این مجموعه به مشتریانش ارائه می‌دهد بیمه رایگان بار است.

 

همگام بار برای باربری تهران به اهواز انواع و اقسام وسیله نقلیه مناسب را نیز در اختیار دارد و از این رو همه مشتریان می‌توانند متناسب با نیاز خود به‌وسیله نقلیه مناسب دسترسی داشته‌ باشند.

 

برای اطلاع دقیق و روز از هزینه باربری تهران به اهواز و ثبت سفارش با کارشناسان همگام بار تماس بگیرید

 

مقالات مرتبط :

باربری تهران به مشهد

باربری بین شهری

باربری تهران به کرمان

باربری تهران به زاهدان

باربری تهران به یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *