باربری تهران به اصفهان | حمل بار به اصفهان

باربری تهران به اصفهان

باربری تهران به اصفهان توسط انواع وسیله نقلیه باربری مثل کامیون، تریلی، خاور، نیسان صورت‌ می‌ گیرد. نرخ حمل بار از تهران به اصفهان با توجه به نوع وسیله نقلیه، وزن و حجم باز متفاوت است. عزیزانی که می‌خواهند در رابطه با موضوعات پیرامون باربری تهران به اصفهان اطلاعات مورد نیاز خود را به‌ دست بیاورند می‌توانند تا انتهای این مطلب به همراهی خود با ما ادامه دهند.

 

نرخ کرایه باربری تهران به اصفهان

 

برای برآورد نرخ کرایه باربری تهران به اصفهان هر شرکت پارامترهای خاص خود را دارد. به همین دلیل قیمت باربری تهران به اصفهان برای شرکت‌ ها و همچنین اشخاص مختلف یکسان نیست.

بسیاری از افراد تلاش می‌کنند با سرچ در اینترنت برای جابجایی محموله مورد نظر خود قیمت دقیق و مشخصی را پیدا کنند. اما حتی این افراد نیز نمی‌توانند، هزینه باربری از تهران به اصفهان را آن‌چنان که انتظار دارند محاسبه کنند.

از این رو بهترین در منطقی‌ترین راهکار برای محاسبه تعرفه باربری تهران به اصفهان برقراری ارتباط با شرکت‌های باربری نظیر شرکت همگام بار و دریافت مشاوره رایگان است.

 

البته به‌طور کلی نرخ کرایه باربری تهران به اصفهان در همه شرکت‌های باربری با در نظر گرفتن نوع بار، نوع وسیله نقلیه مورد نیاز، کیفیت خدمات، فاصله بین مبدأ تا مقصد و دیگر موارد مشابه تعیین می‌شود.

 

در جدول زیر به قیمت تقریبی حمل بار به اصفهان از تهران در بهار ۱۴۰۲ اشاره کرده ایم :

 

کرایه خاور روباز از تهران به اصفهان ۱/۲۰۰/۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به اصفهان ۱/۲۹۰/۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از تهران به اصفهان ۲/۱۵۰/۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون جفت از تهران به اصفهان ۳/۲۰۰/۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی کفی از تهران به اصفهان ۴/۲۵۰/۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی ترانزیت از تهران به اصفهان ۴/۷۵۰/۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

 

برای کسب اطلاعات دقیق تر و به روز ارسال بار از تهران به اصفهان با کارشناسان همگام بار تماس بگیرید.

 

حمل بار از تهران به اصفهان با کامیون

 

برای باربری تهران به اصفهان از انواع کامیون نیز استفاده می‌شود. معمولا کامیون‌ هایی که به‌ منظور ارسال بار از تهران به اصفهان مورد استفاده قرار می‌گیرند شامل انواع کامیون تک، کامیون جفت و کامیون ۹۱۱ است.

 

انتخاب کامیون معمولا بستگی به نوع بار دارد. به‌ عنوان مثال در اکثر موارد اگر بار شما ده تن باشد از کامیون تک استفاده می شود.

 

اما به‌ طور کلی زمانی که وزن محموله مورد نظر برای حمل بار از تهران به اصفهان دارای وزن پانزده تن باشد از کامیون جفت استفاده می شود.

 

طول کامیون تک حدود ۶ تا ۸ متر، عرض حدود ۲ تا ۲.۵ متر و ارتفاع حدود ۲.۵ تا ۳ متر است.

 

عرض کامیون جفت معمولا حدود ۲.۵ متر و طول آن حدود ۱۶ تا ۱۸ متر می باشد.

 

باربری تهران به اصفهان با تریلی

 

یکی دیگر از وسایل نقلیه پرکاربرد برای باربری تهران به اصفهان، تریلی می باشد. تریلی نیز در مدل‌ های مختلفی وجود دارد. بنابراین برای استفاده درست و استاندارد از این دسته لوازم نقلیه جهت ارسال بار از تهران به اصفهان لازم است که مدل و نوع مناسب ماشین متناسب با وزن و حجم بار انتخاب شود.

 

انواع تریلی :

 1. حمل بار از تهران به اصفهان با تریلی کفی
 2. حمل بار از تهران به اصفهان با تریلی بلغدار
 3. حمل بار از تهران به اصفهان با تریلی ترانزیت چادری
 4. حمل بار از تهران به اصفهان با تریلی کمرشکن و بوژی

 

معمولا زمانی که وزن محموله در محدوده‌ ۱۵ الی ۲۵ تن قرار داشته ‌باشد باید توسط تریلی با مدل مناسب جابجا شود. به‌ عنوان مثال سنگین‌ ترین محموله‌ های قابل حمل در جاده‌ های بین شهری توسط تریلی‌ های کمرشکن و بوژی ارسال می‌ شوند.

 

از تریلی می‌توان حتی برای جابجایی محموله به خارج از کشور نیز استفاده‌ کرد. معمولا تریلی‌های ترانزیت از جمله مواردی هستند که شرایط لازم برای جابجایی محموله به خارج از کشور را دارند.

 

 باربری تهران به اصفهان با انواع تریلی را به همگام بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان بدون هیچ گونه محموله هایتان را دریافت کنید.

 

ارسال انواع بار از تهران به اصفهان

 

یکی از مهم‌ترین مقوله‌ ها در ارسال بار تهران به اصفهان، نوع بار است. زیرا همان‌ طور که در مباحث قبلی نیز به این نکته اشاره کردیم انتخاب وسیله نقلیه مناسب باید با توجه به نوع بار صورت بگیرد.

 

همچنین یکی از معیارهای مهم تعیین تعرفه باربری تهران به اصفهان، نوع بار است. به‌ طور کلی حمل بار از تهران به اصفهان در همگام بار خیلی سریع و با کمترین قیمت انجام می شود.

 

 • حمل کیسه مواد
 • حمل لوازم کارگاهی
 • حمل آهن آلات
 • حمل لاستیک
 • حمل بارهای ترافیکی و فوق سنگین
 • حمل لوازم خانگی و اداری مثل ( تردمیل – پیانو و … )
 • حمل دستگاه صنعتی و غیر صنعتی
 • حمل انواع کالاهای تجاری و غیر تجاری
 • حمل پلاستیک

 

حمل بارهای تجاری از تهران به اصفهان

 

یکی از حالت‌ های رایج باربری تهران به اصفهان، ارسال بارهای تجاری است. شهر اصفهان یکی از شهرهای پرجمعیت کشور به‌شمار می‌ رود، از این رو بین این شهر و پایتخت کشور معمولا مراودات تجاری به‌ صورت گسترد در حال جریان است.

 

به همین دلیل باربری از تهران به اصفهان از رونق بالایی برخوردار می‌باشد. معمولا بارهای تجاری شامل محصولات فروشگاهی، کیف، کفش و انواع محصولات مشابه دیگر است.

 

وسیله مناسب برای حمل بار از تهران به اصفهان و جابجایی این دسته از محموله‌ ها بر حسب نوع بار متفاوت می‌ باشد. به‌عنوان مثال برای جابجایی انواع کیف و کفش بر حسب تعداد و حجم محصول می‌توان از انواع کامیون یا وانت و نیسان استفاده‌ کرد.

 

ارسال بار صنعتی از تهران به اصفهان

 

دیگر حالت باربری تهران به اصفهان، شامل محموله‌ های صنعتی است چرا که شهر اصفهان یکی از شهرهای صنعتی کشور به‌ شمار می‌ رود که همه روزه ارسال بار صنعتی از تهران به اصفهان انجام می شود.

 

از این رو جابجایی دستگاه‌ها و ابزار آلات صنعتی بین این شهر و پایتخت کشور امری کاملا رایج و عادی است. معمولا برای جابجایی ابزارها و ماشین آلات صنعتی بین تهران و اصفهان از انواع تریلی کمرشکن استفاده می‌شود.

 

باربری تهران به اصفهان در قالب محموله‌ های صنعتی باید با دقت و تبحر بالایی صورت بگیرد. از آن‌ جایی که محموله‌ های صنعتی دارای وزن بسیار بالایی هستند باید نحوه بارگیری و همچنین فرایند جابجایی آن ها مطابق با استاندارد های حاکم بر این عرصه صورت بگیرد.

 

یکی از تخصصی‌ترین وظایف شرکت‌ های حمل و نقل، به همین زمینه مربوط می‌ شود. بنابراین لازم است که آن‌ ها در کنار داشتن وسایل نقلیه مناسب، ابزارآلات و روش‌ های استاندارد و مدرن، بارگیری و همچنین تخلیه بار را نیز به مشتریان خود عرضه کنند.

 

محموله‌های صنعتی معمولا شامل دستگاه‌ها و ابزار آلات صنعتی و تولیدی هستند و در اکثر موارد به‌ منظور رونق صنعت و افزایش تولیدات از تهران راهی اصفهان می‌شوند.

 

باربری تهران به اصفهان با نیسان وانت

 

استفاده از نیسان وانت برای باربری تهران به اصفهان جهت جابجایی انواع و اقسام بار رایج است. اما به‌ طور کلی این دسته از وسایل نقلیه برای جاب جایی بارهای سبک و کم حجم کارایی دارند. به این ترتیب زمانی که حجم بار بالا است و همچنین وزن آن نیز بیشتر از ۲ تن می‌ باشد باید به‌ جای نیسان وانت به فکر کرایه ماشین مناسب‌ تر با حجم و وزن بیشتر بود.

 

البته گاهی اوقات ممکن است متناسب با وزن و حجم بار نیاز باشد که برای جابجایی آن هم از نیسان وانت و هم از دیگر از وسایل نقلیه نظیر کامیون و کامیونت استفاده‌ کرد. برای مدیریت هزینه و انجام اسباب‌کشی ایده‌ آل نیاید از مزیت‌ های دریافت مشاوره و راهنمایی از کارشناس این حوزه غافل شد.

 

در مورد شهر اصفهان

 

شهر اصفهان یکی از شهرهای توریستی و جذاب ایران است که در دامنه شرقی کوه‌های زاگرس واقع شده‌ است. همچنین این شهر روی آبرفت زاینده‌رود قرار دارد. فاصله این شهر از سطح دریا حدود هزار و ۵۷۵ میلی‌ متر می‌باشد. مسیر تهران به اصفهان یکی از مسیرهای پرتردد بین‌شهری به‌شمار می‌رود. فاصله این دو شهر از یکدیگر حدود ۴۱۴ کیلومتر است.

 

اصفهان یکی از پرجمعیت‌ ترین شهرهای کشور به‌ شمار می‌رود و حدود دو میلیون جمعیت دارد. برای آنکه ارسال بار از تهران به اصفهان آن‌چنان که انتظار می‌ رود صورت بگیرد و مشکلاتی نظیر ترافیک در زمان تحویل بار وقفه به وجود نیاورد باید شرکت‌های باربری برنامه‌ ریزی‌ های کاربردی و هدفمند داشته‌ باشد.

 

در واقع برای باربری تهران به اصفهان یکی از مهم‌ترین مقوله‌ها، تحویل بار در وقت تعیین شده‌ است. به‌عبارت دیگر آن دسته از شرکت‌های باربری که در حوزه باربری تهران به اصفهان فعالیت می‌کنند برای جلب رضایت مشتریان خود باید تعهدهای متعددی را ارائه بدهند که تحویل بار سر ساعت تعیین‌شده نیز یکی از این تعهدها می‌ باشد.

 

حمل بارهای ساختمانی از تهران به اصفهان

 

شهر صنعتی اصفهان یکی از استان‌ های فعال در عرصه تولید مصالح مورد نیاز برای ساخت و ساز است. اما این دلیل نمی‌شود که حمل بارهای ساختمانی نظیر آجر، سیمان، کاشی و آهن آلات از تهران به این شهر متوقف شود.

 

به این ترتیب می‌ توان گفت یکی دیگر از حالت‌ های باربری تهران به اصفهان شامل محموله ساختمانی است. وسیله نقلیه مناسب برای حمل بار از تهران به اصفهان زمانی که نوع محموله مصالح ساختمانی می‌ باشد، شامل انواع کامیون و کامیونت است.

 

همچنین در مواقعی که نوع وسیله نقلیه شامل آهن‌ آلات ساختمانی است، وسیله نقلیه مناسب برای حمل تریلی‌های کفی هستند.

 

مقالات مرتبط :

باربری تهران به یزد

باربری تهران به تبریز

باربری تهران به اهواز

باربری تهران به اراک

باربری تهران به زاهدان

 

حمل مبلمان، سرویس چوب، کابینت از تهران به اصفهان

 

برای باربری تهران به اصفهان در حوزه حمل مبلمان، کابینت و سرویس چوبی نیز وسیله نقلیه مناسب معمولا بر حسب حجم بار تعیین می‌شود. به ‌عنوان مثال زمانی که باربری تهران به اصفهان شامل یک دست مبل است، با استفاده از نیسان به‌ راحتی می‌ توان آن را به مقصد مورد نظر انتقال داد.

 

اما در مواقعی که تعداد سرویس‌ های مبلمان و یا متعلقات مرتبط با آن بالا است مسلما نیسان جواب‌ گوی نیاز مشتریان نخواهد بود و لازم است که از وسایل نقلیه بزرگ‌ تر نظیر کامیون و کامیونت استفاده شود.

 

ناگفته نماند که حمل بار از تهران به اصفهان در این زمینه حساسیت‌ های خاص خود را دارد و باید نحوه بارگیری و چیدمان با به‌نحوی صورت بگیرد که هیچ احتمالی برای ایجاد خط و خش روی لوازم چوبی در حین جابجایی باقی نماند.

 

همچنین حفظ سلامت بار و مبلمان نیز جزو موارد مهمی است که همه شرکت‌ های باربری موفق و خوش‌نام تدابیر کاربردی را برای این منظور می‌ اندیشند.

 

صدور بیمه نامه و بارنامه دولتی برای باربری تهران به اصفهان

 

عزیزانی که نگران سلامت محموله و خسارت های ناشی از آن هستند، می توانند فرایند باربری تهران به اصفهان را به شرکت همگام بار بسپارند. زیرا در این صورت محموله آن‌ ها در حین جابجایی بصورت رایگان تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان بیمه می‌ شود.

 

به این ترتیب همه خسارت‌ های ناشی از اتفاقات غیرقابل پیش بینی در حین حمل بار به اصفهان از طرف این شرکت جبران می‌ شود.

 

بارنامه دولتی سندی است که توسط شرکت های معتبر باربری صادر می شود و جزئیات باربری تهران به اصفهان را شامل می شود. این سند حاوی اطلاعاتی از جمله نام شرکت حمل و نقل، نام و شماره تلفن فرد تماس‌گیرنده، نوع بار، وزن، حجم، مقصد و مبدا بار، تاریخ، اطلاعات مالی و شماره بارنامه می باشد. این سند باعث امنیت بار و محموله هنگام باربری تهران به اصفهان می شود.

 

ارسال بار از تهران به اصفهان با مشاوره رایگان

 

 

همان‌طور که در ابتدای مطالب نیز به این نکته مهم اشاره شد برای باربری تهران به اصفهان انتخاب وسیله نقلیه مناسب و متناسب با نوع و وزن بار بسیار مهم است.

 

به این ترتیب عزیزانی که برای انتخاب وسیله مناسب دچار تردید هستند می‌توانند از طریق ارتباط با پشتیبانی شرکت باربری همگام بار و دریافت مشاوره و راهنمایی رایگان مناسب‌ ترین وسیله را برای حمل بار از تهران به اصفهان انتخاب کنند.

 

همچنین برای دریافت اطلاعات مرتبط با هزینه ارسال بار از تهران به اصفهان و دیگر موارد مشابه نیز این مجموعه مشاوره و راهنمایی رایگان را به همه مشتریان خود در تمام نقاط کشور ارائه می‌دهد. برای این منظور فقط کافی است از طریق پل‌ های ارتباطی موجود با کارشناسان فنی و تیم پشتیبانی همگام بار ارتباط گرفت.

 

چرا برای باربری تهران به اصفهان، همگام بار را انتخاب کنیم ؟

 

شرکت همگام بار برای ارائه خدمت در حوزه باربری تهران به اصفهان به بهترین نحو ممکن برنامه‌ ریزی حساب‌شده و همچنین مدرنی دارد. همه کارکنان فعال این شرکت بر انجام بهینه وظایف خود متمرکز هستند. از این رو این مجموعه همواره توانسته است نام خود را در لیست بهترین شرکت‌ های باربری در کشور به ثبت برساند.

 

همچنین شرکت باربری همگام بار برای افزایش کیفیت خدمات خود در حوزه باربری تهران به اصفهان و دیگر شهرستان همواره تلاش می‌کند متناسب با نوع بار و نیاز شهروندان مناسب‌ ترین وسیله نقلیه را در اختیارشان قرار دهد.

 

مقالات پیشنهادی :

باربری تهران به مشهد

باربری تهران به رشت

باربری تهران به ساری

باربری بین شهری

باربری تهران به کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *