تصویر در مورد سوالات متداول

پرسش و سوالات متداول در مورد ارسال بار

آیا همگام‌بار، محموله‌های ارسالی را بیمه می‌کند؟

همگام‌بار تمامی محموله‌های ارسالی درون‌شهری، بین‌شهری و بین‌المللی را بسته به نوع و ارزش بار شما به صورت رایگان بیمه می‌کند. همگام بار همچنین در ارسال خودرو نیز به دلیل گران‌قیمت بودن خودروها، محموله شما را بیمه خواهد کرد.

میزان پوشش مالی بیمه بستگی به نوع و ارزش بار شما دارد. هیچ‌گاه ارزش مقدار پوشش بیمه برای دو بار با قیمت‌های متفاوت، برابر نخواهد بود.

هزینه ارسال بار به شرایط ارسال بار بستگی دارد به طور مثال، نوع بار، زمان بارگیری، زمان تخلیه بار، محل بارگیری، محل تخلیه بار، نوع خودروی حمل کالا و … در هزینه ارسال بار تأثیرگذار هستند.

جهت محاسبه دقیق هزینه ارسال بار، با ما تماس بگیرید.

شرکت همگام‌بار با تیم مجرب کارشناسان، به صورت شبانه‌روزی در خدمت شما هم‌میهنان عزیز می‌باشد و در تمامی ساعات شبانه‌روز می‌توانید برای هماهنگی ارسال بار تماس حاصل بفرمایید.

شرکت همگام‌بار جهت رفاه و کاهش هزینه شما انواع ماشین‌های باربری سبک (وانت و نیسان) و سنگین (کامیونت، کامیون و تریلی) را متناسب با نیاز شما، با نازل‌ترین قیمت و با ارائه بیمه‌نامه رایگان عرضه می‌کند.

شرکت حمل و نقل و باربری همگام‌بار تمامی انواع بار نظیر محصولات کشاورزی و تره‌بار، پوشاک، خودرو، اثاثیه منزل و اداری، دستگاه‌های صنعتی، مواد اولیه کارخانجات و سایر بارهای حجیم و سنگین را جابجا می‌کند.

شرکت حمل و نقل همگام‌بار از مناسب‌ترین وسیله نقلیه و نیروی انسانی متخصص، جهت بسته‌بندی و بارگیری اثاثیه منزل شما اقدام می‌کند.

شرکت حمل و نقل و باربری همگام‌بار بهترین و معتبرترین بارنامه ممکن را ارائه می‌کند.

شرکت حمل نقل همگام‌بار با کادر مجرب به تمامی شهرها و استان‌های کشور عزیزمان بار ارسال می‌نماید.


در صورتی که سؤالات دیگری دارید، می‌توانید از طریق فرم زیر برای تیم پشتیبانی همگام‌بار ارسال کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ داده شود.