ما که هستیم؟

همگام بار یک شرکت حمل و نقل، ارسال بار، اتوبار و اثاث‌کشی است که وظیفه ارائه خدمت در زمینه ارسال بار، اثاث و لوازم منزل و لوازم اداری شرکت‌ها را دارد.

ارسال بار و اثاث منزل با شرکت باربری همگام‌بار با انواع وسیله نقلیه از جمله وانت، نیسان، کامیونت‌های مسقف و روباز و کامیون ارسال می‌شود. همگی وسایل نقلیه همگام‌بار مجهز به موکت و پتو هستند تا حداکثر نگهداری از دارایی شما انجام شود و کوچک‌ترین خسارتی به اموال شما وارد نشود. همگام‌بار، علاوه بر کوشش جهت عدم وارد شدن آسیب به اموال شما، با دارا بودن حس امانت‌داری و درستکاری جهت حفظ اموال و دارایی‌های شما، جهت افزایش کیفیت خدمات ارائه شده به شما عزیزان تلاش مستمر و بی‌وقفه انحام می‌دهند.

خدمات همگام‌بار؟

شرکت همگام‌بار در زمینه ارسال لوازم و اثاثیه منزل و اداری که عبارتند از وسایل اداری و تجاری، مبلمان خانگی و اداری، میزهای بزرگ و حجیم، میزهای MDF، گاوصندوق، پیانو، بوفه‌های حجیم و بزرگ، تردمیل‌های ورزشی و خانگی، انواع یخچال معمولی و سایدبای‌ساید، شیشه‌های میز نهارخوری بزرگ، خدمت‌رسانی می‌کند.

شرکت حمل و نقل همگام بار آمادگی دارد تا جابجایی اثاثیه منزل شما عزیزان را به از تهران به شهرها و شهرستان‌های میهن عزیزمان (و بالعکس) و همچنین به خارج از کشور را انجام دهد. همچنین خدمات نگهداری و انبار کردن موقتی برای صیانت و حفظ اسباب و اثاثیه افرادی که قصد مهاجرت دارند به انجام برساند.

علاوه بر ارائه خدمات حرفه‌ای حمل و نقل (بارگیری، ارسال، تخلیه و…)، همگام‌بار کلیه خدماتی که ممکن است نیاز داشته باشید از جمله نیروی انسانی ماهر برای بارگیری و تخلیه، بسته‌بندی وسایل شما، تمیزکاری و … ارائه می‌کند.

لیست خدمات همگام‌بار

  • جابجایی اثاثیه منزل از تهران به شهرستان و بالعکس
  • اسباب‌کشی منزل در تهران و شهرستان‌های اطراف
  • حمل خودرو با خودروبر از تهران به شهرستان و بالعکس
  • حمل وسایل سنگین، بزرگ و حجیم از تهران به شهرستان و بالعکس
  • حمل دستگاه‌های صنعتی، محصولات تولیدی و مواد اولیه کارخانه‌ها به تهران و شهرستان
  • حمل انواع بار از شهرک‌های صنعتی به مناطق شهری
  • ارسال بار بین‌المللی و فرامرزی به ترکیه، عراق و …
  • ارسال بار به نقاط مرزی کشور و بالعکس

چه کالاهایی را همگام‌بار ارسال می‌کند

شرکت همگام‌بار به دلیل استفاده از انواع وسیله نقلیه برای ارسال بار و داشتن نیروهای حرفه‌ای، توانایی حمل انواع کالاها را دارد. از انواع کالاهایی که ما توانایی حمل آن‌ها را داریم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کلیه اثاثیه و وسایل منزل، جهیزیه، مبلمان، تجهیزات و وسایل اداری، کالاهای با ارزش مراکز دولتی و خصوصی، یخچال سایدبای‌ساید، گاو صندوق، پیانو، مواد اولیه خام کارخانجات، مواد شوینده، ماشین‌آلات اداری، انواع خودرو، دستگاه خودپرداز، کالاهای ساختمانی، کالاهای انفورماتیک، محصولات شبکه‌ای، فرآورده‌های نفتی، دستگاه‌های مخابراتی، وسایل نمایشگاهی، دستگاه‌های آزمایشگاهی، بارهای کمرگی و کانتینر

با ما تماس بگیرید…