حمل بار به یزد | باربری تهران به یزد

حمل بار انواع بار از تهران به یزد

حمل بار به یزد و باربری تهران به یزد توسط انواع ماشین مثل کامیون، تریلی، خاور یا کامیونت، نیسان وانت بصورت دربستی صورت می پذیرد. در حوزه حمل بار از تهران به یزد شرکت‌های باربری به‌عنوان واسطه فعالیت می‌کنند. کسانی که می‌خواهند انواع و اقسام بار را به وسیله مناسب‌ترین ماشین باربری در بهترین شرایط از تهران به یزد ارسال کنند می‌توانند از بین آنها گزینه مناسبی را برای دریافت خدمات انتخاب کنند.

 

تعرفه باربری تهران به یزد در شرکت‌ های باربری مختلف کاملا به شرایط بار و کالا بستگی دارد اما با این حال همه شرکت‌ ها موظف هستند برای تعیین تعرفه خدمات حمل بار به یزد از قوانین موجود در این زمینه تبعیت کنند.

 

نرخ کرایه باربری تهران به یزد

 

نرخ کرایه حمل بار به یزد به عوامل مختلفی نظیر نوع بار، نوع وسیله نقلیه، وضعیت آب و هوا، شرایط بازار، فاصله بین مبدأ تا مقصد، بیمه نامه و … تاثیر دارد. بنابراین برای تعیین تعرفه باربری تهران به یزد باید معیارهای مختلفی را مد نظر قرار داد.

 

البته ناگفته نماند که قیمت باربری تهران به یزد در همه حوزه‌ ها تعرفه یکسانی ندارند و متناسب با خدماتی که ارائه می‌شود نرخ کرایه حمل بار متفاوت خواهد بود. اما نکته مهم این است که هیچ شرکتی اجازه ندارد از مشتریان خود فراتر از آن چیزی که مورد تایید قانون است برای ارائه خدمات هزینه دریافت کند.

 

هزینه حمل بار از تهران به یزد در پاییز سال ۱۴۰۲ به شرح زیر می باشد. البته این قیمت ها بصورت تقریبی می باشد و برای کسب اطلاعات بیش تر بهتر است با کارشناسان همگام بار تماس بگیرید.

 

هزینه حمل بار به یزد

کرایه خاور روباز از تهران به یزد۲/۵۰۰/۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه خاور مسقف از تهران به یزد۲/۷۰۰/۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه کامیون تک از تهران به یزد۲/۹۰۰/۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه کامیون جفت از تهران به یزد۳/۸۸۰/۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه تریلی کفی از تهران به یزد۴/۷۵۰/۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه تریلی ترانزیت از تهران به یزد۵/۲۵۰/۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید

 

شماره تماس باربری همگام بار
شماره تماس باربری همگام بار

 

حمل بار به یزد با تریلی

 

باربری تهران به یزد انواع تریلی در شرکت همگام بار امکان پذیر می باشد. تمام بارهای سنگین و فوق سنگین با استفاده از تریلی ۱۸ چرخ جابجا می‌شوند.

 

انواع تریلی :

 1. حمل بار به یزد با تریلی کفی
 2. حمل بار به یزد با تریلی بغلدار
 3. حمل بار به یزد با تریلی ترانزیت یا چادری
 4. حمل بار به یزد با تریلی کمرشکن و بوژی

 

از تریلی کفی برای حمل بارهای سنگین، حمل خودرو، دستگاه های راه سازی تا وزن چهل تن استفاده می شود. قسمت بار تریلی کفی دیواره ندارد.

 

تریلی بغلدار معمولا برای بارهای سنگین و فوق سنگینی که باید برای بلند کردن آن ها نیاز به لیفتراک و یا جرثقیل باشد، استفاده می شود.

 

تریلری ترانزیت برای حمل بارهایی با وزن  ۲۲ تن بار استفاده می شود و از تریلی کمرشکن و بوژی که جز ماشین‌ های باربری فوق سنگین به‌ شمار می‌روند برای حمل بارهای ترافیکی مثل لودر، بیل مکانیکی و … استفاده می شود.

 

حمل بار به یزد با تریلی
حمل بار به یزد با تریلی

 

باربری تهران به یزد با کامیون

 

حمل بار به یزد با استفاده از انواع کامیون توسط همگام بار قابل انجام است حتی می‌توان گفت که کامیون ها در این حوزه در مقایسه با ماشین‌ های باربری سبک کاربرد بیشتری دارند.

 

ناگفته نماند که کامیونت و کامیون‌ ها نیز به نوبه خود از تنوع بالایی برخوردار هستند و حتی برخی از آنها برای جابجایی بارهای خاصی طراحی شده‌ اند. به این ترتیب باید صاحبان بار در این باره نیز دقت کافی داشته‌ باشند و حتی‌المقدور سعی کنند روی مناسب‌ ترین وسیله برای جابجایی بار خود دست بگذارند.

 

انواع کامیون :

 1. باربری تهران به یزد با کامیون ۹۱۱
 2. حمل بار به یزد با کامیون تک
 3. باربری تهران به یزد با کامیون جفت

 

طول کامیون تک حدود ۶ تا ۸ متر، عرض حدود ۲ تا ۲.۵ متر و ارتفاع حدود ۲.۵ تا ۳ متر است و برای حمل بارهای ده تن از آن استفاده می شود

 

عرض کامیون جفت معمولا حدود ۲.۵ متر و طول آن حدود ۱۶ تا ۱۸ متر می باشد و برای حمل بارهای پانزده تن از آن استفاده می شود.

 

باربری تهران به یزد با کامیون
باربری تهران به یزد با کامیون

 

باربری تهران به یزد با نیسان وانت

 

در باربری تهران به یزد زمانی که وزن و حجم بار کم باشد یا به اصطلاح دیگر محموله جزو بارهای سبک باشد از ماشین‌ های باربری سبک نظیر نیسان وانت استفاده می‌شود. به‌ طور کلی ماشین‌های باربری سبک برای جابجایی بارهای کمتر از ۲ تن کارایی دارند.

 

بنابراین زمانی که وزن بار بیشتر از ۲ تن است باید برای آن یک وسیله نقلیه مناسب نظیر خاور را در نظر گرفت. زیرا در باربری تهران به یزد بین وسایل نقلیه سبک ماشین باربری مناسبی که دارای ظرفیت بیشتر از ۲ تن باشد وجود ندارد.

 

نیسان وانت ها می توانند طیف گسترده ای از بارها را حمل کنند، از جمله:

 • مبلمان منزل
 • لوازم خانگی
 • وسایل ورزشی
 • تجهیزات تجاری
 • مواد غذایی

 

نکات ایمنی در باربری تهران یزد با نیسان وانت:

 • بار را به صورت ایمن و محکم بسته بندی کنید.
 • بار را به گونه ای بارگیری کنید که توزیع وزن به طور مساوی باشد.
 • در هنگام بارگیری و تخلیه بار، مراقب باشید.
 • از کارگران باتجربه برای بارگیری و تخلیه بار استفاده کنید.

 

همگام بار برای حمل بار به یزد، بهترین ماشین های نیسان وانت خود را در اختیارتان قرار می دهد.

 

باربری به یزد با نیسان
باربری به یزد با نیسان

 

باربری تهران یزد با خاور

 

در باربری تهران یزد از انواع و اقسام کامیونت استفاده می‌ شود. یکی از رایج‌ترین انواع کامیونت برای حمل بار به یزد شامل خاور است. خاور نیز در انواع مختلف مسقف و روباز وجود دارد و جزو وسایل نقلیه مناسب برای باربری بین شهری به‌ شمار می‌رود.

 

این وسیله قادر است حداکثر تا چهار تن بار را از تهران به یزد منتقل کند. همچنین محموله‌هایی که ۳.۸ تا ۵.۹ متر طول، ۲ تا ۲.۲ متر عرض و ۱.۴ متر ارتفاع دارند، با خاور قابل حمل هستند.

 

همگام بصورت همه روزه آماده باربری تهران به یزد با انواع خاور روباز، مسقف می باشد.

 

 

ارسال انواع بار از تهران به یزد

 

باربری تهران به یزد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. زیرا یزد که در مرکز ایران قرار دارد یکی از استان‌ های مهم کشور به‌ شمار می‌رود. به‌طور کلی مراودات تجاری و اقتصادی مستمری بین دو استان تهران و یزد وجود دارد. همین عامل سبب شده است که یکی از شاخه‌ های مهم صنعت حمل‌ و نقل شامل حمل بار به یزد باشد.

 

شهر یزد سرشار از غنی از ذخایر معدنی می‌باشد، به همین دلیل از آن به‌ عنوان بهشت معادن یاد می‌شود. به‌ نحوی که در حال حاضر از بین ۶۰ نوع مواد معدنی موجود در کشور ۵۰ نوع آن در یزد دست یافتنی است. همه موارد نام برده شرایطی را فراهم آورده‌ اند که یزد و تهران همواره با یکدیگر در تعامل باشند و حمل بار در مسیرهای جاده‌ای تهران به یزد و همچنین یزد به تهران از رونق بالایی برخوردار باشد.

 

ارسال انواع بار از تهران به یزد در باربری همگام بار به شرح زیر می باشد :

 • حمل بار تجاری
 • حمل بار غیر تجاری
 • حمل لوازم کارگاهی
 • حمل تیرآهن
 • حمل بارهای ترافیکی و فوق سنگین
 • حمل لوازم خانگی و اداری
 • حمل دستگاه صنعتی
 • حمل لاستیک
 • حمل پلاستیک
 • حمل جهیزیه

 

بخش مهمی از حمل بار به یزد شامل کالاهای فروشگاهی، کیف، کفش و انواع محصولات است. به هرحال تهران پایتخت بوده و در حال‌ حاضر بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه‌ های تولیدی فعال در سطح کشور در این استان واقع شده‌ اند.

 

بسیاری از آنها برای دسترسی به بازار فروش خوب، شهرهای بزرگی نظیر شهر یزد را انتخاب می‌کنند و همین عامل سبب شده است که باربری تهران به یزد با رونق خوبی صورت بگیرد.

 

بخش دیگری از حمل بار از تهران به یزد شامل دستگاه‌ها و ابزارآلات صنعتی و تولیدی است. همانطور که گفتیم بزرگ‌ترین معادن در یزد قرار دارند. مسلما بهره‌ وری از این معادن همواره نیاز به یک سری تجهیزات و ابزارآلات صنعتی و تولیدی دارد.

 

همین عامل سبب شده است که حمل ابزارآلات و دستگاه‌های تولیدی از تهران به یزد از رونق بالایی برخوردار باشد و هر روزه تعداد زیادی دستگاه با ویژگی و کارایی‌ های خاص از تهران به مقصد یزد ارسال شود.

 

حمل بار انواع بار از تهران به یزد
حمل انواع بار از تهران به یزد

 

حمل مبلمان، سرویس چوب، کابینت به یزد

 

باربری از تهران به یزد در حوزه حمل مبلمان، سرویس چوب و کابینت و یا به‌عبارت دیگر مصنوعات چوبی نیز یکی دیگر از شاخه‌ های مهم است. این شاخه باربری ممکن است به‌صورت عمده یا جزئی باشد.

 

به‌عنوان مثال ممکن است بار شامل محموله باشد که توسط یک خانواده از فروشگاه‌ها یا تولیدی‌ های فعال در تهران سفارش شده باشد. گاهی اوقات نیز ممکن است بار بصورت کلی بوده و متعلق به فروشگاه‌های بزرگ مبلمان در یزد یا دیگر فعالان این حوزه باشد. در هر دو حالت شرایط حمل‌ و نقل حساسیت‌های خاص خود را دارد و باید با در نظر گرفتن همه اصول بارگیری انجام شود.

 

در همگام بار، حمل مبلمان، سرویس چوب، کابینت به یزد بصورت همه روزه امکان پذیر می باشد و برای حمل بار به یزد و ارسال این گونه بارهای کافی است تماس بگیرید.

 

باربری تهران به یزد با بیمه نامه رایگان

 

بیمه نامه باربری تهران به یزد، یک قرارداد بین صاحب بار و شرکت حمل و نقل است که در آن شرکت حمل و نقل متعهد می شود در صورت بروز خسارت به بار، خسارت وارد شده را جبران کند. بیمه نامه باربری معمولاً بر اساس ارزش بار تعیین می شود و شرکت حمل و نقل تا سقف ارزش بیمه شده، خسارت وارد شده را جبران می کند.

 

در بیمه نامه باربری تهران به یزد، معمولاً موارد زیر تحت پوشش بیمه قرار می گیرند:

 • خسارت ناشی از حوادث جاده ای مانند تصادف، واژگونی، آتش سوزی و سرقت
 • خسارت ناشی از عوامل طبیعی مانند سیل، زلزله، طوفان و رعد و برق
 • خسارت ناشی از سهل انگاری شرکت حمل و نقل مانند بسته بندی نامناسب بار

 

در هنگام دریافت بیمه نامه حمل بار به یزد، باید به نکات زیر توجه کنید:

 • سقف پوشش بیمه نامه باید متناسب با ارزش بار شما باشد.
 • شرایط بیمه نامه را به دقت مطالعه کنید تا از پوشش های ارائه شده آگاه باشید.
 • اگر بار شما دارای ارزش بالایی است، ممکن است نیاز به خرید بیمه نامه تکمیلی داشته باشید.

 

هزینه بیمه نامه باربری تهران به یزد معمولاً بر اساس ارزش بار و سقف پوشش بیمه نامه تعیین می شود. در صورتی که بار شما دارای ارزش بالایی است، ممکن است هزینه بیمه نامه نیز افزایش یابد.

 

برای دریافت بیمه نامه حمل بار از تهران به یزد، باید با شرکت حمل و نقل همگام بار تماس بگیرید و درخواست بیمه نامه دهید. شرکت ما پس از بررسی ارزش بار، یک بیمه نامه با سقف پوشش مورد نظر شما صادر می کند.

 

مزایای سفارش حمل بار به یزد از همگام بار

 

باربری تهران به یزد توسط شرکت‌ های مختلفی صورت‌ می‌گیرد که مجموعه همگام بار نیز یکی از آن ها می‌ باشد. مجموعه همگام‌ بار تجربه زیادی در این حوزه دارد و همچنین متناسب با پیشرفت‌ هایی که در این زمینه صورت گرفته است خدمات حمل بار به یزد را نیز به‌ روز ارائه می‌ دهد.

 

 از طرف دیگر قیمت باربری تهران یزد در این مجموعه کاملا متناسب با نرخ روز محاسبه می‌ شود و همچنین تعرفه‌ های تعیین شده در مقایسه با بسیاری از موارد دیگر کاملا مناسب و اقتصادی هستند.

 

امکان دسترسی به ‌وسیله نقلیه مناسب و متناسب با نوع بار و همچنین امکان دریافت مشاوره و راهنمایی رایگان نیز از جمله مزایای هستند که شامل حال مشتریان این مجموعه برای حمل بار به یزد می‌ شود.

 

مقالات پیشنهادی :

حمل بار به مشهد

حمل بار به زاهدان

حمل بار به سمنان

باربری تهران به تبریز

باربری تهران به اصفهان

استعلام کارت هوشمند رانندگان باری با کد ملی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *