حمل بار به زاهدان | باربری تهران به زاهدان

حمل بار به زاهدان

حمل بار به زاهدان و باربری تهران به زاهدان بدلیل موقعیت استراتژی و شرایط خاص زاهدان حساسیت‌ های خاص خود را دارد. مثلا شهر زاهدان از جمله شهرهای بزرگ و مهم در استان سیستان و بلوچستان می باشد که در نقطه مرزی کشور قرار گرفته است و همین امر سبب شده است که موقعیت آن از نظر حمل و نقل بیش از بیش از دارای اهمیت باشد.

 

به دلیل وجود شهرک های صنعتی در شهر تهران ، حمل بار به زاهدان بصورت شبانه روزی با انواع ماشین باربری انجام می شود.

 

در ادامه مطلب برخی از انواع ماشین باربری ، هزینه باربری تهران به زاهدان و صدور بیمه نامه و بارنامه دولتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

هزینه باربری تهران به زاهدان

 

هزینه حمل بار از تهران به زاهدان، نرخ مشخص و ثابتی ندارد و با توجه به نوع کامیون و تریلی مورد نیاز، وزن بار، ابعاد بار، بیمه نامه، نوع کالا، همچنین محل بارگیری و تخلیه متفاوت می باشد.

 

اگر قصد حمل بار به زاهدان را دارید ولی می خواهید بدانید که هزینه آن چقدر است به اطلاعاتتان می رسانیم که هزینه باربری تهران به زاهدان تابستان سال ۱۴۰۲ به شرح زیر می باشد :

 

نرخ کرایه باربری تهران به زاهدان

کرایه نیسان از تهران به زاهدان۵٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه خاور از مسقف تهران به زاهدان۱۲٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه خاور روباز از تهران به زاهدان۱۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه کامیون تک از تهران به زاهدان۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه کامیون جفت از تهران به زاهدان۱۵٫۷۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید
کرایه تریلی از تهران به زاهدان۱۷٫۹۰۰٫۰۰۰ تومان، برای اطلاع از قیمت دقیق و روز تماس بگیرید

 

برای اطلاع از نرخ باربری تهران زاهدان باید قبل از هر کاری با شرکت‌ باربری همگام بار ارتباط گرفته و در رابطه با این مقوله از آن ها دریافت کمک کرد. همچنین برای آنکه که شرکت‌ های باربری بتوانند در این رابطه راهنمایی درست و برآورده دقیق تری داشته‌ باشند، صاحب بار باید اطلاعات درست و کاملی را از شرایط بار خود به آن ها ارائه بدهند.

 

مقاله پیشنهادی : هزینه حمل بار به مشهد

 

حمل انواع بار به زاهدان

 

همگام بار با داشتن انواع خودروهای باربری مثل تریلی، کامیون، خاور یا کامیوت، نیسان وانت، حمل انواع بار از تهران به زاهدان را انجام می دهد.

 

حمل انواع بار به زاهدان در باربری همگام بار به شرح زیر می باشد :

 • حمل کیسه مواد
 • حمل لوازم کارگاهی
 • حمل تیرآهن
 • حمل بارهای ترافیکی و فوق سنگین
 • حمل لوازم خانگی و اداری
 • حمل دستگاه صنعتی
 • حمل انواع کالاهای تجاری و غیر تجاری
 • حمل پلاستیک
 • حمل جهیزیه

 

حمل بار به زاهدان
حمل بار به زاهدان

 

عوامل تاثیر گذار بر نرخ کرایه باربری تهران به زاهدان

 

نرخ کرایه حمل بار از تهران به زاهدان تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می‌گیرد. در زیر، برخی از این عوامل را بررسی می‌کنیم

 

 1. فاصله جغرافیایی: فاصله بین دو شهر تهران و زاهدان می‌تواند به عنوان یک عامل مهم در تعیین هزینه حمل و نقل بار مطرح باشد. نرخ کرایه حمل و نقل بیشتر معمولاً با افزایش فاصله افزایش می‌ یابند.
 2. نوع بار: نوع باری که در حال حمل است نیز می‌تواند بر نرخ کرایه تأثیر بگذارد. مثلاً بارهای سنگین، بارهای حساس به شرایط آب و هوایی یا بارهای خطرناک ممکن است نرخ کرایه بیشتری برای حمل و نقل داشته باشند.
 3. سطح خدمات و تجهیزات: استفاده از خدمات و تجهیزات خاصی مانند بسته‌ بندی و نگهداری بار، بیمه بار، بارگیری و تخلیه بار و … نرخ کرایه باربری تهران به زاهدان را افزایش می‌دهد. سطح خدماتی که تأمین می‌شود نیز بر قیمت تأثیرگذار است.
 4. شرایط جاده‌ ای و آب و هوایی: شرایط جاده‌ ها و آب و هوای مناطقی که از طریق آن ها بار حمل می‌ شود نیز می‌ تواند تأثیرگذار باشد. جاده‌ های بد و غیرقابل عبور، شرایط آب و هوایی نامساعد ممکن است باعث افزایش نرخ کرایه حمل بار به زاهدان شود.
 5. قیمت سوخت: قیمت سوخت و هزینه مربوط به آن نیز می‌ تواند به طور مستقیم بر نرخ کرایه حمل و نقل تأثیر بگذارد. افزایش قیمت سوخت می‌ تواند هزینه حمل بار را افزایش دهد.
 6. نرخ حمل و نقل: شرکت‌ های حمل و نقل ممکن است نرخ‌ های مختلفی را برای حمل بارها تعیین کنند. نرخ حمل و نقل ممکن است بر اساس عوامل مختلفی مانند فاصله، نوع بار و نوع روش حمل و نقل متغیر باشد.

 

این فقط برخی از عوامل تأثیرگذار بر نرخ کرایه تهران به زاهدان هستند و عوامل دیگری نیز وجود می‌ دهد که ممکن است در هر مورد خاصی تأثیرگذار باشد.

 

عوامل تاثیر گذار بر نرخ کرایه باربری تهران به زاهدان
عوامل تاثیر گذار بر نرخ کرایه باربری تهران به زاهدان

حمل بار به زاهدان با کامیون

 

در باربری تهران به زاهدان از انواع کامیون در مدل‌ های بصورت گسترده و همه روزه استفاده می‌شود.

 

انواع کامیون :

 1. حمل بار به زاهدان کامیون تک
 2. حمل بار به زاهدان با کامیون جفت
 3. حمل بار به زاهدان با کامیون ۹۱۱

 

به‌طور‌کلی آن دسته از بارهایی که ۱۰ تن دارند از کامیون تک و آن دسته از بارهایی که ۱۵ تن دارند از کامیون جفت استفاده می شود. برای حمل بارهای سبک و متوسط تا وزن ۵ تن از کامیون ۹۱۱ استفاده می شود.

 

طول کامیون تک حدود ۶ تا ۸ متر، عرض حدود ۲ تا ۲.۵ متر و ارتفاع حدود ۲.۵ تا ۳ متر است.

 

عرض کامیون جفت معمولا حدود ۲.۵ متر و طول آن حدود ۱۶ تا ۱۸ متر می باشد.

 

رایج‌ ترین نوع کامیون برای حمل بار از تهران به زاهدان شامل کامیون‌ های تک و جفت است.

 

برای اطلاعات بیش تر در مورد انوع کامیون ها و حمل بار با کامیون با سامانه ارتباطی همگام بار تماس بگیرید.

 

باربری تهران به زاهدان با تریلی

 

در حمل بار به زاهدان از انواع تریلی ترانزیت یا چادری، کفی، بلغدار و کمرشکن استفاده می‌ شود. بطور مثال از انواع تریلی برای حمل ۱۵ تن بار تا بیش تر از ۴۰ تن استفاده می شود. همچنین تریلی‌ ها برای بارگیری محموله‌ هایی که دارای حداکثر طول ۱۲ الی ۱۳ متر، عرض ۲۵ متر و ارتفاع ۱.۸ متر هستند، بسیار مناسب می باشند.

 

تریلی کفی نوع ماشینی برای حمل بارهای سنگین می باشد که قسمت بار آن دیواره ندارد این نوع تریلی در بیشتر موارد برای حمل دستگاه‌های راهسازی و خودروهای سنگین تا وزن ۴۰ تن استفاده می‌ شود.

 

تریلی بغلدار معمولا برای بار های سنگینی که باید برای بلند کردن آن ها نیاز به لیفتراک و یا جرثقیل هست، استفاده می شود.

 

تریلری ترانزیت بطور معمول تا وزن  ۲۲ تن بار را بدون هیچگونه آسیبی حمل می کند.

 

از تریلی کمرشکن و بوژی که جز ماشین‌های باربری فوق سنگین به‌ شمار می‌روند برای حمل بارهای ترافیکی و فوق سنگین استفاده می شود.

 

 باربری تهران به زاهدان با انواع تریلی را به همگام بار بسپارید تا در کوتاه ترین زمان بدون هیچ آسیبی محموله هایتان را دریافت کنید.

 

مقاله پیشنهادی :

حمل بار با تریلی

حمل بار با خاور

 

باربری تهران به زاهدان با تریلی
باربری تهران به زاهدان با تریلی

 

صدور بیمه نامه و بارنامه دولتی برای حمل بار از تهران به زاهدان

 

بیمه نامه باربری یک نوع بیمه است که برای محافظت از بارهای مشتریان هنگام باربری تهران به زاهدان صادر می‌شود.از بیمه نامه برای جبران خسارات ناشی از آسیب‌ها و خساراتی مانند سرقت، آتش سوزی، تصادفات و… استفاده می شود. در واقع، با صدور بیمه نامه حمل بار از تهران به زاهدان، می تواند استرس مالکان بار، هنگام خسارات مالی ناشی از آسیب دیدگی یا از دست رفتن بار را کاهش دهد.

 

بارری همگام بار تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان بصورت رایگان بار و محموله ها را بیمه می نماید.

 

بارنامه دولتی یک سند رسمی است که توسط سازمان حمل و نقل کشوری صادر می‌شود و برای حمل بارهایی با ارزش مالی و یا حساسیت بالا، مورد استفاده قرار می‌گیرد. بارنامه دولتی، مشخصات بار، مبدا و مقصد حمل، نام حامل بار و مشخصات وسیله حمل، شماره پلاک و مدل و ظرفیت وسیله حمل و شماره مجوز حامل بار را شامل می‌شود. به عبارت دیگر، بارنامه دولتی به منظور حفاظت از بار و ایمنی آن برای حمل بار به زاهدان صادر می شود.

 

حمل بار به زاهدان با وانت و نیسان

 

در باربری تهران به زاهدان، تنوع ماشین‌ های باربری بسیار بالا است و شرکت همگام بار برای آنکه بتواند برای جابجایی انواع محموله و بار، پوشش مناسب داشته‌ باشد ناوگان حمل و نقل جاده‌ای گسترده و کاملی را تدارک دیده‌ است.

به‌ نحوی که علاوه بر ماشین‌ های باربری سنگین، از ماشین‌ های باربری سبک نظیر نیسان وانت هم برای حمل بار به زاهدان استفاده می نماید. به همین دلیل همه شهروندان عزیز تهرانی می‌توانند بر حسب وزن و تناژ بار خود وسیله نقلیه مناسب را به‌ واسطه این شرکت در اختیار داشته‌ باشند.

 

ناگفته نماند آن دسته از عزیزانی که می‌خواهند بهترین وسیله نقلیه را برای باربری تهران به زاهدان انتخاب کنند حتما باید به ابعاد و نوع بار توجه داشته‌ باشند. همه ماشین‌ های حمل بار به زاهدان، بر حسب شرایط خود ظرفیت مشخصی دارند و همچنین متناسب با ابعاد اتاق، برای حجم بار مشخصی طراحی‌ شده‌اند.

 

وانت و نیسان سبک‌ ترین ماشین باربری برای باربری بین شهری می باشد و برای تمامی بارهایی که کمتر از ۲ تن وزن دارند قابل استفاده می‌ باشند. همچنین تمامی بارهایی که نهایتا دارای ابعادی طول ۲.۲ متر و عرض ۱.۶ متر و ارتفاع ۱.۲ متر هستند با استفاده از نیسان قابل حمل هستند.

 

مقاله مرتبط :

حمل بار با نیسان

 

سفارش باربری تهران به زاهدان از همگام بار

 

حمل بار از تهران به زاهدان به‌ واسطه همگام بار، با رعایت ضوابط صورت‌ می پذیرد. به عبارت دیگر این مجموعه برای حفظ سلامت بار در حین حمل بار به زاهدان از اصول مهم و اولیه باربری تبعیت می‌کند. همچنین جهت ارائه خدمات از نیروی کار با تجربه و آموزش دیده بهره می‌گیرد.

 

همگام بار برای باربری تهران به زاهدان از بهترین و مجهزترین وسایل نقلیه استفاده می‌کند. همچنین برای انواع بار وسیله نقلیه مناسب انتخابی را می‌کند. البته ناگفته نماند تنوع وسایل نقلیه کاربردی در این مجموعه بسیار مناسب است و هر فردی می‌تواند خیلی راحت و بدون دغدغه به ‌وسیله نقلیه مناسب دسترسی داشته‌ باشد.

 

از دیگر ویژگی‌ های مهم و برتر همگام بار، بهره‌ مندی از مشاوره و بیمه نامه رایگان باربری است. مثلا، تمامی بارهایی که در حوزه بین شهری و باربری تهران به شهرستان زیر نظر همگام بار جابه‌ جا می‌ شوند و بصورت کاملا رایگان تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند. از طرف دیگر مشتریان این مجموعه از نظر زمان و مکان محدودیت خاصی برای دریافت خدمات ندارند و در هر ساعت از شبانه‌ روز که بخواهند، می‌ توانند برای دریافت خدمات حمل بار به زاهدان با پشتیبانی تماس بگیرند.

 

مقالات دیگر:

باربری تهران به کرمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *