حمل خودرو با خودرو بر یا همان ارسال خودرو با تریلی مرسوم‌ترین روش برای حمل خودرو از تهران به شهرستان و برعکس است.

خدمات حمل خودرو با تریلی نیز توسط شرکت‌های باربری انجام می‌شود، اما هر شرکت باربری قادر به ارائه این خدمات نیست.

غالبا شرکت‌های حمل و نقل بزرگ و مجاز کار باربری و حمل خودرو به شهرستان را به‌عهده می‌گیرند، چراکه این کار نیاز به استفاده از تریلی‌های تجهیز شده دارد.

بیشترین پرسشی که در مورد ارسال خودرو پرسیده می‌شود، هزینه ارسال آن است. زیرا برای حمل خودرو از وسیله نقلیه مشخصی استفاده می‌شود، همچنین حمل ماشین اغلب بین شهری است و کمتر کسی برای حمل خودرو درون شهری به استفاده از خدمات ارسال خودرو یک شرکت باربری نیاز پیدا خواهد کرد.

بنابراین در ادامه این مطلب به مسئله ارسال خودرو از تهران به شهرستان با تریلی و تعرفه حمل خودرو با کفی خودرو بر و بطور کلی خدمات ارسال خودرو با خودرو بر صحبت خواهیم کرد.

خدمات ارسال خودرو با خودرو بر

خدمات ارسال خودرو با خودرو بر از خدماتی نیست که هر شرکت باربری قادر به ارائه آن باشد. خودروبرها می‌توانند وسایل نقلیه مختلفی از جمله نیسان، تریلی کفی و یدک‌کش باشند. نیسان ساده‌ترین وسیله نقلیه‌‌ای است که می‌توان با آن کار حمل خودرو بین شهری را انجام داد، برای این کار تجهیز شده است. بنابراین خدمات ارسال خودرو، از خدمات تخصصی است که باید توسط یک شرکت باربری انجام شود. در ادامه این مطلب به موضوعاتی همچون خدمات حمل خودرو با نیسان، حمل خودرو با تریلی کفی و حمل خودرو با یدک کش خواهیم پرداخت.

حمل خودرو با نیسان

حتما تاکنون شاهد حمل خودرو با نیسان بوده‌اید. حتی شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شده باشد که چرا گاهی اوقات ارسال خودرو از تهران به شهرستان و بالعکس با استفاده از نیسان صورت می‌گیرد.

باید بدانید این امر اغلب برای خودروهای صفر کیلومتری است که برای فروش از تهران به شهرستان یا بالعکس انتقال داده می‌شوند.

البته این امر معمولا بین شهرستان‌های نزدیک به هم صورت می‌گیرد؛ چراکه بطور کلی نیسان وسیله خوبی برای ارسال خودرو نیست و حمل خودرو با تریلی روشی بهتر برای ارسال خودرو از یک شهر به شهر دیگر است.

همانطورکه گفتیم ارسال خودرو با نیسان بیشتر برای انتقال یک خودرو صفر کیلومتر از شهری به شهر دیگر انجام می‌شود.

اما باید بدانید همین امر نیز باید با یک نیسان تجهیز شده انجام شود تا کمترین خطر را داشته باشد؛ بنابراین برای کرایه وسیله حمل و نقل مناسب برای انجام این کار باید از خدمات یک شرکت باربری مجرب استفاده کرد.

حمل خودرو با تریلی کفی

حمل خودرو با تریلی کفی یکی از متداول‌ترین انواع ارسال خودرو بین شهری است. از مزایای این وسیله حمل و نقل می‌توان به این نکته اشاره کرد که در حمل خودرو با تریلی کفی، امکان ارسال خودرو با حداقل خطر وجود دارد و به‌علاوه با این روش می‌توان تعداد زیادی خودرو را از نقطه‌ای به نقطه دیگر منتقل کرد.

اگرچه تعداد شرکت‌های باربری شهر تهران بسیار زیاد است اما خدمات حمل خودرو با تریلی کفی تنها توسط شرکت‌های باربری بخصوصی نظیر همگام بار ارائه می‌شود؛ چراکه تریلی‌های تجهیز شده و بخصوصی باید برای این کار تخصیص داده شوند.

حمل خودرو با یدک کش

حمل خودرو با یدک کش غالبا توسط امداد خودروها و برای خودروهای خراب یا تصادفی صورت می‌گیرد؛ اما خدمات ارسال خودرو  با یدک کش نیز از جمله خدمات شرکت های حمل و نقل است.

خودرو یدک کش می‌تواند یک خودرو نیسان باشد که به یدک کش مجهز شده است. تجهیز خودرو به یدک کش ازجمله محدود کارهایی است که توسط شرکت‌های باربری انجام می‌شود. بنابراین این خدمات را تنها می‌توانید از شرکت‌های باربری بزرگ نظیر همگام بار که کار حمل خودرو را به‌صورت تخصصی انجام می‌دهند، دریافت کنید.

حمل خودرو از تهران به شهرستان

حمل خودرو به شهرستان اغلب توسط تریلی یا ماشین‌های خودرو بر صورت می‌گیرد. همانطورکه از نام این ماشین‌ها پیداست ماشین‌های خودرو بر تریلی‌هایی‌ با تجهیزات ویژه هستند که برای حمل ماشین بین شهری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

باربری حمل خودرو به شهرستان امری بسیار خطرناک است، زیرا اگر تریلی موردنیاز برای ارسال خودرو تجهیز نباشد می‌تواند خطرآفرین باشد. بنابراین تجربه، تخصص و دقت شرکت باربری در حمل خودرو از تهران به شهرستان بسیار حائز اهمیت است.

هزینه حمل خودرو با خودرو بر

هزینه  حمل یا ارسال خودرو یکی از مهم‌ترین عواملی است که در انتخاب یک شرکت باربری برای خدمات دهی تاثیرگذار است.

زیرا این خدمات اغلب برای شرکت‌های بزرگی که کار ساخت یا فروش عمده خودرو را  انجام می‌دهند ارائه می‌شود.

این شرکت‌ها اغلب به دنبال حمل خودرو ارزان هستند به همین جهت هزینه حمل خودرو با خودرو بر به‌ویژه حمل خودرو با تریلی کفی برای آن‌ها بسیار مهم است.

شرکت باربری همگام بار نیز با علم به این موضوع در تلاش است تا خدمات باکیفیت را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه کند تا بتواند این خدمات را به‌صورت دراز مدت به مشتریان خود ارائه دهد. به همین جهت تخفیف‌ها و امتیازات ویژه‌ای را برای خدمات حمل خودرو در نظر گرفته است.

هزینه ارسال خودرو با تریلی

همانطورکه اشاره کردیم در حمل خودرو با خودرو بر نوع تریلی در هزینه حمل خودرو به شهرستان دخیل نیست، زیرا برای این کار از تریلی‌هایی با تجهیزات مشخص استفاده می‌شود.

تعرفه حمل خودرو با کفی خودرو بر نیز توسط اتحادیه مشخص شده است و شرکت‌های باربری موظف‌اند تا از این تعرفه برای حمل ماشین بین شهری پیروی کنند.

بنابراین بهترین روش برای حمل خودرو ارزان به‌ویژه برای شرکت‌هایی که دائما به استفاده از این خدمات نیاز دارند، بستن قرار دادهای طولانی با شرکت‌های باربری است.

همگام بار یکی از شرکت‌های باربری است که کار حمل خودرو با کفی خودرو بر را با تریلی‌های تجهیز شده و هزینه‌ای ارزان و منطبق با تعرفه ارسال خودرو به شهرستان ارائه می‌دهد.

هزینه ارسال خودرو با نیسان

هزینه ارسال خودرو با نیسان نیز وابسته به نوع خدماتی است که مشتری درخواست می‌کند. غالبا هزینه ارسال بار با نیسان باید بر اساس مسافت و نوع خودرو خدمات دهنده محاسبه شود؛ اما بسته به خدمات درخواستی مشتری، مدت زمان ارائه خدمات و … این هزینه می‌تواند متفاوت باشد.