باربری شیراز به تهران با انواع خودرو باربری و حمل و نقل صورت‌می‌گیرد. همچنین محموله‌هایی که هر روز از مقصد شیراز به تهران روانه می‌شوند دارای اشکال مختلف هستند و هر کدام از آنها شرایط و ضوابط مخصوص به خود را برای باربری دارند. به همین دلیل حمل بار از شیراز به تهران باید به‌صورت برنامه‌ریزی شده انجام شود.

به‌عنوان مثال بار لوازم شیشه با باید با وسیله نقلیه مناسب، شیوه بسته بندی و حمل و نقل استاندارد جابه‌جا شود تا احتمال خسارت به بار در فرآیند حمل و نقل از شیراز به تهران به کمترین حد ممکن برسد.

از این رو یکی از بهترین و منطقی‌ترین راهکارهایی که در ارسال بار شیراز به تهران باید مورد توجه قرار بگیرد درخواست کمک از شرکت‌های باربری فعال در حوزه حمل بار بین شهری نظیر همگام بار است. زیرا شرکت‌های فعال در حوزه باربری به‌اندازه کافی در این رابطه تجربه دارند. همچنین مجهز به نیروی کار متخصص، وسایل حمل و نقل و تجهیزات مناسب برای بسته‌بندی هستند.

باربری شیراز به تهران با انواع وسیله نقلیه

باربری شیراز به تهران از رونق بالایی برخوردار است و هر روزه انواع و اقسام بار از این شهر راهی تهران می‌شود (البته ارسال بار از تهران به شیراز هم به همان نسبت رونق بالایی دارد). شهر تهران علاوه بر اینکه پایتخت ایران است، بزرگ‌ترین استان تجاری و صنعتی در کشور نیز به‌شمار می‌رود. از این‌رو انواع و اقسام کالا و محصولات صنعتی و تجاری به‌واسطه تولیدکنندگان و فعالان حوزه تجارت از این شهر به اقصی نقاط کشور ارسال می‌شود.

از طرف دیگر شهر شیراز نیز یکی از بزرگ‌ترین شهرهای ایران است که علاوه‌بر جایگاه خاصی که در حوزه گردشگری دارد از نظر صنعت و تجارت نیز دارای بازار پویایی می‌باشد. همین عامل سبب شده است که بین دو شهر بزرگ شیراز و تهران مراودات تجاری در سطح گسترده‌ای صورت بگیرد. در نتیجه همه این عوامل دست‌به‌دست هم داده‌اند و سبب شده‌اند که نقل‌و‌انتقال انواع و اقسام بار بین تهران و شیراز از رونق بالایی برخوردار باشد.

حمل‌ونقل بار در حوزه باربری شیراز تهران در اشکال مختلف هوایی، دریایی، ریلی و جاده‌ای صورت‌می‌گیرد. حمل‌ونقل جاده‌ای به‌واسطه انواع و اقسام وسیله نقلیه سبک و سنگین نظیر نیسان، خاور، کامیون، کامیونت، انواع تریلی و غیره انجام می‌شود.

مهم‌ترین عامل برای انتخاب وسیله نقلیه مناسب توجه به شرایط بار است. به‌عنوان مثال هر محموله بر حسب وزن، ابعاد و نوع بار باید با وسیله نقلیه مناسب جابه‌جا شود. در ادامه مطلب انواع وسیله نقلیه باربری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

باربری شیراز تهران با وانت و نیسان

باربری شیراز به تهران زمانی که حجم و وزن بار سبک باشد به‌واسطه وانت و نیسان انجام می‌شود. ناگفته نماند که نیسان یکی از انواع وانت است که برای جابجایی محموله‌های سبک یا به‌عبارت دیگر بارهایی که حداکثر دو تن وزن دارند به کار می‌رود.

نیسان نام یک شرکت تولید کننده خودرو در ژاپن است و در کشور ما در حوزه باربری استفاده گسترده‌ای دارد و از آن به‌عنوان ماشین باربری سبک یاد می‌شود. وانت نیسان انواع و اقسام مختلفی دارد که شامل نیسان کامیونت، نیسان کامیون، نیسان ون، نیسان جونیور، کامیونت نیسان، نیسان گاوی و زامیاد یا نیسان سایپا هستند. در حال‌حاضر همه موارد نام برده در صنعت باربری کشور ما به چشم می‌خورند.

انواع وانت نیسان در باربری از شیراز به تهران برای جابجایی بارهای سبک، اثاثیه منزل، محصولات کشاورزی، کالا و مواد غذایی مختلف و کاربرد دارند. یکی از رایج‌ترین و همچنین اصلی‌ترین کاربردهای نیسان در سطح کشور و همچنین مسیر بین جاده‌ای شیراز به تهران ارسال محصولات کشاورزی به میدان تره‌بار تهران می‌باشد. البته علاوه‌بر شیراز، تره بار تهران میزبان محصولات کشاورزی دیگر شهرها نیز است. به‌نحوی که هر روز در میدان تره‌بار تهران تعداد زیادی نیسان از شهرهای مختلف کشور به چشم می‌خورد.

باربری شیراز تهران با کامیون و کامیونت

باربری شیراز به تهران با استفاده از کامیون و کامیونت نیز انجام می‌شود. این دسته از وسایل نقلیه هم به نوبه خود نقش پررنگی برای حمل بار شیراز به تهران دارند. کامیون و کامیونت جزو وسایل نقلیه نیمه سنگین به‌شمار می‌روند و برای جابجایی انواع و اقسام بار متناسب با قابلیت خود کارایی دارند.

کامیونت یا خاور دارای دو نوع روباز و مسقف است. نوع روباز این وسیله نقلیه جهت جابجایی انواع بار تا وزن چهار تن کارایی دارد. همچنین برای بارهایی که دارای ابعاد ۲، عرض ۴.۸ و طول ۵.۷ متر هستند قابل استفاده‌است. ناگفته نماند که خاور مسقف ظرفیت کمتری نسبت به خاور رو باز دارد. زیرا این دسته از وسایل نقلیه مجهز به اتاق فلزی هستند. از این‌رو ظرفیت آنها برای جابجایی محموله کاهش پیدا می‌کند. معمولاً از خاورهای سرپوشیده جهت جابجایی اسباب و اثاثیه استفاده می‌شود.

زیرا اتاق سرپوشیده این دسته از وسایل نقلیه قابلیت بالایی برای محافظت از بار در برابر عواملی نظیر برف، باد، نور خورشید و باران دارد. اما آن دسته از بارهایی که حساس هستند و یا به‌عبارت دیگر شکستنی می‌باشند اغلب به‌واسطه خاور ایسوزو، به‌دلیل داشتن فنربندی نرم استفاده می‌شود. زیرا فنربندی نرم این دسته از وسایل نقلیه مانع از تکان خوردن خودرو و ضربه شدید به محموله می‌شود.

کامیون‌ها در مقایسه با خاور یا کامیونت ظرفیت بیشتری برای باربری شیراز به تهران دارند. معمولاً آن دسته از بارهایی که وزن بیشتر از ۱۰ و کمتر از ۱۵ تن دارند، به‌واسطه انواع و اقسام  کامیون جفت و تک جابه‌جا می‌شوند. کامیون جفت ظرفیت بیشتری نسبت به کامیون تک دارد و هر کدام از این دو دسته به نوبه خود دارای انواع مختلفی هستند.

باربری شیراز تهران با تریلی

باربری شیراز به تهران تحت شرایط خاص خود با تریلی نیز قابل انجام است. تریلی دارای انواع مختلفی نظیر تریلی کفی، تریلی کمرشکن، تریلی چادر سقف بغل کشویی دو و سه محور، تریلی چادری سقف و بغل ثابت سه محور و دو محور، تریلی تیغه یا کانتینربر، تریلی لبه یا بلغدار، تریلی نیم لبه، تریلی یخچالی، تریلی کمپرسی، تریلی بونکر، تریلی تانکر، تریلی جامبو و غیره است.

هر کدام از موارد نام برده برای جابجایی بار به‌شکل خاصی طراحی شده‌اند. البته ناگفته نماند که انواع تریلی بیشتر از نظر اتاق با یکدیگر تفاوت دارند. همچنین نوع عملکرد این دسته از وسایل نقلیه نیز برای دسته بندی آنها ملاک قرار می‌گیرد. دیگر عاملی که موجب شده انواع تریلی با یکدیگر تفاوت داشته‌باشد شامل تعداد محورها و لاستیک‌های تریلی است. به‌عنوان مثال تریلی ۱۸ چرخ یکی از اصطلاحات رایجی است که در این حوزه مطرح می‌شود.

تریلی کفی کشنده یا کشنده کفی یکی از ساده‌ترین مدل‌های تریلی به‌شمار می‌رود که کفی آن از چند لایه چوب و فولاد ساخته شده‌است. این دسته از تریلی‌ها فاقد بدنه هستند و مقاومت بسیار بالایی دارند. به همین دلیل استفاده از آنها در ارسال بار شیراز به تهران شرایط راحت و ایمن تری دارد.

به‌طور کلی تریلی یکی از پرکاربردترین وسایل حمل و نقل جاده‌ای به‌شمار می‌رود و معمولاً از آن برای جابجایی انواع فرآورده‌های شیمیایی و نفتی، اقلام مصرفی، محصولات خوراکی و غیره استفاده می‌شود. هر کدام از مدل‌های مختلف تریلی برای حمل محموله خاصی طراحی شده‌اند و بر حسب ویژگی‌های خود ظرفیت مناسبی برای جابجایی دارند.

ارسال انواع بار از شیراز به تهران

باربری شیراز به تهران در اشکال مختلفی صورت‌می‌گیرد. به‌عبارت دیگر هر روزه انواع و اقسام بار از شیراز به تهران ارسال می‌شود که هر کدام از آنها ویژگی‌های خاص خود را دارند. حمل‌ونقل جاده‌ای یکی از قدیمی‌ترین شیوه‌های حمل‌ونقل به‌شمار می‌رود و با گذر زمان و پیشرفت علم و تکنولوژی کیفیت این شیوه حمل‌ونقل بسیار بهتر شده‌است.  

باربری جاده‌ای شیراز تهران از نظر قیمت در مقایسه با دیگر شیوه‌های جابجایی مناسب‌تر است. همچنین از نظر سرعت نیست جابجایی بارها توسط وسایل نقلیه مختلف در محدوده بین شهری شیراز تهران با سرعت قابل قبولی انجام‌می‌شود. به همین دلیل حمل‌ونقل جاده‌ای در مقایسه با دیگر شیوه‌ها بیشتر مورد توجه صاحبان کالا و محموله‌ها قرار دارد.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در ارسال بار از شیراز به تهران باید مورد توجه قرار بگیرد انتخاب وسیله نقلیه مناسب با نوع بار است. به‌طور کلی انواع و اقسام بار که بین دو شهر شیراز و تهران جابه‌جا می‌شود شامل موارد زیر می‌باشد.

حمل بارهای تجاری شیراز به تهران

یکی از حوزه‌های باربری شیراز به تهران حمل و نقل بارهای تجاری و فروشگاهی نظیر، کیف، کفش و انواع محصولات، پوشاک لوازم‌التحریر و سایر موارد مشابه می‌باشد. برای جابجایی این دسته از بارها وسیله نقلیه مناسب بر حسب حجم و نوع بار  انتخاب می‌شود.

باربری از شیراز به تهران در حوزه تجاری دامنه گسترده‌ای دارد و شامل محموله‌های بسیار متنوعی می‌باشد. همچنین وسیله نقلیه مناسب برای جابجایی بارهای تجاری نیز متنوع است. اما به‌طور کلی بیشترین وسایل نقلیه‌ای که در حوزه جابجایی محموله‌های تجاری بین شیراز و تهران مورد استفاده قرار می‌گیرد شامل وانت نیسان، کامیون و کامیونت است.

از این‌رو صاحبان محموله باید بتوانند بر حسب نیاز و نوع بار خود وسیله نقلیه مناسبی را انتخاب کنند. در صورتی که آنها در انتخاب وسیله نقلیه مناسب برای این منظور دچار تردید باشند می‌توانند از شرکت‌های باربری مشاوره و راهنمایی بگیرند و به این ترتیب بهترین انتخاب را داشته‌باشند.

حمل بار صنعتی شیراز به تهران

باربری شیراز به تهران در حوزه صنعت از رونق بالایی برخوردار است. زیرا هر دو شهر جزو کلان شهرهای ایران به‌شمار می‌روند و از این‌رو ابزارآلات تجاری و دستگاه‌های تولیدی که در کارخانه‌های هر دو استان تولید می‌شود به‌نحوی برای پوشش نیازهای دو طرفه از تهران به شیراز و برعکس از شیراز به تهران جابه‌جا می‌شوند.

دستگاه‌ها و ابزار آلات صنعتی و تولیدی که در حوزه حمل بار شیراز به تهران جابه‌جا می‌شوند اغلب جزوه بارهای سنگین و فوق سنگین به‌شمار می‌رود. بنابراین برای جابجایی آنها باید از وسایل نقلیه‌ای که در این حوزه کارایی دارد استفاده‌کرد. به این ترتیب می‌توان نتیجه گرفت که مناسب‌ترین وسایل نقلیه برای جابجایی بارهای صنعتی انواع تریلی می‌باشد.

حمل بارهای ساختمانی شیراز به تهران

یکی دیگر از شاخه‌های باربری شیراز به تهران حمل بارهای ساختمانی است. حمل و نقل و جابجایی بارهای ساختمانی امری دشوار و کاملاً تخصصی به‌شمار می‌رود. به همین دلیل این شاخه از حمل و نقل نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد. ارسال بار شیراز به تهران در حوزه بارهای ساختمانی شامل آجر، سیمان، کاشی، آهن‌آلات، گچ، سرامیک، شیشه و سایر موارد مشابه است.

هر کدام مصالح نامبرده شرایط ویژه و خاص خود را برای جابجایی دارد. به‌عنوان مثال شرایط جابجایی آهن‌آلات با شرایط جابجایی سیمان کاملاً متفاوت است و هر کدام از این دو مورد باید با اصول و قوانین خاص خود از شهری به شهر دیگر حمل و نقل شوند. به نحوی که سیمان باید به‌وسیله انواع کامیون کامیونت و تریلی‌های اتاق‌دار سرپوشیده جابه‌جا شود. این در حالی است که مناسب‌ترین وسیله نقلیه برای آهن‌آلات تریلی کفی می‌باشد.

همچنین نحوه بارگیری مصالح ساختمانی نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و این اقدام نیز باید توسط افرادی انجام شود که به‌اندازه کافی تجربه و مهارت دارند. استفاده از ابزارآلات مناسب و کاربردی برای بارگیری نیز یکی از مقوله‌های مهمی است که در این شاخصه از حمل‌ونقل جاده‌ای نیاز به توجه بالایی دارد. از این‌رو صاحبان محموله‌های ساختمانی باید تلاش کنند خدمات مرتبط با جابجایی بارهای خود را از شرکت‌هایی دریافت کنند که به‌اندازه کافی در این باره تجهیزات و نیروی ماهر در اختیار دارند.

حمل اثاثیه منزل و اداری از شیراز به تهران

یکی از رایج‌ترین اشکال باربری شیراز به تهران حمل اثاثیه منزل و اداری است. هر روزه خانواده‌های زیادی بنابر دلایلی مجبور هستند از شیراز به تهران نقل مکان کنند و محل سکونت خود را به شیراز انتقال دهند. حمل و نقل اسباب اثاثیه منزل نیز حساسیت خاص خود را دارد و اگر فرآیند بسته‌بندی و انتخاب وسیله نقلیه مناسب به‌درستی صورت نگیرد ممکن است خانواده‌ها در این فرآیند متحمل ضرر و زیان‌های زیادی شوند.

به همین دلیل یکی از بهترین کارهایی که همه خانواده‌ها در راستای حمل‌ونقل اسباب اثاثیه منزل خود می‌توانند انجام دهند این است که فرآیند اسباب‌کشی را به شرکت‌های با تجربه در این حوزه واگذار کنند‌.‌ زیرا آنها با توجه به تخصص، تجربه و مهمتر از همه نیروی فنی ماهری که در اختیار دارند، بسته‌بندی، بارگیری و حمل و نقل اسباب و اثاثیه را به‌نحوی انجام می‌دهند که همه‌ امور مطابق با آن چیزی که خانواده‌ها انتظار دارند پیش برود.

در باربری شیراز تهران در حوزه اسباب کشی بر خلاف دیگر اشکال جابجایی، بار فاقد بسته‌بندی مناسب است. همین امر شرایط را برای چیدمان در بارگیری محموله با دشواری‌ها و چالش‌های زیادی به‌همراه می‌کند. از این‌رو بر خلاف تصور بسیاری از خانواده‌ها درخواست کمک از شرکت‌های باربری نه‌تنها آنها را متحمل پرداخت هزینه بیشتر برای جابجایی نمی‌کند، بلکه با توجه به اقدامات مناسبی که در راستای پیشگیری از آسیب وسایل مهم نظیر تلویزیون به عمل می‌آید، به‌صورت غیرمستقیم هزینه‌های آنها در این حوزه را کاهش می‌دهد.

حمل مبلمان، سرویس چوب، کابینت و … از شیراز به تهران

باربری شیراز به تهران در حوزه جابجایی مبلمان، سرویس چوب و دیگر مصنوعات چوبی نیز رونق بالایی دارد و هر روزه بسیاری از تولیدکنندگان فعال در زمینه مصنوعات چوبی تولیدات خود را از شیراز راهی بازار تهران می‌کنند. 

برای آنکه باربری از شیراز به تهران در این شاخه مطابق با انتظار پیش برود، لازم است که متناسب با نوع و حجم بار وسیله نقلیه مناسب انتخاب شود. همچنین نحوه بارگیری و چیدمان کالا نیز باید به‌نحوی باشد که در حین جابجایی مصنوعات چوبی دچار آسیب نشوند.

مصنوعات چوبی از حساسیت بالایی برخوردار هستند و کوچک‌ترین خط و خش تا حدود زیادی منجر به افت قیمت این دسته از محصولات می‌شود. به‌همین دلیل علاوه بر وسیله نقلیه مناسب، لازم است که ابزار جانبی دیگری نیز برای بالا بردن کیفیت جابجایی و حمل‌ونقل مورد استفاده قرار بگیرد.

هزینه باربری شیراز به تهران

هزینه باربری شیراز به تهران در شرکت‌های باربری مختلف نرخ متفاوتی دارد. اما به‌طور کلی قیمت باربری شیراز تهران متناسب با امکانات و خدماتی که شرکت‌ها به مشتریان خود ارائه می‌دهند مشخص می‌شود. تعرفه باربری شیراز به تهران به چند عامل مختلف که شامل مسافت مبدأ تا مقصد، نوع وسیله نقلیه، نوع بار، میزان خدماتی که هر شرکت در فرایند بسته بندی، بارگیری و جابجایی ارائه می‌دهد، دارد.

از این رو شهروندان عزیز شیرازی جهت برآورد هزینه باربری از شیراز به تهران بهتر است قبل از هر اقدامی ابتدا با شرکت باربری مورد نظر خود ارتباط بگیرند و مشخصات و ویژگی‌های محموله خود را ارائه دهند. همچنین خدماتی که در راستای بسته‌بندی و حمل‌ونقل نیاز دارند را نیز اعلام کنند تا اطلاعات مشخص و دقیقی را در رابطه با هزینه‌هایی که باید بپردازند، به‌دست بیاورند.

مزایای سفارش باربری شیراز تهران از همگام بار

با توجه به توضیحات ارائه شده در طول مباحث قبلی می‌توان نتیجه گرفت که انتخاب شرکت باربری مناسب و معتبر برای باربری شیراز به تهران بسیار مهم است و اگر با دقت و مهارت کافی صورت نگیرد ممکن است پیامدهای غیر قابل جبرانی را درپی داشته‌باشد.

شرکت همگام بار یکی از مجموعه‌های فعال و معتبری است که در حوزه باربری شهرستان به تهران و بالعکس فعالیت می‌کند. این مجموعه در کنار داشتن تجربه بالا، همه اصول و ضوابط کلی حاکم بر این محیط را نیز در نظر می‌گیرد‌. به‌عبارت دیگر همگام بار با در اختیار داشتن تکنسین‌های با تجربه و ماهر در همه شاخه‌های حوزه باربری، توانسته است تا حدود زیادی رضایت مشتریان خود را جلب کند.

عزیزان می‌توانند برای ارسال بار شیراز به تهران همین حالا از طریق پل‌های ارتباطی که در این صفحه درج شده است با پشتیبانی این مجموعه ارتباط بگیرند. همچنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان نیز می‌توانند از سراسر کشور با کارشناسان شرکت باربری همگام بار در ارتباط باشند.

جهت افزایش کیفیت خدمات این مجموعه در رابطه با تعرفه‌های خود برای خدمات مختلف قیمت‌ها را کاملاً شفاف ارائه می‌دهد، تا عزیزان بتوانند متناسب با نیاز و توان مالی خود راحت‌تر تصمیم بگیرند.

همچنین همه محموله‌هایی که توسط این شرکت در باربری شیراز به تهران جابه‌جا می‌شوند از نقطه مبدأ تا مقصد مشمول بیمه رایگان هستند. به این ترتیب همه عزیزان شیرازی که فرایند جابجایی محموله‌های خود را به همگام بار می‌سپارند دیگر هیچ‌گونه نگرانی بابت خسارت‌های احتمالی که در حین جابجایی ممکن است به محموله وارد شود نخواهند داشت.

با ما تماس بگیرید…