باربری تهران به شیراز شامل خدماتی نظیر بسته‌بندی، بارگیری، حمل بار، تخلیه بار و دیگر خدمات مشابه می‌باشد. همچنین ارسال بار تهران به شیراز یکی از پرتقاضاترین مسیرهای ارسال بار از تهران به شهرستان است که توسط وسایل نقلیه مختلفی نظیر تریلی، کامیون، کامیونت، نیسان، وانت و غیره صورت می‌گیرد. برای دریافت خدمات بهینه و متناسب با نیاز و همچنین انتخاب وسیله نقلیه مناسب حمل بار بین شهری، عزیزان می‌توانند با شرکت باربری همگام بار ارتباط بگیرند. تیم پشتیبانی این مجموعه با ارائه مشاوره رایگان به مشتریان کمک می‌کند در این رابطه بهترین تصمیم را بگیرند.

باربری تهران به شیراز با انواع وسیله نقلیه

شیراز یکی از شهرهای قدیمی، بزرگ و هم‌چنین مهم کشور به شمار می‌رود. این شهر در مرکز استان فارس واقع شده است و پنجمین شهر ایران از نظر جمعیت به شمار می‌رود.

از این‌رو اشخاص و همچنین شرکت‌‌های خصوصی و عمومی مختلف از تهران انواع و اقسام محموله را روانه این شهر می‌‌کنند. شرکت‌های مختلفی در حوزه باربری تهران به شیراز فعالیت دارند و در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

در حال حاضر برای ارسال بار تهران به شیراز از وسایل نقلیه مختلفی استفاده می‌‌شود. از این‌رو اشخاص و شرکت‌ها برای ارسال بار از تهران به شیراز باید بتوانند از بین وسایل نقلیه موجود گزینه متناسب با بار خود را انتخاب کنند.

برای آن‌که عزیزان بتوانند متناسب با نوع بار خود وسیله نقلیه مناسبی را انتخاب کنند، باید از شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که در این زمینه به صورت حرفه‌ای در حال فعالیت هستند کمک بگیرند.

حمل بار و مباحث مرتبط با آن تخصص خاص خود را دارد و مسلما کسانی که در این رابطه به اندازه کافی دارای تجربه نیستند، قدرت تصمیم‌گیری و انتخاب وسیله مناسب با نیاز خود را ندارند.

عدم انتخاب وسیله نقلیه مناسب برای باربری تهران به شیراز احتمال آسیب و ایجاد ضرر و زیان به صاحب محموله را بیشتر می‌کند. در ادامه انواع وسیله نقلیه و شرایط به کارگیری هر کدام از آنها مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

باربری به شیراز با وانت و نیسان

وانت و نیسان یا به عبارت دیگر ماشین‌های باربری کوچک جزو وسایل نقلیه پرکاربرد برای جابجایی بار با وزن و اندازه کوچک هستند. استفاده از وانت و نیسان برای جابجایی محموله بیشتر در سطح شهرها رایج است.

اما برای جابجایی بار بین‌شهری نظیر باربری از تهران به شیراز نیز از این دسته وسایل نقلیه استفاده می‌شود. معمولاً محموله‌هایی که ۱۰۰ کیلو الی ۴ تن وزن دارند، با استفاده از وانت و نیسان جابجا می‌‌شوند.

به طور کلی وانت و نیسان در مقایسه با دیگر وسایل نقلیه باربری قیمت مناسب و استهلاک پایین‌تری دارند. به همین دلیل برای جابجایی درون‌شهری و همچنین بیرون‌شهری بیشتر مورد توجه مردم هستند. همچنین این دسته از وسایل نقلیه همیشه در دسترس مردم قرار دارند.

باربری به شیراز با کامیون و کامیونت

به طور کلی دو نوع کامیون وجود دارد که شامل کامیون سبک و کامیون سنگین است. منظور از کامیون سبک همان کامیونت یا خاور و مینی خاور است که برای جابجایی محموله‌‌های ۵ الی ۶ تن مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کامیون و کامیونت در برندهای مختلفی نظیر هیوندا، ایسوزو و غیره وجود دارد. این دسته از وسایل نقلیه نیز برای باربری تهران به شیراز مورد استفاده قرار می‌گیرند. کامیونت و کامیون از نظر ظرفیت با یکدیگر متفاوت دارند.

به عنوان مثال برخی از این وسایل نقلیه ظرفیت جابجایی ۵ تن بار را دارد. در صورتی که برخی از آنها برای جابجایی ۱۸ تن بار نیز مناسب هستند. بنابراین یکی از مهم‌ترین نکاتی که در انتخاب کامیونت و کامیون برای ارسال بار تهران به شیراز باید مورد توجه قرار بگیرد حجم و وزن بار است.

معمولاً قسمت بار کامیون با یکدیگر متفاوت است. به عبارت دیگر برخی از کامیون‌ها دارای لبه هستند. اما برخی از آنها فاقد لبه بوده و روباز هستند. ناگفته نماند که همه کامیون‌ها پس از آنکه از خط تولید خارج می‌شوند فاقد اتاق هستند. معمولاً انتخاب نوع اتاق بستگی به سلیقه و حیطه فعالیت صاحب آن دارد.

باربری به شیراز با تریلی

تریلی نیز جزو وسایلی است که برای باربری تهران به شیراز کارایی دارد. از تریلی می‌توان به عنوان بزرگ‌ترین ماشین باری یاد کرد. این دسته از وسایل نقلیه علی رغم داشتن ابعاد و وزن سنگین می‌توانند با سرعتی مشابه سایر خودروها در جاده ها به حرکت خود ادامه دهند.

در حال حاضر تریلی در انواع مختلفی وجود دارد. به طور کلی برای دسته‌بندی تریلی معیارهای مختلف نظیر شرکت سازنده و نوع کافی استفاده می‌‌شود. تریلی‌های ولوو، رنو، هوو، بنز و اسکانیا از جمله برندهایی هستند که در حال حاضر در باربری تهران به شیراز و همچنین دیگر جاده‌‌های کشور به چشم می‌خورند.

انواع تریلی از نظر نوع کفی شامل تریلی لبه دار، تریلی کمپرسی، تریلی کمرشکن، تریلی تانکر، تریلی یخچال‌دار و غیره است.

به طور کلی کفی همه تریلی‌ها حدوداً بین ۱.۴ الی ۱.۷ متر با زمین فاصله دارد. حداکثر بار مجاز تریلی حدود ۲۴ الی ۲۶ تن است. انتخاب تریلی با کفی مناسب بستگی به نوع بار دارد. در واقع برای ارسال بار از تهران به شیراز باید متناسب با نوع بار تریلی مناسبی انتخاب شود.

حمل انواع بار از تهران به شیراز

باربری از تهران به شیراز در شاخه‌های مختلفی صورت می‌گیرد. برای ارسال بار در شاخه‌های مختلف باید متناسب با حجم و وزن بار وسیله نقلیه مناسب انتخاب شود. در ادامه مطالب انواع بار مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

حمل بارهای تجاری به شیراز

ممکن است باربری تهران به شیراز شامل بارهای تجاری نظیر کالاهای فروشگاهی، کیف، کفش و انواع محصولات باشد. برای جابجایی بارهای تجاری بر اساس حجم و وزن بار از وسایل نقلیه مناسبی استفاده می‌‌شود.‌ اما به طور کلی مناسب‌ترین وسیله نقلیه برای حمل بار تهران به شیراز شامل انواع کامیون و کامیونت مسقف است.

حمل بار صنعتی به شیراز

باربری از تهران به شیراز در حوزه حمل محموله‌های صنعتی نیز صورت می‌‌گیرد. هر دو شهر تهران و شیراز جزو کلان شهرها به شمار می‌روند. در شیراز نیز همانند تهران صنایع مختلفی در حال فعالیت هستند.

طبیعتاً برخی از صنایع نیاز به دستگاه‌ها و ابزار آلاتی دارند که باید از پایتخت به این کلان‌شهر ارسال شود. معمولاً برای حمل بار صنعتی باربری تهران به شیراز از انواع ماشین سنگین نظیر تریلی استفاده می‌شود.

کاربردی‌ترین وسایل نقلیه باربری برای حمل بار تهران به شیراز در حوزه صنعت، تریلی‌های کمرشکن هستند. این دسته از تریلی‌ها برای جابجایی بارهای فوق‌سنگین بهترین کارایی را دارند. از آنجایی که دستگاه‌ها و ابزار آلات صنعتی و تولیدی حجم و وزن بالایی دارند فقط توسط این دسته از ماشین‌های سنگین قابل جابجایی هستند.

حمل بارهای ساختمانی به شیراز

برای حمل بارهای ساختمانی از تهران به شیراز نیز باید از وسیله نقلیه مناسب استفاده کرد. معمولاً بارهای ساختمانی شامل مواردی نظیر آجر، سیمان، کاشی و آهن‌آلات و غیره هستند.

در حال حاضر برخی از وسایل نقلیه به طور اختصاصی دارای اتاق مناسب برای جابجایی بارهای ساختمانی هستند. به عنوان مثال زمانی که باربری تهران به شیراز شامل محموله آجر باشد از کامیون‌های مسقف ۱۰ الی ۱۵ تنی استفاده می ‌شود. همچنین برای جابجایی آهن آلات تریلی‌های کفی انتخاب بهتری هستند.

حمل اثاثیه منزل و اداری به شیراز

یکی دیگر از اشکال حمل بار تهران به شیراز اثاثیه منزل و اداری است. برای جابجایی اسباب و اثاثیه منزل از تهران به شیراز بیشتر از کامیون و کامیونت مسقف استفاده می‌‌شود. خانواده‌‌هایی که قصد اسباب کشی از تهران به شیراز را دارند بر اساس حجم و وزن وسایل خود می‌‌توانند به وسیله مناسبی را انتخاب کنند.

حمل مبلمان، سرویس چوب، کابینت و … به شیراز

ارسال بار از تهران به شیراز ممکن است شامل مبلمان، کابینت سرویس چوب و دیگر موارد مشابه باشد. برای این منظور نیز باید از وسیله نقلیه مناسب استفاده شود. معمولاً نیسان و انواع کامیون و کامیونت برای این منظور کارایی دارند.

صاحبان این نوع محموله باید بر حسب حجم و وزن مبلمان و ابزارآلات چوبی  وسیله مناسب را درخواست کنند. البته برای جابجایی این نوع بار علاوه بر وسیله نقلیه مناسب یک سری ابزار و همچنین مهارت کافی برای چیدمان مناسب لازم است تا بار در حین جابجایی دچار آسیب و خط و خش نشود.

هزینه باربری تهران به شیراز

هزینه باربری به شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد. از این رو کسانی که می‌خواهند در رابطه با قیمت باربری تهران به شیراز اطلاعات جامع و کافی به دست بیاورند، باید مواردی نظیر نوع بار، وزن بار، حجم بار، ابعاد بار، نوع وسیله نقلیه‌ای که متناسب با نوع بار انتخاب کرده‌اند و خدماتی که در راستای حمل و جابجایی بار از شرکت‌های باربری درخواست می‌‌کنند را در نظر بگیرند.

تعرفه باربری به شیراز در شرکت های باربری مختلف یکسان نیست. معمولاً برخی از شرکت‌‌ها نسبت به برخی دیگر تعرفه‌های بیشتری برای ارائه خدمت در نظر می‌‌گیرند. البته ناگفته نماند که کیفیت خدمت در حوزه باربری و جابجایی انواع محموله بسیار مهم است.

به همین دلیل شرکت‌هایی که از بهترین و به روزترین وسایل نقلیه و ابزارهای کاربردی در این زمینه بهره می‌‌گیرند در مقایسه با دیگر رقبای خود تعرفه گران‌تری برای جابجایی بار دارند. البته در عوض کیفیت خدمت‌رسانی آن‌ها نیز بهتر و مطلوب‌تر است.

مطابق با توضیحات ارائه شده می‌توان نتیجه گرفت برای دریافت اطلاعات دقیق در رابطه با هزینه باربری از تهران به شیراز، عزیزان باید قبل از هر اقدامی با شرکت باربری مورد نظر خود تماس بگیرند. در این صورت کارشناسان باربری با توجه به نوع بار و خدمات درخواستی اطلاعات دقیق و شفاف را ارائه دهند.


هزینه حمل بار از شیراز به تهران


مزایای سفارش باربری به شهرستان از همگام بار

مجموعه همگام بار با استفاده از جدیدترین ماشین‌آلات و ابزارهای مورد نیاز در حوزه حمل و نقل به هم‌وطنان عزیز کمک می‌‌کند باربری تهران به شیراز را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

همه رانندگانی که در حوزه حمل و نقل و باربری در این شرکت مشغول به فعالیت هستند سابقه‌ای درخشان و همچنین مهارت بالایی در حوزه کاری خود دارند. از این‌رو احتمال آسیب به محموله‌‌ها در حین جابجایی توسط این شرکت به کمترین حد ممکن می‌رسد.

از دیگر مزایای انتخاب شرکت باربری همگام بار برای ارسال بار از تهران به شیراز، بهره‌مندی از راهنمایی و مشاوره‌های رایگان پرسنل و کارمندان حرفه‌ای آن است. همچنین این مجموعه در شهرهای زیادی نمایندگی دارد که با پشتیبانی آن‌ها می‌‌تواند حوزه خدمت‌رسانی خود در این زمینه را بسیار بهینه کند.

از دیگر ویژگی و مزیت‌های همگام بار در حوزه باربری ارائه بیمه رایگان بار است. به این ترتیب هم‌وطنان عزیز می‌توانند بدون دغدغه و نگرانی بابت زیان و ضررهای ناشی از آسیب بار در باربری تهران به شیراز این مجموعه خدمات دریافت کنند.‌

همگام بار در کنار شفاف‌سازی هزینه‌‌ها، مناسب‌ترین نرخ را نیز ارائه می‌دهد. هم‌وطنان عزیز در اقصی نقاط کشور می‌توانند با پشتیبانی این مجموعه ارتباط بگیرند و همه اطلاعات مورد نیاز خود را در رابطه با قیمت و خدمات باربری دریافت کنند.

با ما تماس بگیرید…