حمل بار بین شهری و باربری بین شهری، یکی دیگر از خدماتی است که توسط یک شرکت باربری یا شرکت حمل و نقل بین شهری ارائه می‌شود.

بنابراین خدمات شرکت های باربری منحصراً مربوط به حمل بار درون شهری نیستند. منظور از ارسال بار بین شهری حمل بار از شهری به شهر دیگر است.

برای مثال باربری تهران به تبریز یا باربری تهران به اصفهان از انواع حمل بار درون شهری محسوب می‌شود.

یکی از سوالاتی که در مورد حمل بار بین شهری وجود دارد این است که آیا امکان ارسال بار بین شهری با وانت یا نیسان وجود دارد؟

چراکه در باربری بین شهری اغلب باید مسافت‌های طولانی‌تری را نسبت به باربری درون شهری طی نمود، بنابراین احتمال آسیب رسیدن به لوازم با این دو وسیله نقلیه بیشتر است.

همچنین سوال دیگری که همواره در مورد حمل بار به شهرستان مطرح است، هزینه حمل بار بین شهری است؛ چراکه طبیعتا با افزایش مسافت هزینه حمل بار نیز بیشتر خواهد شد، بنابراین حمل بار بین شهری ارزان یکی از خواسته‌های مشتریان است.

در ادامه این مطلب در رابطه با حمل بار بین شهری با وانت، نیسان، نرخ حمل بار بین شهری و بهترین باربری بین شهری صحبت خواهیم کرد. همچنین با خدمات مختلف همگام بار در زمینه باربری بین شهری از جمله باربری تهران به شهرستان و باربری شهرستان به تهران آشنا خواهیم شد.

حمل بار بین شهری با نیسان

نیسان یکی از وسایل نقلیه پرطرفدار برای باربری است؛ چراکه نه‌تنها از فضای کافی برای حمل بار به شهرستان برخوردار است؛ بلکه یکی از وسایل نقلیه ارزان برای حمل بار بین شهری محسوب می‌شود.

کارکنان شرکت باربری اغلب باتوجه به نوع، مسافت و حجم بار سعی می‌کنند تا وسیله نقلیه مناسبی را برای حمل بار بین شهری پیشنهاد دهند.

حمل بار بین شهری بسته به نوع بار توسط نیسان امکان پذیر است. البته حمل اثاثیه منزل بین شهری اغلب با نیسان انجام نمی‌شود، اما برای حمل خرده بار مانند حمل یک دست مبلمان به‌راحتی می‌توان از این وسیله استفاده کرد.

حمل بار بین شهری با وانت

حمل بار بین شهری با وانت نیز توسط بسیاری از شرکت‌های باربری انجام می‌گیرد، به‌عبارتی نوع وسیله نقلیه برای حمل بار بین شهری باتوجه به حجم و نوع بار انتخاب می‌شود نه مسافت!

برای مثال وانت یکی از بهترین وسایل نقلیه برای حمل خرده بار بین شهری است. همچنین استفاده از وانت هزینه حمل بار بین شهری را نیز کاهش می‌دهد، چراکه نوع وسیله‌ای که از آن استفاده می‌شود نیز در این هزینه‌ها تاثیرگذار است.

البته باربری بین شهری در همگام بار با انواع خودروی باربری از جمله وانت، کامیونت، خاور، تریلی و بوژی انجام می‌شود.

هزینه ارسال بار بین شهری

حمل بار بین شهری ارزان یکی از گزینه‌هایی است که باید در انتخاب شرکت باربری به آن دقت نمود. زیرا هزینه‌ها یکی از مهم‌ترین مسائلی هستند که در هنگام ارسال بار بین شهری باید به آن‌ها توجه شود.

هزینه حمل بار بین شهری در اغلب شرکت‌های باربری معتبر بر اساس نرخ حمل بار بین شهری که توسط اتحادیه باربری تعیین می‌شود محاسبه خواهد شد. این نرخ غالبا بر اساس مسافت و خدماتی که شرکت حمل و نقل به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

بنابراین قیمت حمل اثاثیه منزل بین شهری تفاوتی با حمل خرده بار بین شهری نخواهد داشت؛ مگر اینکه شرکت باربری خدمات دیگری را برای حفظ سلامت اثاثیه منزل در حمل و نقل بین شهری ارائه دهد.

در قسمت زیر می توانید با وارد کردن نوع خودروی درخواستی و مسافت مبدأ و مقصد حدود هزینه ارسال بار بین شهری را مشاهده کنید.

نکته: این مبالغ مربوط به مسافت های بیش از ۳۰۰ کیلومتر است.

دو ستونه
عمودی
افقی

تعرفه باربری

جزئیات هزینه

"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Your service request has been completed!

We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
روش پرداخت: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

ارسال بار بین شهری اینترنتی

منظور از حمل بار بین شهری اینترنتی شرکت های باربری و حمل و نقلی همچون همگام بار هستند که با استفاده از وبسایت و سایر شبکه‌های اجتماعی این امکان را برای مشتریان خود فراهم می‌کنند تا به جای مراجعه حضوری به شرکت‌های باربری بسیاری از اطلاعات مورد نیاز خود را به‌صورت اینترنتی کسب کنند.

بهترین باربری بین شهری

بهترین باربری بین شهری، شرکت حمل و نقل بین شهری تعریف می‌شود که سابقه کافی در زمینه حمل بار به شهرستان داشته باشد و بتواند باتوجه به نوع بار بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.

همچنین در کنار ارائه خدمات مناسب بتواند کاری کند تا قیمت حمل بار بین شهری برای مشتری ارزان تمام شود. همچنین بتواند با بهره‌گیری از اینترنت و … دسترسی به خدمات خود را برای مشتریان ساده‌تر کند.

شرکت حمل و نقل بین شهری

همان‌طورکه اشاره کردیم شرکت باربری همگام بار یکی از شرکت‌های باربری است که تخصص آن در زمینه حمل بار به شهرستان است.

این شرکت حمل و نقل بار بین شهری خدماتی همچون حمل خرده بار و حمل اثاثیه منزل به‌صورت بین شهری را به‌صورت تخصصی انجام می‌دهد؛ بنابراین با استفاده از خدمات همگام بار می‌توانید مطمئن باشید که خدمات حمل بار به شهرستان با استفاده از بهترین تدابیر و با مناسب‌ترین هزینه انجام خواهد شد.

با ما تماس بگیرید…