ارسال بار به سوئد با روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است. به‌عبارت دیگر باربری به سوئد از طریق زمینی هوایی و دریایی قابل انجام بوده و افراد می‌توانند متناسب با شرایط، محموله خود را به‌واسطه یکی از موارد نام برده به سوئد ارسال کنند. هزینه ارسال بار به سوئد در روش‌های مختلف یکسان نیست و همچنین شیوه محاسبه هزینه‌های مورد نیاز در هر روش تا حدودی متفاوت است.

باربری به سوئد با انواع وسیله نقلیه

یکی از مهم‌ترین مقوله‌ها در ارسال بار به سوئد انتخاب روش مناسب است. برای انتخاب روش مناسب در این باره نظرات کارشناسان فعال در این حوزه بسیار مهم می‌باشد. زیرا آنها به‌خوبی با روند کار آشنا هستند و از اینرو با در نظر گرفتن همه جوانب بهترین روش برای ارسال بار را به صاحب محموله پیشنهاد می‌دهند.

به همین دلیل اولین و مهم‌ترین گام برای حمل بار به سوئد دریافت مشاوره است. همانطور که عنوان شد در حال‌حاضر صاحبان محموله می‌توانند بارهای خود را به شیوه‌های مختلفی راهی کشور سوئد کنند.

هر شیوه متناسب با شرایط وسیله حمل‌و‌نقل خاص خود را دارد. به‌عنوان مثال در حمل‌و‌نقل زمینی برای ارسال بار از انواع ماشین باربری سنگین و فوق سنگین نظیر کامیون و تریلی استفاده می‌شود. همچنین در حمل‌و‌نقل هوایی و دریایی نیز وسیله حمل مناسب شامل هواپیما و کشتی‌های بزرگ باربری می‌شود.

ارسال بار به سوئد با کامیون و کامیونت

حمل بار به سوئد در روش حمل زمینی با استفاده از وسایل نقلیه متفاوتی صورت‌می‌گیرد. کامیون و کامیونت از جمله موارد رایج هستند که در این حوزه کارایی دارند. ناگفته نماند که در باربری به سوئد بیشتر از کامیون و کامیونت مسقف ترانزیتی استفاده می‌شود و روزانه محموله‌های زیادی از طریق این دسته وسایل نقلیه به سوئد ارسال می‌شوند.

به‌طورکلی هزینه حمل بار به سوئد در روش حمل زمینی نسبت به دیگر موارد مقرون به صرفه‌تر است. همچنین هزینه حمل‌و‌نقل با استفاده از کامیون و کامیونت در مقایسه با تریلی کمتر است. زیرا این دسته از وسایل حمل‌و‌نقل حجم و ظرفیت کمتری دارند.

ارسال بار به سوئد با تریلی ترانزیتی

ارسال بار به سوئد با استفاده از تریلی ترانزیتی نسبت به دیگر ماشین‌های باربری رواج بیشتری دارد و تقریبا همه کالاهای فول تراک با استفاده از تریلی دربستی به سوئد ارسال می‌شوند. البته گاهی اوقات صاحبان محموله متناسب با حجم و وزن بار خود می‌تواند فقط بخشی از تریلی را اجاره کنند.

به‌عبارت دیگر حمل بار با استفاده از تریلی ترانزیتی به دو حالت اجاره کامل و یا اجاره بخشی از تریلی امکان‌پذیر است. البته ارسال خرده بار از روش حمل زمینی فقط زمانی برای صاحب محموله به‌صرفه خواهد بود که وزن بار بیشتر از یک تن باشد.

همچنین کسانی که در ارسال محموله عجله دارند باید از انتخاب روش زمینی صرف‌نظر کنند‌. زیرا این روش در مقایسه با دیگر شیوه‌های حمل بار زمان‌بر تر است. 

ارسال بار به سوئد از طریق هوایی

باربری به سوئد از طریق هوایی یکی از سریع‌ترین و همچنین بهترین روش‌های باربری به شمار می‌رود. منتهی قیمت حمل بار به سوئد به‌روش حمل هوایی در مقایسه با دیگر روش‌ها بالاتر است. افراد می‌توانند انواع و اقسام بار را با استفاده از این شیوه در کمترین زمان ممکن به سوئد منتقل کنند.

ناگفته نماند که حمل‌و‌نقل هوایی به سوئد در حالت کلی شامل دو نوع فریت بار و کارگو است. در فریت بار وسایل شخصی و اسباب اثاثیه منزل که حجم چندان بالایی ندارند با استفاده از هواپیماهای مسافربری جابه‌جا می‌شود.

اما حمل بار هوایی به شیوه کارگو شامل جابجایی محموله‌های بسیار بزرگ و سنگین است و با استفاده از هواپیماهای باربری که ظرفیت بسیار بالایی دارند انجام می‌گیرد.

سوئد یکی از کشورهای واقع در منطقه اسکاندیناوی است که از اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی ایده‌آل برخوردار است. از اینرو شرایط مساعدی برای تجارت و همچنین برای زندگی دارد.

بنابراین هم برای تجارت و ‌هم برای کسانی که به‌دنبال شرایط مطلوبی برای زندگی و همچنین ادامه تحصیل هستند گزینه مناسبی به‌شمار می‌رود. همه این عوامل سبب شده‌اند که سالانه حجم زیادی از انواع بار، از کشور ما به طرق مختلف راهی این کشور شوند.

ارسال انواع بار به سوئد

ارسال بار به سوئد در شاخه‌های مختلفی به‌صورت روزانه و هفتگی صورت‌می‌گیرد. نوع و شرایط بار بسیار مهم است. زیرا نحوه ارسال، انتخاب وسیله نقلیه مناسب، قیمت حمل بار به سوئد و دریافت خدمات جانبی مورد نیاز متناسب با نوع بار مشخص می‌شوند.

سوئد در شمال اروپا و در شبه جزیره اسکاندیناوی قرار دارد. این کشور از جنوب با کشور دانمارک از شمال با کشور فنلاند و از شرق با خلیج بوتنی و از غرب با کشور نروژ همسایه است. همچنین یک کشور موفق و توسعه یافته به‌شمار می‌رود و از نظر شرایط آب و هوایی نیز در سطح قابل قبولی قرار دارد.

شرایط مطلوب این کشور برای زندگی و تجارت سبب شده‌است که ارسال بار به آن از ایران رونق بالایی داشته باشد. به‌طور کلی انواع محموله‌هایی که از ایران راهی سوئد می‌شوند شامل موارد زیر هستند.

حمل بارهای تجاری به سوئد

همانطور که در مطالب قبلی نیز به این نکته اشاره شد سوئد دارای اقتصاد قوی و شرایط مطلوبی برای تجارت است. از اینرو بسیاری از تجار ایرانی انواع و اقسام بارهای تجاری نظیر محصولات فروشگاهی، کیف، کفش و سایر موارد مشابه را به طرق مختلف راهی این کشور کنند و از این طریق به بازار فروش ایده‌آلی دست پیدا کنند.

حمل بار صنعتی به سوئد

ارسال بار به سوئد در حوزه صنعتی شامل 

دستگاه‌ها و ابزارآلات صنعتی و تولیدی و غیره است. در این شاخه از باربری محموله‌ها از وزن و حجم بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل حمل‌ونقل آن‌ها با استفاده از انواع تریلی‌های ترانزیت و هواپیماهای باربری صورت‌می‌گیرد. این نوع از محموله‌ها شرایط خاصی برای صادرات دارند و لازم است که فرایند بارگیری و حمل ان‌ها زیر نظر شرکت‌های باربری با تجربه و موفق فعال در این حوزه انجام شود.

حمل اثاثیه منزل و اداری به سوئد

حمل اثاثیه یا فریت بار به سوئد در مقایسه با دیگر انواع بار رونق بیشتری دارد. زیرا همانطور که در مطالب قبلی نیز عنوان شد سوئد شرایط مطلوبی برای زندگی دارد و همین عامل سبب شده‌است که بسیاری از ایرانیان به‌منظور برخورداری از رفاه اجتماعی و تحصیلی ایده‌آل این کشور را برای زندگی انتخاب کنند.

از اینرو کسانی در حال مهاجرت به سوئد هستند، نیاز دارند که برخی از لوازم ضروری و همچن یک سری از لوازم منزل را نیز با خود به سوئد ببرند. در چنین شرایطی بهره‌مندی از خدمات فریت بار برای آنها بسیار مناسب است.

از طرف دیگر قیمت باربری به سوئد در فریت بار در مقایسه با دیگر شیوه‌های ارسال بار مقرون به صرفه‌تر می‌باشد. کسانی که اسباب اثاثیه منزل خود را از طریق فریت بار به سوئد ارسال می‌کنند در مقایسه با سایر شیوه‌ها راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانند در نقطه مقصد آن را تحویل بگیرند. همچنین احتمال آسیب به وسایل در این شیوه بسیار کمتر است.

به‌طور کلی مسافران پروازهای هوایی فقط تا ۳۰ کیلو بار می‌توانند با خود حمل کنند. از اینرو کسانی که قصد مهاجرت به سوئد دارند دیگر نمی‌تواند وسایل منزل خود را نیز با خود ببرد.

در چنین مواردی بسیاری از افراد تصمیم به فروش لوازم منزل می‌گیرند. اما از آنجایی که تفاوت فاحشی بین ارزش پول ایران و سوئد وجود دارد، فروش لوازم منزل در ایران و خرید دوباره آن در سوئد چندان راهکار منطقی و همچنین اقتصادی به نظر نمی‌رسد.

بلکه افراد می‌توانند با صرف هزینه‌ای تقریباً مناسب همه لوازم منزل خود را از طریق فریت بار به محل زندگی جدید خود انتقال دهند.

ارسال بار از تمام شهرهای ایران به سوئد

ارسال بار به سوئد از تمام شهرهای ایران امکان‌پذیر است. البته شرایط ارسال بار از ایران به سوئد در شهرهای مختلف ایران، به سطح امکانات آن شهر بستگی دارد. به‌عنوان مثال شهرهایی که فاقد فرودگاه هستند برای آنکه بتواند محموله‌های خود را از طریق پل هوایی هوای راهی سوئد کنند باید ابتدا محموله مورد نظر را به نزدیک‌ترین شهری که فرودگاه دارد انتقال دهند. 

به همین دلیل هزینه باربری به سوئد در شهرهای مختلف ایران بسته به سطح امکانات موجود در آن شهر متفاوت است. البته صاحب محموله برای آنکه بتواند با مناسب‌ترین قیمت و بهترین روش بر حسب شرایطی که دارد محموله موردنظر را از شهر خود به کشور سوئد حمل کند، باید از شرکت‌های فعال در این حوزه به عنوان واسطه کمک بگیرد. زیرا آنها با توجه به تجربه بالایی که در این رابطه دارند بهترین راهکارها را می‌توانند در اختیار مشتریان خود قرار دهند. 

هزینه باربری به سوئد

شرایط محاسبه هزینه باربری به سوئد تفاوت خاصی با شرایط محاسبه سایر کشورها ندارد. در واقع اصول حاکم در تعیین قیمت حمل بار به سوئد همان فرایند رایج‌ را دارد.

بنابراین برای محاسبه قیمت ارسال بار به سوئد باید مواردی نظیر وزن بار، حجم بار، شهر مقصد، روش انتقال بار، نوع بسته‌بندی، هزینه تشریفات گمرکی، تخلیه و نگهداری بار در انبار، هزینه بارگیری خدمات جانبی، هزینه دریافت مجوز، هزینه حمل بار تا فرودگاه و دیگر موارد مشابه را در نظر گرفت.

ناگفته نماند که کیفیت خدمات همه شرکت‌های باربری در یک سطح قرار ندارد. همین عامل موجب شده‌است که هر شرکت تعرفه مخصوص به خود را در این باره داشته باشد. نکته بسیار مهمی که لازم است صاحبان محموله در این رابطه به آن توجه داشته ‌باشند این است که از قربانی کردن سلامت محموله خود به ‌ازای دریافت خدمات ارزان قیمت و بی‌کیفیت خودداری کنند.

زیرا در بیشتر موارد میزان خسارت وارده به‌دلیل عدم حمل‌و‌نقل غیر استاندارد بار در مقایسه با تعرفه‌های که برای دریافت خدمات مطلوب و باکیفیت پرداخت می‌شود بسیار بالاتر خواهد بود.

به هر حال شرکت‌هایی که فرایند ارسال بار به سوئد را با تعرفه کمتری انجام می‌دهند، خدمات جانبی و همچنین ضمانت خاصی در رابطه با سلامت محموله به صاحب آن ارائه نمی‌دهند.

از اینرو عقل سلیم حکم می‌کند که صاحبان بار برای پیشگیری از ضرر و زیان واحد به دنبال مجموعه‌هایی باشند که در این رابطه خدمات کامل و بی عیب و نقص را به مشتریان‌شان ارائه می‌دهند.

هزینه حمل بار زمینی به سوئد

همانطور که در موارد قبلی نیز به این نکته اشاره شده ارسال بار به سوئد از طریق حمل‌و‌نقل زمینی نیز امکان‌پذیر است. هزینه ارسال بار به سوئد در حمل‌و‌نقل زمینی نسبت به دیگر روش‌ها تعرفه مناسب‌تری دارد و همین عامل سبب شده‌است نسبت به دیگر موارد بیشتر در کانون توجه باشد.

هزینه حمل بار هوایی به سوئد

هزینه فریت بار به سوئد در مقایسه با هزینه ارسال بار با استفاده از هواپیماهای باربری کمتر است. زیرا همانطور که در مطالب قبلی نیز به این نقطه اشاره شد در فریت بار حجم محموله کم است. از اینرو هزینه ارسال آن  در مقایسه با زمانی که حجم بار بسیار بالا است و توسط هواپیماهای بزرگ باربری جابه‌جا می‌شود کمتر خواهد بود.

البته ناگفته نماند که هزینه فریت بار در همه شهرهای سوئد یکسان نیست و تعرفه تعیین شده آن برای شهرهای مختلف سوئد متفاوت است. قیمت حمل بار به سوئد در حمل‌و‌نقل‌های هوایی به کیفیت حمل‌و‌نقل نیز بستگی دارد. در واقع آن دسته از شرکت‌هایی که با ارائه خدمات جامع و کامل‌تر در صدد حفظ سلامت بار هستند، تعرفه بیشتری را نسبت به دیگر موارد برای این منظور در نظر می‌گیرند.

هزینه حمل بار دریایی به سوئد

حمل بار به سوئد از ایران از طریق راه‌های دریایی نیز یکی از روش‌هایی است که مورد توجه قرار دارد. به‌طور کلی بین ایران و سوئد راه‌های دریایی مطمئنی وجود دارد. همین امر سبب شده‌است حمل‌و‌نقل دریایی بین ایران و سوئد از رونق خوبی برخوردار باشد. از اینرو ایرانی‌ها می‌توانند از طریق راه‌های دریایی تمامی وسایل مجاز و قابل خروج از کشور را به سوئد انتقال دهند.

البته ناگفته نماند که این شیوه ارسال بار به سوئد زمانی برای صاحب بار به‌صرفه است که وزن بار حداقل ۳۰۰ کیلو باشد. بنابراین محموله‌هایی که کمتر از ۳۰۰ کیلو وزن دارند، از نظر اقتصادی گزینه مناسبی برای ارسال به سوئد از طریق راه‌های دریایی به شما نمی‌روند. پس بهتر است صاحبان محموله در چنین مواقعی بار خود را به شیوه فریت بار راهی سوئد کنند. به‌طور کلی هزینه حمل بار به سوئد از طریق راه‌های دریایی در مقایسه با روش هوایی مقرون به صرفه تر است. اما در عوض ارسال بار از ایران به سوئد از روش دریایی در مقایسه با روش هوایی زمان برتر است. 

مزایای سفارش ارسال بار به سوئد از همگام بار

شرکت‌های باربری زیادی وجود دارند که در زمینه ارسال بار به سوئد خدمات لازم را ارائه می‌دهند. انتخاب گزینه مناسب از بین آنها یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کسانی است که در این حوزه نیاز به‌کمک دارند. انتخاب شرکت باربری مناسب برای ارسال محموله‌های مختلف به کشور سوئد دارای اهمیت زیادی است.

زیرا کیفیت ارسال محموله با کیفیت خدمات شرکت انتخابی رابطه مستقیم دارد. شرکت همگام بار از جمله شرکت‌هایی است که در این حوزه به همه هم‌وطنان عزیز در اقصی نقاط کشور خدمات ارائه می‌دهد. این مجموعه به‌منظور ارتقا کیفیت خدمات خود تدابیر مختلفی اندیشیده است که در ادامه به برخی از مهم‌ترین آنها اشاره خواهد شد.

بیمه بین‌المللی

ارسال بار به سوئد بدون بیمه بین‌المللی اشتباه بسیار بزرگی است.‌ زیرا در بسیاری از موارد به دلیل صدمه بار صاحب آن متحمل ضرر و زیان زیادی می‌شوند. از اینرو یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین شرکت باربری ارائه بیمه بین‌المللی به مشتریان خود است.

یکی از مزایای ارزشمند که شامل حال همه کسانی که از شرکت همگام بار خدمات مربوطه را دریافت می‌کند، شامل بیمه بین‌المللی می‌باشد.

ارائه قیمت شفاف و منصفانه

همانطور که در مطالب قبلی عنوان شد قیمت باربری به سوئد به عوامل مختلفی بستگی دارد. از اینرو برای آن که صاحبان محموله بتوانند در این باره محاسبات دقیق تری داشته‌باشند لازم است از تعرفه خدمات مختلف مورد نیاز خود مطلع شوند.

شرکت همگام بار در این باره نیز به‌درستی عمل کرده و تعرفه در نظر گرفته شده برای همه خدمات را کاملاً شفاف به مشتریان خود ارائه می‌دهد. همچنین قیمت خدمات نیز کاملاً منصفانه بوده و با در نظر گرفتن منافع خود و مشتریانش تعیین شده‌است.

ارسال بار به‌صورت زمینی و هوایی

ارسال بار به سوئد از طرف شرکت همگام بار به‌صورت زمینی و هوایی صورت‌می‌گیرد و همه مشتریان این شرکت بر حسب نیاز خود می‌توانند بهترین روش و بهترین وسیله نقلیه را انتخاب کنند.

تنوع خودروها و نوع بارهای ارسالی

در باربری به سوئد یکی از پیش نیازهای لازم جهت ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت برخورداری از خودروهای متنوع است. همگام بار در این باره نیز کاملاً مطابق با نیاز مشتریان خود توانسته خدمات مناسبی را ارائه دهد.

به‌نحوی که مشتریان می‌توانند متناسب با نیاز و سطح توقعات خود به‌وسیله نقلیه مناسب دسترسی داشته باشند. همچنین تنوع بارهای ارسالی از طرف این مجموعه نیز بالا است. به همین دلیل همه هموطنان عزیز ایرانی به‌راحتی می‌توانند هر نوع کالایی را که قانونا امکان ارسال به سوئد را دارند به‌واسطه این مجموعه راهی این کشور کنند.

ارائه پشتیبانی از مبدأ تا مقصد

هزینه باربری به سوئد یکی از دغدغه‌های مهم صاحبان بار است. برای آنکه آنها بتوانند در ازای هزینه‌ای که برای این منظور صرف می‌کنند محموله‌های خود را بدون ضرر و زیان به مقصد مورد نظر برسانند به پشتیبانی نیاز دارند. از این‌رو شرکت همگام بار جهت تکمیل خدمات خود همه مشتریانش را از نقطه مبدأ تا انتهای مقصد به‌طور کامل پشتیبانی می‌کند.

مشاوره رایگان

ارسال بار به سوئد یک فرآیند کاملاً فنی و تخصصی است. به همین دلیل باید انجام این فرآیند زیر نظر شرکت‌های باربری با تجربه صورت بگیرد. بنابراین یکی از مهم‌ترین اقداماتی که صاحبان محموله در این باره و همچنین در اولین گام باید انجام دهند دریافت مشاوره از شرکت‌های باربری باتجربه است.

شرکت همگام بار در این حوزه خدمات خود را به‌صورت کاملاً رایگان ارائه می‌دهد و همه هموطنان در سراسر کشور در راستای ارسال بار به سوئد می‌تواند از طریق پل‌های ارتباطی موجود با کارشناسان همگام بار تماس گرفته و در این باره اطلاعات لازم را به‌دست بیاورد.

با ما تماس بگیرید…