حمل بار به ارمنستان به‌دلیل وجود مرزهای زمینی بیمه بین دو کشور ایران و ارمنستان اغلب به‌صورت ترانزیت یا زمینی صورت‌می‌گیرد. علت استقبال بالای صاحبان محموله از حمل‌و‌نقل زمینی این است که در این شیوه هزینه ارسال بار به ارمنستان در مقایسه با سایر موارد مقرون به‌صرفه‌تر است.

باربری به ارمنستان با انواع وسیله نقلیه

حمل بار به ارمنستان به‌واسطه شرکت همگام بار توسط انواع ماشین ترانزیت مدرن و به‌روز با سرعت مناسب و ایمنی استاندارد قابل انجام است. کشور ارمنستان در خشکی محصور است و از جنوب با ایران، از غرب با ترکیه، از شمال با گرجستان و از شرق با جمهوری آذربایجان مرز مشترک دارد.

ارمنستان یک کشور کوهستانی و پرباران است و در قفقاز جنوبی در میان دریای سیاه و خزر واقع است. از اینرو این کشور در مرز میان آسیا و اروپا واقع شده‌است.

دو کشور ارمنستان و ایران از نظر فرهنگی، سیاسی، تاریخی معنوی و فکری شباهت‌های زیادی با یکدیگر دارند. همچنین روابط دوجانبه فرهنگی، اقتصادی، دیپلماسی و سیاسی این دو کشور با یکدیگر کاملاً دوستانه و مطلوب است. علاوه‌بر این مردمان دو کشور نیز مناسبات دوستی نزدیکی با یکدیگر دارند.

همه عوامل نام‌برده دست‌به‌دست هم داده‌اند و شرایطی را فراهم کرده‌اند که حمل بار از ایران به ارمنستان در سطح گسترده‌ای صورت بگیرد. بیشتر بارهایی که از ایران به ارمنستان صادر می‌شوند از طریق حمل‌و‌نقل و ترانزیت بوده و محموله‌ها توسط انواع وسیله نقلیه ترانزیتی نظیر کامیون کامیونت و تریلی جابه‌جا می‌شود.

·         ارسال بار به ارمنستان با کامیون و کامیونت

باربری به ارمنستان با انواع کامیون و کامیونت‌های ترانزیتی قابل انجام است. این دسته از وسایل نقلیه برای حمل محموله‌های ۴ تا ۱۵ تن از ایران به ارمنستان کارایی دارند.

معمولاً همه ماشین‌های باربری که در این حوزه مورد استفاده قرار می‌گیرند مسقف بوده و همچنین به‌منظور حفظ سلامت بار از گزند عوامل طبیعی نظیر نور خورشید, باران, برف, باد ذخیره، همه بارهای ارسالی به‌واسطه چادرهای برزنت مقاوم به‌طور کامل پوشانده می‌شوند.

به‌طور کلی کامیون‌ها ترانزیتی از تنوع بالایی برخوردار هستند و صاحبان محمول می‌توانند متناسب با نوع حجم و وزن بار خود از بین آنها گزینه مناسب را برای حمل‌و‌نقل استفاده‌کنند.

·         ارسال بار به ارمنستان با تریلی ترانزیتی

تریلی یکی دیگر از وسایل حمل‌و‌نقل پرکاربرد در حمل بار به ارمنستان به‌شمار می‌روند. این دسته از ماشین‌های باربری نیز دارای لبه هستند. به‌عبارت دیگر تریلی بلغدار و تریلی کفی لبه‌دار رایج‌ترین مدل‌های تریلی‌های ترانزیتی هستند و تا ۲۵ تن ظرفیت دارند. همه تریلی‌های ترانزیتی حاوی چادرهای برزنت مستحکم هستند و برای حمل‌و‌نقل بارهای صادراتی و گمرکی به‌صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند.

ناگفته نماند که ماشین‌های ترانزیتی پس از بارگیری توسط چادر برزنت پوشیده و پلمپ می‌شوند و محموله‌های صادراتی که توسط آنها جابه‌جا می‌شوند در طول مسیر از گزند عوامل مختلف در امان هستند.

ارسال انواع بار به ارمنستان

حمل بار به ایروان و ارمنستان از ایران شرایط و قاعده خاص خود را دارد. از این‌رو ایرانیان می‌توانند انواع و اقسام بار را به‌واسطه شرکت‌های باربری فعال در این حوزه نظیر همگام بار به‌راحتی و بدون دغدغه راهی شهرهای مختلف ارمنستان، مخصوصاً شهر ایروان در مرکز آن کنند.

قیمت حمل بار به ارمنستان رابطه مستقیمی با نوع بار دارد. زیرا فرایند بسته‌بندی بارگیری و انتخاب وسیله نقلیه مناسب کاملاً وابسته به نوع بار است. شرکت‌های باربری به‌دلیل تجربه بالایی که در این حوزه دارند متناسب با نوع و شرایط بار خدمات مناسبی را به صاحبان محمود ارائه می‌دهند.

·         حمل بارهای تجاری به ارمنستان

یکی از اشکال رایج حمل بار به ارمنستان شامل محموله‌های تجاری نظیر بارهای فروشگاهی، کیف، کفش و انواع محصولات می‌باشد.

بسیاری از تولیدکنندگان محصولات تجاری برای آن که به کسب و کار خود رونق بیشتری بدهند ترجیح می‌دهند محموله‌های خود را راهی بازارهای ارمنستان کنند. به‌طور کلی انواع کامیون و کامیونت ترانزیت در این حوزه به‌صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

·         حمل بار صنعتی به ارمنستان

دستگاه‌ها و ابزارآلات صنعتی و تولیدی نیز از جمله مواردی هستند که در قالب بار صنعتی از ایران راهی ارمنستان می‌شود. ارسال بار به ارمنستان در این شاخه پیچیدگی‌های خاص خود را دارد.

زیرا دستگاه‌های تولیدی و صنعتی در اکثر موارد دارای وزن و حجم بالایی هستند و فرآیند بارگیری و حمل‌و‌نقل آنها نیاز به تجربه و مهارت بالایی دارد. همچنین برای بارگیری این دسته از محموله‌ها باید از ابزار و دستگاه‌های مناسب و کاربردی استفاده‌کرد.

آن دسته از شرکت‌های باربری که به‌صورت حرفه‌ای و هدفمند در این زمینه فعالیت می‌کنند تمامی وسایل و ابزار مورد نیاز برای بارگیری استاندارد محموله‌های مختلف را در اختیار دارند. به همین دلیل لازم است که صاحب بار در حین انتخاب شرکت باربری به این نکته نیز توجه داشته‌باشد و به سراغ مواردی برود که دارای امکانات مدرن و به‌روز در همه حوزه‌های این فرآیند صادراتی هستند.

·         حمل اثاثیه منزل و اداری به ارمنستان

حمل بار به ارمنستان در حوزه حمل اثاثیه منزل و اداری نیز رونق بالایی دارد. همانطور که در مطالب قبلی نیز به این نکته اشاره شد دو کشور ایران و ارمنستان در همسایگی یکدیگر قرار دارند و از نظر فرهنگی و مراودات اجتماعی رابطه نزدیکی بین شهروندان دو کشور وجود دارد.

همین عامل سبب شده‌است که آمار مهاجرت ایرانی‌ها به این کشور بالا باشد. در نتیجه بخش بزرگی از حمل‌و‌نقل‌های ترانزیتی که بین ایران و ارمنستان صورت‌می‌گیرد مربوط به اسباب و اثاثیه منزل است.

ارسال بار از تمام شهرهای ایران به ارمنستان

ارسال بار به ارمنستان توسط مجموعه همگام بار از تمام شهرهای ایران امکان‌پذیر است. برای این منظور باید شهروندان ایرانی با پشتیبانی همگام‌بار تماس گرفته و آدرس دقیق محل محموله خود را ارائه دهند.

تیم خدماتی همگام‌بار در اسرع وقت همه اقدامات مورد نیاز برای بسته‌بندی، بارگیری و انتقال بار را انجام می‌دهند. همچنین این مجموعه تمامی امور گمرکی مرتبط با صادرات بار را نیز برعهده می‌گیرد.

·         ارسال بار به ایروان

حمل بار به ارمنستان به مقصد شهرهای مختلف آن نیز امکان‌پذیر است. منتهی ارسال بار به ایروان، به‌دلیل قرار گرفتن این شهر در مرکز ارمنستان از رونق بیشتری برخوردار است.

ناگفته نماند که قیمت باربری به ارمنستان با فاصله بین مبدأ تا مقصد نیز رابطه دارد.‌ پس اگر شهر مبدأ در ایران تا شهر مقصد در ارمنستان فاصله زیادی با یکدیگر داشته‌باشند صاحب محموله متحمل پرداخت هزینه بیشتری خواهد شد.

هزینه باربری به ارمنستان

هزینه باربری به ارمنستان تابع عوامل مختلفی است. به‌عبارت دیگر برای محاسبه قیمت باربری به ارمنستان عوامل مختلفی نظیر هزینه‌های گمرکی، فاصله مبدأ تا مقصد، نوع بار، حجم بار، وزن بار، نوع وسیله نقلیه، خدمات دریافتی و غیره در نظر گرفته می‌شوند.

کسانی که تمایل دارند جهت مدیریت بهینه هزینه‌های مورد نیاز برای حمل بار اطلاعات دقیقی در رابطه با هزینه حمل بار به ارمنستان به‌دست بیاورند باید با شرکت‌های حمل‌و‌نقل فعال در این حوزه ارتباط بگیرد.

البته ناگفته نماند که قیمت حمل بار به ارمنستان در شرکت‌های باربری مختلف یکسان نیست. اما از آنجایی که این مجموعه‌ها در این رابطه تجربه بالایی دارند می‌توانند به‌صورت تقریبی در رابطه با هزینه ارسال بار به ارمنستان اطلاعاتی را در اختیار آنها قرار دهند.

مزایای سفارش ارسال بار به ارمنستان از همگام بار

حمل بار به ارمنستان به‌واسطه شرکت‌های مختلفی نظیر همگام بار صورت‌می‌گیرد. این مجموعه به‌دلیل بهره‌مندی از انواع و اقسام ماشین باربری و ترانزیتی مناسب قادر است در این حوزه خدمات بی عیب و نقصی را به مشتریان خود ارائه دهد.

همچنین همه محموله‌هایی که توسط این شرکت باربری از ایران به ارمنستان آن صادر می‌شوند از مزایای بیمه بین‌المللی بهره‌مند خواهند شد. دیگر آنکه هزینه ارسال بار به ارمنستان در رابطه با همه شاخه‌های باربری کاملاً شفاف به مشتری ارائه می‌شود و و مشتریان این شرکت با دید بازی می‌توانند در رابطه با دریافت خدمات تصمیم‌گیری کنند.

همه هم‌وطنان عزیز از سراسر کشور می‌توانند برای ارسال محموله‌های خود از ایران به ارمنستان، با پشتیبانی همگام‌بار ارتباط گرفته و از مشاوره رایگان این مجموعه نیز برخوردار شوند.

با ما تماس بگیرید…