حمل بار به آذربایجان با انواع وسیله نقلیه قابل انجام است. از اینرو تجار و شهروندان ایرانی به‌راحتی می‌توانند انواع بار را به‌واسطه شرکت‌های باربری از ایران به آذربایجان منتقل کنند.

خدمات باربری به باکو از طرف همه شرکت‌های باربری فعال در سطح کشور ارائه می‌شود. منتهی سطح خدمات، کیفیت و هزینه باربری به باکو در شرکت‌های مختلف سازوکار مختص به خود را دارد. در ادامه مطلب توضیحات کاملی از شریط ارسال انواع بار توسط وسایل نقلیه مختلف به آذربایجان ارائه خواهد شد.

باربری به آذربایجان با انواع وسیله نقلیه

حمل بار به آذربایجان باید به‌صورت تخصصی صورت بگیرد کشور آذربایجان و ایران در همسایگی یکدیگر قرار دارند و از اینرو رابطه تجاری و سیاسی دوستانه‌ای بین دو کشور برقرار است.

باربری از ایران به آذربایجان به تمام نقاط این همسایه آذری، قابل انجام است. منتهی از آنجایی باکو در مرکز آذربایجان قرار دارد، حجم زیادی از محموله‌های ارسالی ایران به این شهر ارسال می‌شوند.

ناگفته نماند هزینه باربری به آذربایجان برای شهرهای مختلف آن یکسان نیست. بلکه بسته به فاصله‌ای که شهرهای مختلف آن از مرزهای مشترک با کشور ایران دارند، هزینه حمل بار به آذربایجان متفاوت خواهد بود.

حمل‌و‌نقل بین المللی بین ایران و آذربایجان به‌روش‌های مختلفی قابل انجام است. اما در بین روش‌های مختلف موجود حمل‌و‌نقل ترانزیت یا جاده‌ای به دلیل مقرون به‌صرفه‌تر بودن از رونق بیشتری برخوردار است. به همین دلیل درصد بالایی از محموله‌های ارسالی ایران به این کشور از طریق حمل جاده‌ای صورت‌می‌گیرد.

ارسال بار به آذربایجان با کامیون و کامیونت

حمل بار به باکو و همچنین دیگر شهرهای کشور آذربایجان از طریق کامیون و کامیونت ممکن است به‌صورت مستقیم یا ترانزیت و یا غیرمستقیم صورت بگیرد. در روش مستقیم محموله از ایران به‌صورت مستقیم برای آذربایجان بارگیری می‌شود.

اما در روش غیرمستقیم کامیون‌های ایرانی اجازه عبور از مرز بین المللی را ندارد. بلکه بار را تا مرزها ایران و آزربایجان انتقال داده و تخلیه می‌کنند. به این ترتیب وظیفه انتقال بار به آن سوی مرز با کامیون‌های آذربایجانی است.

ارسال بار به آذربایجان با تریلی ترانزیتی

حمل بار به آذربایجان در اکثر موارد به‌واسطه تریلی ترانزیتی صورت‌می‌گیرد. برای ارسال بار به آذربایجان با استفاده از تریلی ترانزیتی دو حالت وجود دارد. حالت اول زمانی است که محموله حجم زیادی دارد و باید به‌واسطه یک تریلی دربستی از ایران به باکو ارسال شود.

اما زمانی که حجم بار کم باشد برای صاحب بار اجاره تریلی ترانزیتی دربستی مقرون‌به‌صرفه نیست. در چنین شرایطی می‌تواند محموله خود را به‌روش خرده بار ارسال کند.

در واقع صاحبان محموله‌های خورده بار بخشی از کامیون را اجاره می‌کنند. به این ترتیب هزینه ارسال بار به آذربایجان برای صاحب محموله با حجم و وزن بار او تناسب خواهد داشت.

ارسال انواع بار به آذربایجان

همانطور که در مطلب قبلی به این نکته اشاره شد ارسال بار به باکو در اشکال مختلفی قابل انجام است و افراد می‌توانند متناسب با نوع حجم و وزن بار خود بهترین شرایط را برای ارسال آن به آذربایجان انتخاب کنند.

البته در این باره نباید از نقش شرکت‌های واسطه یا همان شرکت‌های حمل‌و‌نقل غافل ماند. زیرا با توجه به خدماتی که ارائه می‌دهند درحال‌حاضر ارسال انواع و اقسام بار به آذربایجان به‌راحتی انجام می‌شود. به‌نحوی که ایرانی‌ها می‌توانند انواع محموله‌های کوچک و حجیم را با وسیله نقلیه مناسب راهی این کشور کنند.

حمل بارهای تجاری به آذربایجان

بسیاری از محموله‌های ارسالی از ایران به آذربایجان شامل بارهای تجاری و خرده بارهای صادراتی نظیر کالاهای فروشگاهی، کیف، کفش و انواع محصولات دیگر است. در واقع بسیاری از تولیدکنندگان و همچنین تجار فعال در کشور ترجیح می‌دهند از بازارهای این کشور برای رونق کسب و کار خود بهره ببرند.

هزینه حمل بار به آذربایجان با حجم و وزن بار رابطه مستقیمی دارد. معمولاً در اکثر موارد صاحبان محموله‌های تجاری بارهای خود را به‌واسطه اجاره کامیون دربستی و به‌صورت مستقیم به آذربایجان ارسال می‌کنند.

حمل بار صنعتی به آذربایجان

بخش دیگری از حمل بار به آذربایجان را بارهای صنعتی تشکیل می‌دهند. این دسته از بارها شامل انواع دستگاه‌ها و ابزارآلات صنعتی و تولیدی هستند و در اکثر موارد وزن بسیار بالایی دارند. بارگیری و حمل‌و‌نقل بارهای صنعتی بسیار تخصصی بوده و بعید به به‌نظر می‌رسد صاحبان محموله بدون نظارت شرکت‌های باربری بتوانند در این باره عملکرد موفقی داشته‌باشند.

حمل اثاثیه منزل و اداری به آذربایجان

بخش دیگری از ارسال بار به آذربایجان شامل اسباب و اثاثیه منزل و اداری است. معمولاً کسانی که قصد مهاجرت به کشور آذربایجان را دارند نیز می‌توانند از طریق حمل‌و‌نقل جاده‌ای در کمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت اسباب و اثاثیه منزل خود را به این کشور منتقل کنند.

با توجه به شرایط اقتصادی موجود هزینه حمل اثاثیه منزل از ایران به آذربایجان، نسبت به فروش و خرید وسایل نو در آذربایجان بسیار مقرون‌به‌صرفه تر است.

ارسال بار از تمام شهرهای ایران به آذربایجان

حمل بار به آذربایجان به‌واسطه همگام بار از تمام شهرهای ایران امکان‌پذیر است. به نحویکه طی قرارداد رسمی همه امور کار به این تیم حرفه‌ای واگذار می‌شود. همه خدماتی که در این راستا ارائه می‌شود علی رغم کیفیت بالا مناسب‌ترین تعرفه را دارند.

ارسال بار به باکو

هزینه باربری به باکو به‌صورت خرده بار و گروپاژ از همه شهرهای ایران امکان‌پذیر است. برای ارسال بار به باکو حتماً باید بارنامه بین المللی تنظیم شود. از آنجایی که اقدام فوق یک فرایند فنی است در اکثر موارد بر عهده شرکت حمل‌و‌نقل می‌باشد.

هزینه باربری به آذربایجان

هزینه ارسال بار به آذربایجان برای همه انواع بار یکسان نیست. به‌عبارت دیگر محاسبه هزینه حمل بار به باکو با توجه به موارد مختلفی نظیر فصل باربری، وزن کالا، روش حمل کالا، ابعاد کالا و غیره صورت‌می‌گیرد.

البته ناگفته نماند که هرساله اتحادیه باربری نرخ‌های جدیدی را برای حمل‌‌بار به شرکت‌های باربری اعلام می‌کند. منتهی برخی از افراد برای برآورد دقیق هزینه باربری به باکو نیاز به راهنمایی بیشتری دارند.

از طرف دیگر هزینه باربری به آذربایجان در برخی از شرکت‌ها به‌دلیل ارائه خدمات بیشتر اندکی با تعرفه‌های تعیین شده متفاوت خواهد بود. اما هیچ شرکتی حق ندارد هزینه حمل بار به آذربایجان را به بهانه ارائه خدمات بیشتر و با کیفیت‌تر، بسیار بیشتر از تعرفه تعیین شده دریافت کند.

مزایای سفارش ارسال بار به آذربایجان از همگام‌بار

حمل‌و‌نقل بار در محدوده بین المللی قدمت زیادی دارد و یکی از مهم‌ترین راه‌های ارتباطی بین کشورها بوده منتهی این شیوه ارتباطی بین کشورهای همسایه و نزدیک به‌هم  از رونق بیشتری برخوردار بوده است.

شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که در این رابطه به‌صورت تخصصی فعالیت می‌کنند، متناسب با امکانات و فناوری‌های به‌روز کیفیت خدمات رسانی خود را روز‌به‌روز ارتقا می‌دهند. مجموعه همگام بار نیز از این قاعده مستثنی نیست و درحال‌حاضر برای ارائه خدمت به مشتریان خود از بهترین و به‌روز ترین امکانات بهره می‌برد.

حمل بار به آذربایجان به‌واسطه این مجموعه با مناسب‌ترین قیمت به‌صورت می‌گیرد. تمامی بارهای که زیر نظر شرکت همگام بار از ایران به آذربایجان ارسال می‌شوند دارای بیمه بین المللی هستند.

در همه روش‌های حمل بار احتمال اینکه محموله آسیب ببیند وجود دارد. زیرا برخی حوادث که از آنها به‌عنوان حوادث غیرقابل پیش‌بینی یاد می‌شود قابل کنترل نیستند. از این‌رو همه بارهای صادراتی و همچنین بارهایی که در سطح کشور زیر نظر این مجموعه حمل می‌شوند دارای بیمه حمل‌ونقل هستند.

البته همگام بار به‌منظور افزایش کیفیت حمل‌و‌نقل، بهترین و به‌روزترین وسایل نقلیه را به‌همراه مجرب‌ترین رانندگان به خدمت گرفته‌است. و خدمات خود را با بالاترین کیفیت و ایمنی ارائه می‌دهد.

عزیزانی که تمایل دارند در رابطه با هزینه حمل بار به باکو از شهرهای مختلف، اطلاعات کاملی را به‌دست آورند؛ می‌توانند همین حالا از طریق پل‌های ارتباطی موجود در این صفحه با کارشناسان همگام بار ارتباط بگیرند.

ناگفته نماند که یکی دیگر از خدمات ارزشمندی که همه هموطنان در سراسر کشور می‌توانند از همگام بار دریافت کنند، مشاوره رایگان است. به‌عبارت دیگر تیم همگام بار در رابطه با قیمت، انتخاب به‌وسیله نقلیه متناسب با نوع بار و دیگر موضوعات مرتبط با این کار مشاوره رایگان ارائه می‌دهد.

ناگفته نماند که همگام بار برای حمل بار به آذربایجان از لحظه تماس تا درخواست خدمت و تا لحظه تحویل بار در محل به مشتریان خود پشتیبانی می‌کند.

با ما تماس بگیرید…