حمل بار به نقاط مرزی به معنای حمل و نقل کالا و ارسال هر نوع بار، بدون هیچگونه محدودیت، به مرزها و شهرستان‌های مرزی کشور است. در این شیوه از وسایل نقلیه مختلف از قبیل وانت، نیسان، کامیون و کامیونت، تریلی، خاور مسقف و روباز و .. . استفاده می‌شود. در این مقاله به ارائه مطالبی در زمینه باربری مرزی خواهیم پرداخت.

خدمات حمل بار به مرز

خدمات حمل بار به مرز توسط این مجموعه با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته صورت پذیرفته و امنیت کالاهای مورد نظر شما نیز به طور کامل حفظ خواهد شد.

از آنجایی که ارسال بار به مرز نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد به همین دلیل سعی این مجموعه بر این است که کلیه تمهیدات مورد نیاز در این زمینه را اندیشیده و از پرسنل دوره دیده و حرفه‌ای استفاده کند تا از بار شما در طول مسیر حفاظت کامل به عمل آید.

خدمات حمل بار به نقاط مرزی شامل جابجایی کالاهای مختلف از جمله اسباب و اثاثیه منزل، مواد خوراکی، لوازم مورد نیاز شرکت‌ها و ادارات، ماشین آلات و دستگاه‌ها، مواد اولیه و … است.

حمل بار به نقاط مرزی

حمل بار به مرز مهران

مرز مهران مرز مشترک ایران و عراق است. خدمات حمل انواع بار به مرز مهران از جمله کالاهای تجاری، صنعتی و شخصی توسط این مجموعه انجام گرفته و با کمترین میزان هزینه همراه است. این کار به صورت دربستی صورت پذیرفته و انواع مختلفی از خودروها برای ارسال کالا به مرز در نظر گرفته شده‌اند.

شما می‌توانید همه روزه و در تمامی ایام به صورت دائمی از سرویس‌های ارسال بار به این نقطه مرزی استفاده کنید. از جمله کالاهای ارسالی می‌توان به آهن آلات، لوازم منزل، کالاهای صادراتی، دستگاه‌های صنعتی و … اشاره کرد.

حمل بار به مرز خسروی

این مجموعه آماده ارائه خدمات ارسال و حمل بار به نقاط مرزی مختلف از جمله مرز خسروی است. خدمات این شرکت با بهترین کیفیت ارائه شده و سرعت بالایی هم دارد. پس اگر به دنبال پیدا کردن یک شرکت حمل بار به نقاط مرزی هستید بهتر است از خدمات این مجموعه استفاده کرده و عالیترین کیفیت را تجربه کنید.

حمل بار به مرز میرجاوه

برای ارسال کالا به مرز میرجاوه می‌توانید انواع مختلفی از وسایل نقلیه از قبیل کامیون‌های سبک و یا سنگین، تریلی کفی، بغلدار، چادری، ترانزیت، کامیونت، خاور، نیسان و .. را مورد استفاده قرار دهید و کمترین میزان هزینه را نیز پرداخت نمایید. ارسال بار به مرز میرجاوه به همراه بیمه نامه و بارنامه‌های معتبر انجام می‌گیرد.

حمل بار به مرز بازرگان

اگر تمایل به صادرات و مبادلات کالاهای مختلف با تجار ترک دارید بهتر است از خدمات باربری مرزی این مجموعه برخوردار شوید و مطمئن‌ترین و مناسب‌ترین خدمات را به همراه بیمه کامل و رایگان دریافت کنید.

حمل بار به مرز سراوان

یکی از مهمترین خدمات مجموعه مورد نظر حمل و ارسال بار به مرز سراوان است. این شرکت این خدمات را به صورت همه روزه و دربستی انجام داده و اطمینان می‌دهد که کالاهای مورد نظر شما را در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان و متقاضیان برساند. خدمات ارسال و یا حمل بار و کالا به مرز سراوان با استفاده از انواع خودروها از جمله کامیون و تریلی انجام می‌شود.

ارسال بار به مرز بانه

بانه یکی از مهم‌ترین شهرستان‌ها در استان کردستان است. پس حمل و نقل بار و کالاهای مختلف به این نقطه اهمیت خاصی دارد. برای این کار باید از خدمات بهترین شرکت حمل بار به نقاط مرزی استفاده کنید تا کالاهای مورد نظر شما را با کیفیت بالا و در سریعترین زمان ممکن با کمترین نرخ و هزینه به این نقطه انتقال دهند.

ارسال بار به مرز شلمچه

مرز شلمچه یکی از مرزهای کشور ایران با عراق است. بسیاری از تجار و صنعتگران صادرات کالاهای خود به کشورهای عربی را از طریق این مرکز انجام می‌دهند. این مجموعه آماده ارائه خدمات حمل بار و کالا به مرز شلمچه بوده و این کار را با کیفیت بالا انجام خواهد داد تا بتواند رضایت شما را جلب نماید.

حمل بار به مرز چذابه

انتقال بار به مرز چذابه نیاز به تخصص کافی و تجربه دارد. این فرآیند باید با قیمت مناسب و مقرون به صرفه و از سوی دیگر با پوشش کامل بیمه‌ای انجام گیرد تا خیال شرکت‌های بازرگانی و تجار از این عملیات مطمئن و آسوده باشد. افراد و شرکت‌ها و صاحبان کالاها می‌توانند این امور را به دست متخصصین این مجموعه واگذار کنند.

حمل بار به مرز دوغارون

مرز دوغارون برای صاحبان کالاها و شرکت‌های تجاری اهمیت زیادی دارد. چراکه باید کالاهای آن‌ها بدون هیچ گونه آسیب دیدگی و در سریعترین زمان ممکن به مرز مورد نظر منتقل شده و با کمترین میزان نرخ و هزینه هم روبرو باشد. برای دریافت این خدمات می‌توانید به این مجموعه مراجعه کنید.

حمل بار به مرز اینچه برون

حمل و جابجایی بار به مرز اینچه برون یکی از مهمترین و اختصاصی‌ترین خدماتی است که این مجموعه برای صاحبان کالاها و کسب و کارهای تجاری و بازرگانی انجام خواهد داد و جدیدترین و مدرن‌ترین وسایل نقلیه را به کار خواهد گرفت. شما می‌توانید عملیات جابجایی بار به نقطه مرزی اینچه برون را با استفاده از انواع مختلف خودروها به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای هفته انجام دهید.

حمل بار به مرز بیله سوار

حمل و نقل بار به مرز بیله سوار نیاز به سابقه، علم و تجربه کافی داشته و لازم است توسط پرسنل و رانندگان مجرب و متخصص انجام شود تا رضایت مشتریان جلب شده و خیال آن‌ها راحت باشد. برای دریافت این خدمات می‌توانید به مجموعه فوق مراجعه کنید.

هزینه حمل بار به نقاط مرزی

هزینه باربری مرز با توجه به چند عامل تعیین می‌شود. از جمله این عوامل می‌توان به نوع خودروی انتخابی شما اشاره کرد و یا نوع کالاها و مشخصات آن‌ها، میزان مسافت و طول مسیر و … را نام برد.

در قسمت زیر می توانید با مشخص کردن فاصله مبدأ و مقصد و نیز نوع خودروی درخواستی، حدود قیمت حمل بار به نقاط مرزی را مشاهده کنید.

نکته: این قسمت تنها جهت محاسبه مسافت‌های بالاتر از ۳۰۰ کیلومتر است. برای مسافت‌های کمتر شیوه محاسبه متفاوت خواهد بود.

دو ستونه
عمودی
افقی
تعرفه باربری
جزئیات هزینه
نام جمع کل
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Your service request has been completed!
We have sent your request information to your email.
Issued on: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
روش پرداخت: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

بیمه رایگان ارسال کالا به نقاط مرزی

بیمه رایگان ارسال بار به نقاط مرزی خیال شما را بابت آسیب دیدگی احتمالی کالاها در طول مسیر و عدم پرداخت هزینه‌های گزاف راحت خواهد کرد. با استفاده از این خدمات تمامی مسئولیت‌های متصدی ارسال کالا به مرز به شرکت بیمه واگذار خواهد شد. شرکت باربری همگام بار تمام کالاهای شما را به طور رایگان تا مقصد بیمه خواهد کرد.

مشاوره رایگان حمل بار به نقاط مرزی

اگر می‌خواهید فرآیند حمل بار به نقاط مرزی را به شیوه‌ای بهتر و مناسب‌تر به سرانجام برسانید، بهتر است پیش از هر اقدامی از خدمات مشاوره رایگان ارسال کالا به مرز برخوردار گردید. مشاوران این مجموعه راهنمایی‌های مورد نظر در حوزه انتخاب بهترین وسیله نقلیه، بهترین شیوه حمل و نقل کالا و .. . را در اختیار شما قرار خواهند داد.